CZ 50/70



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#151 » stř 24. bře 2021, 20:33

Kdyz si znovu prectes muj prispevek c. 143 vyse,ale i vsechny ostatni vyse, tak nebudes moct tvrdit, ze ji povazuju za dokonalou ani za kdovijak vhodnou ;) nech mi me pravo na vlastni vyvoj. Nemusim snad prejimat tve nazory ted a ihned a povinne, ne? :mrgreen: ja nemuzu zadnou pistoli povazovat za vhodnou nebo dokonalou, kdyz je tohle moje prvni pistole a mam nastrileno 350 rana teprv trenuju, ucim se atd.



MartyCZe
Příspěvky: 35

Příspěvek#152 » stř 24. bře 2021, 20:47

KapitánPacička píše:...

Evidentně si pleteš jabka s hruškama, nepsal jsem rozhodně že mám dohromady nastříleno ze všeho 500, mam 500 jen z tohohle flusátka a přestalo mě to bavit protože mi to nic nedávalo a možnosti pro dynamiku s tim jsou k ničemu. Mám ještě všeslavnýho plasťáce 10-C o kterym je tu sáhodlouhý thread a z toho mam vystříleno tolik že to nemá smysl počítat a tam mám pořád co zlepšovat i na dynamice. O nějaký dokonalosti nepíšu, píšu jen o tom že tenhle kus komunistickýho zázraku není jen velký špatný. Tobě doporučim nedělat přehnaný závěry nad někým koho osobně neznáš, ztrapňuješ se a vtipný to taky není ;)



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#153 » stř 24. bře 2021, 20:58

Ja te presne tak pochopil, podle me jsi to napsal srozumitelne. Objektivni nazor na zaklade vlastni zkusenosti ani nehanici, ani nezboznujici. Jen nekteri maji potrebu za kazdou cenu mentorovat, ale nastesti Kapitan Pacicka to aspon nedela arogantne. ;)



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#154 » pát 19. lis 2021, 21:38

Dneska jsem s ní završil 500 ran, není to moc ale letos to moc víc nešlo... Na začátku bylo pár závad, po výměně zásobníku (ty v dnešní době sehnat je mazec) už ani jedna. Materiál je fakt aušus ale vymačkání pořád není nijak zlý, víc jak takových 3000 ran jí nedávám. Každopádně jsem konečně našel tvarově i velikostně mě pasující pistoli. Časem chci pořídit kvalitnější náhradu a tuhle nechat v trezoru. Celkem přemýšlím nad klasickým Waltherem PP a nebo něčím jako je Bersa Thunder. Závěrem snad jenom takhle: Není to vyloženě blbá zbraň (pokud najdete slušný kus nenapadený kutilem domácím), užijete si s ní dost švandy, dá se nosit velice pohodlně a nikdy jí nemůžete 100% věřit.. ;)



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#155 » pát 19. lis 2021, 22:38

Lehké OT ale v souvislosti s předchozím postem - klasický Walther PP nemusí znamenat posun ve spolehlivosti )vlastní zkušenost). Pokud nechceš další sbírkovou zbraň na příležitostné střílení, našel bych si pasující pistoli mezi novými modely, velikostně ale přitom komfortně podobná mě napadá například G43x.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#156 » pát 19. lis 2021, 23:06

Mlocka nechci, zkusil jsem G26 a po měsíci šel pryč... To spíš Ruger LCP II, nebo lehce jetý RAMI (za dvacet papóchů fakt ne-e) ale zatím nevím. Abych nebyl úplně OT tak pozor na dotažení matky u kohoutu. Když ji utáhnete moc, tak nenatáhnete závěr... :D

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#157 » sob 27. lis 2021, 08:59

Sootch00: vytvořil nové video s recenzí této pistole.
https://www.youtube.com/watch?v=9_bqR7a81Bg

Uživatelský avatar
milrach
Příspěvky: 86

Příspěvek#158 » pon 29. lis 2021, 11:44

Mně se staré služební CZ50/70 vždycky líbily. Elegantní líbivé tvary, taková stará CZ klasika. Super rozměry na skryté nošení... Když vidím dnešní ceny těchto pistolí, tak mám docela chuť si nějakou pořídit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů