CZ P-07



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#106 » ned 1. kvě 2016, 19:40

A ja se podivím sice mam P-09 konstrukčně stejná



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#107 » ned 1. kvě 2016, 20:11

Mám to podobně i na svojí. Kupovaná ve čtvrtek, teprve ji jdu zejtra registrovat.



acab
Příspěvky: 16

Příspěvek#108 » ned 1. kvě 2016, 20:16

Rýhu na vyhazovači jsem měl taky. Vyřešil jsem to vyhnutím kombinačkama o nějakou tisícinu mm. :-D . Pak je tu možnost reklamace nebo to nechat až si to udělá potřebné místo samo.
A hlavně tam (první fotka) je stejné vydutí plastu předního kontejneru jako mám já a několik dalších p07 co jsem držel v rukách. Na funkci nic z toho nemá vliv. Jsou to akorát kosmetické detaily. Aféry z toho dělají akorát různí řiťopychové co by si ,,broďácké blato vyráběné zemědělci" nepustili do baráku, ale mají neustále potřebu brat si tuto značku do rypáku. Akorát plaší začínající střelce, kteří to pak moc pozorují místo toho aby radši trénovali střelbu a manipulaci. To co je na fotkách je za mě provozně v pořádku. Chtělo to jenom trochu pečlivosti při kompletaci a nástřelu.



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#109 » ned 1. kvě 2016, 20:35

Vydutí plastu tam žádný není. Po celý dýlce je to úplně stejně široký. A ty odřeniny komentuju jen proto, že jsem postiženej. Původně jsem leteckej mechanik a tam takový rýhy signalizujou průser. Jinak to moc řešit nehodlám. Bude se hlavně trénovat :-)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#110 » ned 1. kvě 2016, 20:40

A o co se ta rýha dělá ?



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#111 » ned 1. kvě 2016, 20:49

Ta v závěru když to rekapituluju fakt vypadá trochu jako zásek od nějakého nástroje na roznýtování čepu. A ten vyhazovač se nedá identifikovat. Není tam vidět a proti němu není nic ojetýho. Budu to sledovat...



acab
Příspěvky: 16

Příspěvek#112 » ned 1. kvě 2016, 20:56

Ta rýhy se dělá o zadní hranu závěru. Ten je ale tak tvrdý, že na něm není nic znát. A vydutí u kontejneru máš. Protože ti plast nepřiléhá k plechu. U konkurenčních tolik opěvovaných pistolí mezi plast a kontejner tenkou plechovou měrku na seřizování ventilových vůlí nestrčíš. Sem jo. pokud by to bylo udělané tak jak původně chtěli tak by to bylo přilehnuté napevno. Navíc je u každé pistole ta mezera jinak široká. dokonce je jinak široká v levo a pravo. Ale jak říkám, nezvětšuje se to a nemá to na nic vliv.



dvdmann
Příspěvky: 19

Příspěvek#113 » ned 1. kvě 2016, 21:05

Nazdar, rýhy mám uplně stejně. Na závěru z výroby, na vyhazovači vlivem střelby. Myslím, že to ničemu nevadí. Vydutí mám také, ale souhlasím s názorem acaba - na funkci to nemá vliv.



acab
Příspěvky: 16

Příspěvek#114 » ned 1. kvě 2016, 21:12

Vyhoďte záchyt závěru. Kohout natáhněte. Jednou rukou normálně držte pistoli a druhou pomalu jezděte závěrem pomalu sem a tam a zezadu sledujte jak se levá vnitřní hrana závěru olizuje o ten vytahovač. A při tom když sundáte závěr tak na něm nic není, ani ošoupaná povrchovka. Anebo se na to vyserte a neřešte to. Píšu to sem jenom proto, že Vás to zajímá. :-D

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#115 » ned 1. kvě 2016, 21:22

No když koukám na svoji funglovku, ze které jsem zatím vystřelil jediný náboj, jinak jsem to zatím jen párkrát přetáhnul, tak to tam mám také...

edit: když to tak zkoumám, řekl bych, že vyhazovač je leštěn tímto:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#116 » pát 13. kvě 2016, 15:28

Tak po konzultaci s výrobcem: ten zásek je skutečně roznýtovaný čep, ojetý vyhazovač je v pohodě. Pokud budu chtít, pošlou mi jiný na výměnu. Já sice jako letecký mechanik trochu otírám pot, když někde jezdí natvrdo kov na kov, ale spokojím se s vyjádřením konstruktéra zbraně. Nicméně první závada - uvolněné hledí. Zítra jedu na LEIKO, tak mi snad pomůžou to nastřelit a následně utáhnout a případně zakápnout Loctitem, nebo něčím podobným...

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#117 » pát 13. kvě 2016, 18:27

Hledí se mi taky povolilo. Ale v czub mě na to taky upozornili, že není utažené na krev, aby si to mohl člověk kdyžtak nejdřív poregulovat. Tak jsem si to našteloval a dotáhl.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#118 » pát 13. kvě 2016, 18:41

Takže pokud mám pocit, že to střílí dobře, mám si to dotáhnout ?



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#119 » pát 13. kvě 2016, 20:04

kolombo: ano taky se mi to stalo

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#120 » pát 13. kvě 2016, 20:13

No, přijde mi to utažené.

Ale ten mini imbus je nějaký podezřelý, mám raději serioznější nářadí :-(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů