CZ Shadow 2

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2418

Příspěvek#1321 » pát 3. úno 2023, 11:36

Mě třeba nevyhovuje rukojeť SH2 protože má pro mou ruku moc velký obvod. SH1 a ostatní klony CZ75 mi sedí dobře.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 881

Příspěvek#1322 » pát 3. úno 2023, 14:27

To je rukama. Pro moje ruce je zase pažba s2 se standardními střenkami příliš úzká.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#1323 » stř 12. dub 2023, 08:59

Pružina jistící rozborný čep. Může mi prosím někdo vysvětlit proč je pružina děsivé síly ? U zbraně v cerakote se majitelům uplně nechce mlátit do čepu zásobníkem či jiným molotokem a u některých kusů je opravdu mlácení nutné. Proč tam bože není slabší drátek a klidně i hlubší držka jistící čep ? Co funguje na každé zbrani typu 75 je tady problém. Možná to má řada majitelů OK, když každý kus je originál, už to řeším na druhém S2.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#1324 » stř 12. dub 2023, 10:43

Mne to na Shadow 2 Orange tiez ide po klepnuti. Ale kdeze mam pistol na preteky tak to neriesim ze je trocha otukana okolo toho dulku kde cap vylieza. Ak to chces ulahcit, skus trocha zrazit hranu na rozbornom cape kde zapada to pero.



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#1325 » pát 21. dub 2023, 13:21

Určitě se tu najde pár lidí, kteří si hráli s pružinami ve svých S2. Jaké síly pružin (vratná/bicí) vám připadají jako "ideální" kombinace? Píšu tam ty uvozovky, protože je mi jasné, že to pro každého znamená něco jiného. U mě to je pro LOS/IPSC hobby využití, takže samozřejmě jdu po co nejlehčím DA režimu, snadné manipulaci se závěrem a co nejmírnějším zpětném rázu. Počítám s prodlouženým zápalníkem, přebíjím si a používám S&B zápalky. Nechtěl bych jít do nějakých extrémů, které by zbytečně zatěžovaly konstrukci zbraně - stejně nemám ruce na to, abych ty případné setinky zužitkoval.



djgas
Příspěvky: 72

Příspěvek#1326 » pát 21. dub 2023, 13:28

Nejlepší budeš mít komplet set pruzin od Míry Zapletala-hodně střelců používá …

https://proshooters.cz/produkt/set-spor ... czshooter/



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#1327 » pát 21. dub 2023, 14:15

Já už jsem jsem objednal Upgrade kit od Eemann Tech z IPSCStore, protože předpokládám nutnost toho delšího zápalníku a rád bych v budoucnu zkusil i ten kratší přerušovač. A tahle sada vycházela výrazně levněji, než to tady kupovat po dílech. Takže spíš v mezičase sonduju, co používají ostatní, jaké mají zkušenosti a ideálně i pokud mají pro danou kombinaci i nějakou osvědčenou laboraci. Radši jsem bral navíc i 10lb bicí pružinu, protože ta 8lb, která je v kitu už mi přijde dost na hraně.
Tušíš, co je v té sadě MrCZShooter za pružiny?



djgas
Příspěvky: 72

Příspěvek#1328 » pát 21. dub 2023, 14:21

Nechává si je dělat extra,takže nutusim jaké hodnoty mají…ale tenhle set proste funguje super



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#1329 » pát 21. dub 2023, 15:37

Na co predlzeny udernik? Pri sade 10/10 od Robina Seba nepotrebujes ani redukovanu udernikovu pruzinu, ani predlzeny udernik a odpaluje v pohode. Netreba ani odlahcenu spustovu. Ked vymoatis niekolko tisic a budes mat pocit treba este zniziz odpor na prvej rane, potom skus slabsiu spustovu a biciu.



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#1330 » pát 21. dub 2023, 18:56

Rád si nechám poradit, jsem začátečník, ale četl a zkouknul jsem všechno možné i nemožné a u 10lb bicí pružiny už většinou byl prodloužený úderník doporučován. Zvlášť v případě tvrdších zápalek. A to už jsem byl prakticky na ceně toho celého kitu, tak jsem si řek, že časem zkusím i ten kratší přerušovač.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#1331 » pát 21. dub 2023, 19:41

[quote="djgas"]Nejlepší budeš mít komplet set pruzin od Míry Zapletala-hodně střelců používá …

To vypada zajímavě, je rozdíl opravdu wow ? Má to někdo z vás na kvéru ?



djgas
Příspěvky: 72

Příspěvek#1332 » pát 21. dub 2023, 20:02

Já to mam a tak hodně lidi ze světa IPSC co střílí Shadowem-proste to jako celek funguje a pružiny jsou navzájem dobre sladene ,není třeba se v tom dal sťarat.
Zdvih je mensi ,stabilizace na další terč rychlejší .



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#1333 » sob 22. dub 2023, 07:36

Ja jsem přestal zkoušet sám a poté, co mi pistoli vyladil na PRD puškař, už do toho nehrabu.
Už nějaký čas si chci koupit prodloužený zapalník. Mám dojem, že otisk na zápalce je slabý, ale zatím jsem neměl jediný problém, tak na to nespěchám.



djgas
Příspěvky: 72

Příspěvek#1334 » sob 22. dub 2023, 10:06

Prodlouženy zapalnik jsem taky zkoušel a šel ihned pryč -měl jsem s nim závady a stejne tak i kolega na svém Shadow-takže na závody určitě ne .

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#1335 » čtv 7. zář 2023, 21:51

Rád bych se zásobil náhradními díly na sklad. Máte někdo výkres s přehlednou legendou psl ? Jde mi primárne o S2 a 75. Díky předem dobré duši, klidně i do SZ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů