CZ Shadow 2



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#661 » sob 27. kvě 2017, 07:24

OndrasFM Ten reset jsem moc nepochopil. Mám spoušť bez úprav a reset max 3 mm. Pokud nepočítám bicí pružinu, ale ta nemá na reset žádný vliv. Jediné co jsem udělal, tak jsem šroubkem ve spoušti nastavil propad.

Odesláno z mého Lenovo K920 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#662 » sob 27. kvě 2017, 07:43

No měřil jsem to na svém a reset byl delší, cca 5mm. Delsi než na jedničce. Je otázka, jesli je to dobře či špatně. Některé způsoby spouštění upřednostňují delší dráhu kvůli pohyblivosti prstu, ale já střílím přes reset dlouho a přeučovat se mi nechce. Takže mi ten delší reset vadil. Mluvím o své zbrani. Třeba to máš jinak. Šroubkem tomu jde trošku pomoct, ale jen minimálně. Spoust je subjektivní záležitost. Mě to tak přijde lepší pro mě. Bez úpravy mi připadlo, že na druhou ránu vždycky musím čekat, až se vyresetí :)



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#663 » sob 27. kvě 2017, 13:16

pro dynamicke discipliny je zadouci mit reset co nejkratsi,nerikam ze z vyroby by byl nejakej spatnej,ale preci jen sem ho jeste ladil ;)



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#664 » sob 27. kvě 2017, 14:55

Reagoval jsem pouze na to, že OndrasFm psal, že má po úpravě reset 3-4 mm a já původní bez úprav 3 mm. Že by se to tak už z výroby lišilo?

Odesláno z mého Lenovo K920 pomocí Tapatalk



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#665 » sob 27. kvě 2017, 15:09

Ja zkusim zmerit jak sem na tom ted po uprave ale je to ultra kratky ;)

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#666 » sob 27. kvě 2017, 17:12

Podle mě to není možné. Jeden z nás nemá pravdu, protože se to o tolik nemůže u tovarních dílů lišit. Já se s nikým hádat nehodlám a jelikož nemůžeme obě zbraně změřit současně na jednom místě, jednou metodou, tak je to akademická debata :)



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#667 » sob 27. kvě 2017, 20:45

Tak sem to meril a ten reset je neco lehoucce pod 3mm takze tam takovej rozdil neni,nejvetsi rozdil je teda ze ten prerusovac te zbavi mrtvyho chodu jak si rikal ;)



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#668 » sob 3. čer 2017, 12:47

Máte někdo zkušenost s pouzdrem Ghost Stinger nebo DA PDR PRO-II pro Shadow 2? Rozhoduji se pro jedno z nich. Které byste spíše doporučili?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#669 » sob 3. čer 2017, 12:51

Stingera léta používám na Tanfo a naprostá spokojenost. Naprosto mi vyhovuje nastavení pozičky a odklonů/náklonů přesně dle potřeby.



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#670 » sob 3. čer 2017, 13:14

Právěže tu někteří dříve DAA PDR PRO-II kritizovali. Zatím se přikláním ke Ghostovi. Navíc je o chlup levnější, ale to není podstatné.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#671 » sob 3. čer 2017, 19:00

Mám obě. Ghost jsem měl na jedničku a DAA na dvojku. DAA je lépe zpracováno. Ghost mi hobloval pistoli, což daa nedělá. DAA Jde lépe nastavit díky kloubu, ale na některých závodech Los občas někdo z rozhodčích brblá, že jde o sportovní pouzdro. Vždy jsem zatím dokázal, že jsem do šířky závěru od těla, takže to prošlo. Ale i přesto jsem objednal u 4shooters držák plastový, víc u těla od DAA za 340,- Mi lépe sedí a víc se mi zpracováním líbí pro Shadow 2 DAA :) Ještě doplním, DAA jsem si lehce zabrousil nahoře, aby se dobře chytla pistole. Drobnost, ale materiálu tam bylo víc, zbytečně vysoko, než je třeba. 5 min práce

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#672 » stř 21. čer 2017, 18:12

Tak jsem byl dneska pořádně otestovat v Triggeru v Brně abych se rozhodl správně co koupit a nakonec teda půjdu do TSka. Na SW 2 mě až nemile překvapil velký odpor spouště. Nechci porovnávat vůči TSku to se ani nedá (SA/DA), ale když to porovnám s obyčejnou 75 tak se mi furt zdál mnohem větší. Prostě mi to všechno lítalo doleva a spíše níže, jak jsem se snažil jít proti tomu odporu... Jinak jsem relativně začátečník, tak omluvte moji terminologii. :D



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#673 » stř 21. čer 2017, 18:33

Nebude to něčím jiným - vlevo níž..

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#674 » stř 21. čer 2017, 18:36

No u TSka ani normální 75 ani P-10 mi to tam nelítalo... Jen co jsem vzal SW 2 do ruky a začal tak všechno na levé straně... Tak nevím no, ale pocitově to opravdu bylo tak, že jsem šel proti odporu té spouště. Nevím jak bych to popsal líp.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#675 » stř 21. čer 2017, 19:36

Snížit odpor spoustě u S2 není vůbec žádný problém ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů