CZ P-10C

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 59

Příspěvek#3826 » pát 24. lis 2023, 15:07

WALACHMOTORS píše:Clovek se "mazli" (čti čistí) s flusbrokem a ejhle ... po cca tisici vystrelenych vcelickach najde prasklou pruzinku ... to fakt nechces.... :cry: ... vpondeli reklamace

Vyrovnam trochu misky vah a musim ty z uherskeho brodu pochvalit.... psal jsem mail dotaz ogarovi z podn.prodejny co mi zbran z konfiguratoru prodaval s dotazem, jaky je postup a na koho se obratit s tou prasklou pruzinou, jestli jim ju poslat, nebo zda se tam mam dostavit i se zbrani(cca 50km) ...obratem odepsal ze to predal na servisni oddeleni a ze me budou kontaktovat... od te doby ticho po pesine a vcera prisel gratis balicek do vlastnich rukou s novou pruzinou a reklamacnim protokolem. ... za me kloboucek .. tady to jeste finguje 8-)



vendelin
Příspěvky: 108

Příspěvek#3827 » pon 4. pro 2023, 11:05

Všiml jsem si na stránkách CZ, že varianta SC už není v nabídce. Škoda, váhal jsem moc dlouho.



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#3828 » pon 4. pro 2023, 16:38

V obchodech porůznu jsou. Ale už se nevyrábí. Říkal týpek z podnikovky, že netuší proč.



partykiller
Příspěvky: 61

Příspěvek#3829 » pát 8. pro 2023, 10:02

SC je v konfigurátoru, teď na to koukám



spike-cz
Příspěvky: 24

Příspěvek#3830 » pát 8. pro 2023, 10:50

Dobrý den, mám dotaz pro ty, kdo kupovali funglovku. Co je všechno v kufříku kromě zbraně a dvou zásobníků?

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 59

Příspěvek#3831 » pát 8. pro 2023, 11:29

Z konfigatoru P10C OR
Kryci desticka vybrani na kolimator namontovana
Dva zasobniky
Dve prodlouzeni zasobniku(+2)
Dva hrbety rukojeti (M+L)
Cistici kartac
Cistici plastova tycka na tampony
1ks cvicny plastovy naboj s nahradnimi gumickami na udernik
Navod



Esef
Příspěvky: 19

Příspěvek#3832 » sob 23. pro 2023, 17:19

Rys píše:V obchodech porůznu jsou. Ale už se nevyrábí. Říkal týpek z podnikovky, že netuší proč.


ptal jsem se na IDETu prodejce a říkal, že SC přestali vyrábět, protože to oproti C a F kupovala úplná frakce lidí. Sám SC mám/nosím a když se na to zpětně podívám, tak bych nosil raději C a na zábavu ve fullsize si koupil něco jiného, což se možná brzy stane. Jako první pistole na všechno to byl ale skvělej nápad a pro někoho, kdo nedisponuje financemi na víc pistolí to bude dobré.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2997

Příspěvek#3833 » sob 23. pro 2023, 20:05

Uvědomte si, že prodejci v obchodech o tom co se chystá vědí nejvýše to, co vy pokud se zajímáte a hledáte si informace. V 90. Letech Autosalony pardon prodejny výrobců aut v ČR nevěděli o novinkách víc než jsem věděl já z časopisů. Říkali, že jim novinky extra informace pro ně neříkají. Vnímám to stejně dnes.



Kdos
Příspěvky: 3

Příspěvek#3834 » úte 26. pro 2023, 01:23

Dobry den, resim trvajici problem se spolehlivosti. Mam tovarni P-10C, pri kazde strelbe od cca 100. vystrelu vys se objevuje zavada, kdy zaver nedotahne novy naboj do komory, a ten se tak sekne na pul cesty. Nejde pri tom o zadrzku, predchozi nabojnice je vyhozena v poradku, novy naboj je nasmerovany do komory spravne, ale z nejakeho duvodu se zasekne a dal nejde. pokusy o dorazeni zaveru nefunguji. jedine reseni je stahnout zaver dozadu, "utopit" naboj, a doufat, ze dalsi uz do komory doputuje cely. Celkem ze zbrane vystrileno 800, naboje pouzivam tovarni Aguily, cistim poctive po kazde strelbe. Setkali jste se s tim? Poradite, jak to resit? Dekuji.



kiv61
Příspěvky: 580

Příspěvek#3835 » úte 26. pro 2023, 01:53

Kdos:
Přehnaně nečistit, není to historická flinta či terčový speciál ale primárně idiotproof služební plastželezo, kterému nejvíc vyhovuje chování se jak k ženě povětrné ...
Další příčinou Tvého problému by mohl být "slabý úchop". Zkus jí půjčit po 90. výstřelu někomu jinému. :)



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#3836 » úte 26. pro 2023, 05:15

Nedělá to spíš při plnym zásobníku? To se tu řešilo kdysi a mě to dělalo taky, tak u zánovních kusů to dělalo. Po zajetí to zmizelo. Ovšem otázka je, kolik je "zajetí".

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#3837 » úte 26. pro 2023, 08:57

Naopak, pokud je pistole nová a zasekává se, tak rozebrat, řádně vyčistit a správně namazat patřičná místa. Pokud jsi zvyklý po každé střelbě čistit, nebude v tomto případě na škodu kápnout maličko víc (nemělo by to být pravidlem ale pistoli to neuškodí). Záběh je obvykle do 1500 nábojů.

Dále zkontrolovat v jakém stavu je tyčka vratné pružiny. (je plastová, tak jestli není někde ohnutá, nebo zkřivená)

Jak správně uvádí kiv61, půjčit to v případě poruchy někomu jinému. Může se stát, že si nevědomky brzdíš závěr, nebo se ti únavou mění úchop.

Vyzkoušet náboje jiného výrobce, případně jiný zásobník (na kterém může nasadit botku +2). Na tohle sice moc nesázím, ale nemůže uškodit, když už zkoušíš.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 866

Příspěvek#3838 » úte 26. pro 2023, 12:24

Ještě je možnost, že se ti do zbraně dostane při střelbě prach nebo bláto. Stalo se mi to mnohokrát a výsledkem je přesně to, co popisuješ (u několika zbraní).



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#3839 » úte 26. pro 2023, 19:20

100% za to můžou ty náboje, větší shity neznám, aspoň teda P10c s nima fakt nekamarádí.



Cita
Příspěvky: 41

Příspěvek#3840 » úte 26. pro 2023, 19:38

No shity to mozna jsou, ale me se nic takoveho nedeje. Nastrilel jsem s Aquilama v jeden den i pres 300 naboju a zadna zavada. Samozrejme v p10c, takze globalne to urcite neplati.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů