CZ 75 P-01 Omega



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#151 » sob 25. bře 2023, 11:24

Ja to mam presne na tenhle kolimator. Jiny neplanuju a prakticnost tady techto aftermarket zasahu si myslim, ze diktuje tenhle pristup. Ciste teoreticky pokud neco ma stejny footprint tak by to mohlo/melo fungovat.
Pridam i foto bez kolimatoru (vcera jsem to osetroval brynyrem). Ted uz mam i nastreleno a strili to naprosto uzasne. Jeste to necham projist zkusebnou, chci mit tu jistotu a uredni potvrzeni da se rict. Problemy ale necekam, amici ty zavery rezou podobne a mozna i kousek niz.
Obrázek

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#152 » sob 25. bře 2023, 15:19

To jsem nevěděl, že to musí na zlušebnu... Můžeš použít mířidla, nebo jsou úplně zakrytá?



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#153 » sob 25. bře 2023, 16:03

Nevim jestli to musi na zkusebnu. Podle toho co jsem slysel ze zkusebny (dotaz jsem vznesl na prodejne kam pravidelne chodim a pres ne zprostredkovana odpoved ze zkusebny) tak takovato uprava nemusi. Ja to tam mam v planu poslat pro pripad "co kdydby".
Puvodni miridla pouzit muzu. Vychazi to trochu tesne, ale jde to. Fotka nic moc, on ten telefon porad ostri na zadni miridla, ale snad to trochu jde videt. Neni idealni, ale dostat musku doprostred a zarovnat horni hranu to skrz ten kolimator jde. Tohle jsem cekal, ze nepujde, takze prijemne prekvapeni.
Obrázek

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#154 » sob 25. bře 2023, 16:47

Tak super, ať slouží!



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#155 » pon 3. dub 2023, 19:00

Sobotni test na strelnici. Trochu me zarazily posty o Alsa nabojich, kterych jsem nedavno koupil bednu a mel jsem strach jak ze se budou chovat. Jeden cely sacek je pryc (tzn 100 ran) a ani jedna zavada zpusobena strelivem.
Hlavni ucel me navstevy byl test vratnych pruzin. Dle DPM navodu jsem pouzival lehci pruzinu z baleni a s tou to chodilo skvele. Po uprave zaveru a osazeni kolimatoru je cela sestava zrejme tezsi takze.
Pri nastrelovani kolimatoru se mi nekolikrat stalo, ze se zaver neuzamkl v predni poloze, kohout padne a vystrel nevyjde, zadny otisk na zapalce. Tehdy jsem sebou pruziny nemel takze neslo rovnou resit. Nicmene s radosti muzu prohlasit, ze v sobotu jsem dal asi pres 200 ran, drtivou vetsinu s tezkou DPM pruzinou a ani jedna zavada. Soustava zaveru je tudiz celkem presne vybalancovana, ale tezsi DPM pruzina to resi.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#156 » pát 7. dub 2023, 18:34

CzechJoker píše:To jsem nevěděl, že to musí na zlušebnu... Můžeš použít mířidla, nebo jsou úplně zakrytá?

Tak na zkusebne me v tydnu poslali i se zbrani domu s tim, ze takovahle uprava se testovat nemusi. Lepsi urcite si to overit navstevou pokud se do toho nekdo pousti.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů