Bul Armory 1911 FS 2 v 45

Původní i klony


HazelGrace
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » úte 27. dub 2021, 06:31

Ahoj všichni, uvažuji o zapnutí přenosné zbraně a nedávno jsem viděl video TFB TV o bul zbrojnici 1911. To se mi zdá zajímavé a našel jsem chlápka, který by mi chtěl prodat ojetý model s rukojeti plné velikosti 1911 za dobrou cenu. Zajímalo by mě, jaké jsou myšlenky všech na 2011s obecně (tohle má 14 kulatou kapacitu 45 ACP), a zda by to bylo plýtvání.

Určitě vím, že je to plýtvání ve srovnání s hellcatem nebo 365, ale o peníze se nebojím a přidají se k mé rotaci přenášení, ne mému výlučnému nošení. Více mě zajímá názor lidí na kapacitu, kalibr a obecnou povahu nošení „nakloněného a uzamčeného“. Díky předem, vy vždy máte dobrý přehled.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#2 » úte 27. dub 2021, 10:01

Je to reklama na ten Bul? Protože tohle je 100% google překlad z angličtiny...



HazelGrace
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » stř 28. dub 2021, 09:48

HazelGrace píše:Ahoj všichni, uvažuji o zapnutí přenosné zbraně a nedávno jsem viděl video TFB TV o bul zbrojnici 1911. To se mi zdá zajímavé a našel jsem chlápka, který by mi chtěl prodat ojetý model s rukojeti plné velikosti 1911 za dobrou cenu. Zajímalo by mě, jaké jsou myšlenky všech na 2011s obecně (tohle má 14 kulatou kapacitu 45 ACP), a zda by to bylo plýtvání.

Určitě vím, že je to plýtvání ve srovnání s hellcatem nebo 365, ale o peníze se nebojím a přidají se k mé rotaci přenášení, ne mému výlučnému nošení. Více mě zajímá názor lidí na kapacitu, kalibr a obecnou povahu nošení „nakloněného a uzamčeného“. Díky předem, vy vždy máte dobrý přehled.


issue got solvedd

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#4 » stř 28. dub 2021, 09:55

Pravděpodobně nový typ spamu - hyperlinky smazány, téma zamykám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů