Glock 19X

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Dominika
Příspěvky: 67

Příspěvek#46 » sob 13. srp 2022, 07:50

Jako je to každého věc ale s prominutím je mi to k smíchu :-) . Já si vybírám spíš podle toho jaká ta zbraň je a jak mi sedne do ruky, jakou má spoušť a podobně ale nenapadlo by mě si vybírat podle barvy :-)
Ale jak již jsem řekla, každého věc. Jen doplním jedno - kamarád si koupil revolver v niklu jelikož se mu strašně líbil ale za půl roku ho prodal, a to právě kuli tomu niklu, vše na tom bylo vidět, a špatně to šlo čistit a když začal víc čistit šel nikl dolů - tedy opět, dost lidí se dívá na vzhled a to je podle mě chyba, spíš bych brala plnou funkčnost a spolehlivou a plynulou spoušť což mi u Gloku sedí velice dobře, měla sem v ruce i HK ale ta spoušť byla moc dlouhá, prostě špatná ale pistole tvarově pěkná ale po funkční stránce pro mě na nic.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#47 » sob 13. srp 2022, 07:53

No vidíš... A někdo si koupí třeba historickou zbraň, na které je na hovno uplně všechno, blbě se drží, nemá kapacitu, čištění je laboratorní záležitost na tři dny v rukavicích... A stejně si ji koupí. Nosit se to nedá a na střelnici to lítá o půl metru vedle, když už do toho sežene střelivo. Lidé jsou různé



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#48 » sob 13. srp 2022, 08:34

Dominika píše:Jako je to každého věc ale s prominutím je mi to k smíchu :-) . Já si vybírám spíš podle toho jaká ta zbraň je a jak mi sedne do ruky, jakou má spoušť a podobně ale nenapadlo by mě si vybírat podle barvy :-)
Ale jak již jsem řekla, každého věc. Jen doplním jedno - kamarád si koupil revolver v niklu jelikož se mu strašně líbil ale za půl roku ho prodal, a to právě kuli tomu niklu, vše na tom bylo vidět, a špatně to šlo čistit a když začal víc čistit šel nikl dolů - tedy opět, dost lidí se dívá na vzhled a to je podle mě chyba, spíš bych brala plnou funkčnost a spolehlivou a plynulou spoušť což mi u Gloku sedí velice dobře, měla sem v ruce i HK ale ta spoušť byla moc dlouhá, prostě špatná ale pistole tvarově pěkná ale po funkční stránce pro mě na nic.

Tak kdyz vybiras mezi g45 a g19x, tak fakt vybiras spis podle barvy, protoze zbytek je vice mene stejny.
Jo a kdyby kamarad nebyl socka, vybral by si zbran v nerezu a z tama mu povrchovka nesleze ;)

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#49 » sob 13. srp 2022, 09:45

Nikl je krásně lesklý, nerez takový lesk nemá. Takže dotyčný vybíral podle pocitu a ne podle toho co by mu roky vydrželo (netušil do čeho leze). Kdo kupuje G19X, chce zcela jistě "trochu jiný Glock". Chce mít něco jiného než dav a přesto osvědčenou klasiku. Spolehlivou a držák. Nechce CZ ani HK. Tomu rozumím :).



Ústřice
Příspěvky: 14

Příspěvek#50 » sob 13. srp 2022, 09:53

Dominika píše:
Ústřice píše:Tak další zbraň do rodiny. Rozhodoval jsem se mezi 45 a 19X, vyhrála barva a ocelová luminiscenční mířidla.
O víkendu jdu zastřelit, tak dám vědět. ;)



Je fakt fajn že si někdo vybírá podle barvy zbraň :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Z čeho jsi vydedukovala, že jsem z uvedených pistolí nestřílel? Zkoušel jsem obě, jednoho Glocka v černé už mám, tak jsem chtěl 19X, FDE barva je v mých očích krásná.
Dominiko, chápu, že máš problémy se svým sebevědomím (a nejspíše i se svým ženstvím) a chceš si ho zvýšit tím, že se do mě navážíš. Tvé starší příspěvky jen potvrzují můj názor. :roll: A to jsem zatím slušnej….



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#51 » sob 13. srp 2022, 10:06

Tie farby sa na 19X Gastonovi naozaj podarili. Skoda ze sa v tychto farbach nedaju objednat aj ine modely. Kludne aj za priplatok.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#52 » sob 13. srp 2022, 10:11

Letec 12 píše:Nikl je krásně lesklý, nerez takový lesk nemá. Takže dotyčný vybíral podle pocitu a ne podle toho co by mu roky vydrželo (netušil do čeho leze). Kdo kupuje G19X, chce zcela jistě "trochu jiný Glock". Chce mít něco jiného než dav a přesto osvědčenou klasiku. Spolehlivou a držák. Nechce CZ ani HK. Tomu rozumím :).


Nikl sleze, ostatně jako všechny tyto typy PÚ, pokud to tedy člověk používá.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#53 » sob 13. srp 2022, 10:37

Tak ale napriklad TiNi ci DLC vydrzia dost dlho aj pri intenzivnom pouzivani

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#54 » sob 13. srp 2022, 10:41

Já zvažovala jestli nevymenit svoji G19 4gen za novější generaci, takže logicky by se nabízela G19 5gen, ale pokukovala jsem po 19X kvůli barvě :D
Ale on je to hybrid ne jen velikostí rámu ale i generacemi - není to vlastně ani 4gen ani 5gen, z každého má něco... na střelnici mi do ruky sedla pěkně, ale vadila mi právě ta mířidla (zkoušela jsem ji jen na strelnici) - ta obyc plastová na mém G19 mi vyhovují víc.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#55 » sob 13. srp 2022, 13:40

to Ústřice: tak ač s Dominikou v leččems nemusím souhlasit, tak plně vystihla praktický přístup ke zbrani, a vůbec bych neřešil nějaké ženství, sebevědomí apod. to je dlě mě daleko víc za čáru a spíše to svědčí o buranství...

Koupě historické zbraně je něco jiného, než řešit její barvu...teda aspoň pro mě...

Jinak se přiznám, že jsem taky divný, je mi jedno barva zbraně a její vzhled, ale důležitá je pro mě ergonomie,přesnost, spolehlivost...neberu nikomu že se rozplívá nad barvou, jeho věc, ale třeba u G45 bych spíše ocenil rozšířené ústí zásobníkové šachty a možnost koupit MOS verzi, případně i závit...



Ústřice
Příspěvky: 14

Příspěvek#56 » sob 13. srp 2022, 15:55

Béďa píše:to Ústřice: tak ač s Dominikou v leččems nemusím souhlasit, tak plně vystihla praktický přístup ke zbrani, a vůbec bych neřešil nějaké ženství, sebevědomí apod. to je dlě mě daleko víc za čáru a spíše to svědčí o buranství...

Koupě historické zbraně je něco jiného, než řešit její barvu...teda aspoň pro mě...

Jinak se přiznám, že jsem taky divný, je mi jedno barva zbraně a její vzhled, ale důležitá je pro mě ergonomie,přesnost, spolehlivost...neberu nikomu že se rozplívá nad barvou, jeho věc, ale třeba u G45 bych spíše ocenil rozšířené ústí zásobníkové šachty a možnost koupit MOS verzi, případně i závit...

Já jsem zbraň vybíral prakticky, kolimátor nechci, jiná zásobníková šachta mi nevadí. Líbila se mi FDE, myšlenkové pochody při výběru jsem měl přesně jak uvedl Letec 12 ve svém příspěvku.
Z mého pohledu si paní Dominika prostě chtěla rýpnout, já jen reagoval a ohradil se. 8-)
Že je to za tebe buranství je pouze tvůj pocit. Moje svoboda projevu rozhodně nekončí tam, kde začínají něčí pocity. :lol:



yetti84
Příspěvky: 65

Příspěvek#57 » sob 13. srp 2022, 23:10

Ústřice píše:
Dominika píše:
Ústřice píše:Tak další zbraň do rodiny. Rozhodoval jsem se mezi 45 a 19X, vyhrála barva a ocelová luminiscenční mířidla.
O víkendu jdu zastřelit, tak dám vědět. ;)



Je fakt fajn že si někdo vybírá podle barvy zbraň :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Z čeho jsi vydedukovala, že jsem z uvedených pistolí nestřílel? Zkoušel jsem obě, jednoho Glocka v černé už mám, tak jsem chtěl 19X, FDE barva je v mých očích krásná.
Dominiko, chápu, že máš problémy se svým sebevědomím (a nejspíše i se svým ženstvím) a chceš si ho zvýšit tím, že se do mě navážíš. Tvé starší příspěvky jen potvrzují můj názor. :roll: A to jsem zatím slušnej….


Modrá Ústřice, chápu, že máš problémy se svým sebevědomím (a nejspíše i se svým ženstvím) a chceš si ho zvýšit tím, že se navážíš do žen. Tvé starší příspěvky jen potvrzují můj názor. :roll: A to jsem zatím slušnej….



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#58 » ned 14. srp 2022, 07:08

Letec 12 píše:Nikl je krásně lesklý, nerez takový lesk nemá. Takže dotyčný vybíral podle pocitu a ne podle toho co by mu roky vydrželo (netušil do čeho leze). Kdo kupuje G19X, chce zcela jistě "trochu jiný Glock". Chce mít něco jiného než dav a přesto osvědčenou klasiku. Spolehlivou a držák. Nechce CZ ani HK. Tomu rozumím :).

Nerez samozrejmne lesk ma naprosto vyborny. Staci se podivat na drahsi revolvery jako treba Colt Python.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#59 » ned 14. srp 2022, 11:23

Zrovna Pythony starší produkce jsou niklované.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#60 » ned 14. srp 2022, 15:45

Má někdo pouzdro na Glock 19x kam to jde o s baterkou ?? ne kydex....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů