Glock 43X

Glock a spol.


JYbour
Příspěvky: 301

Příspěvek#511 » sob 25. kvě 2024, 11:09

Sice mám G19 gen5, ale mám to stejně. U p10c to jde pěkně pomalinku a u glocka musím rychle czknout. Problém je na střelnici, když je potřeba vybít a tím cuknutím náboj vyletí a přirozeně padne na zem, kde se skutálí roštem mezi hilzny ups. U p10c při pomalém vybití vypadl na pultík přesně kam chci.



Cedricvonhaida
Příspěvky: 2

Příspěvek#512 » sob 25. kvě 2024, 12:49

Ano, pomalé vybíjení používám třeba, když večer vybijím zbraň, tak nepotřebuji aby mi náboj letěl daleko. U staré G19 3.gen, jsem ji otočil vyhozním okýnkem směrem k zemi, překryl dlani a pomalu stahnul závěr a naboj mi vypadl do ruky. Na to používám pomalé vybíjení.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 1007

Příspěvek#513 » ned 26. kvě 2024, 07:38

Pokud potřebujete cuknout závěrem a neztratit náboj, stačí zbraň otočit pažbou vzhůru, závěr vzít za předek, cuknout a náboj vypadne do dlaně.



partykiller
Příspěvky: 66

Příspěvek#514 » pon 27. kvě 2024, 08:58

Jen pro informaci hlásím spokojenost s Shield Arms S15 Gen 3 zásobníky. Vystříleno cca 500 ran a bez jediné závady. Akorát teda dostat do toho všech 15 je masakr.



DOC
Příspěvky: 7

Příspěvek#515 » úte 28. kvě 2024, 07:34

Třetí generace je zřejmě vychytanější. Já mám na třech zásobnících nalítáno zhruba 6 tisíc a pořád drží. A to s nimi při přebíjení hážu na zem a opravdu je nešetřím. Jo a jeden mám vždy nabitý alespoň měsíc do plného v pistoli. Máte pravdu, že patnáctý náboj bylo peklo, tak jsem si pořídil Uplulu a už to jde.



MRBLUE
Příspěvky: 968

Příspěvek#516 » pát 9. srp 2024, 20:46

Dve fajn novinky od Olight:
Adapter pre Glock 43X/48 ktory paduje na viacero modelov ich svetiel na zbran
https://shop.guncentrum.cz/adapter-rail ... os-olight/
Novy model svetla na zbran, v baleni su dva clanky ktore sa nabijaju mimo svetlo. Po vybiti staci len vymenit clanok bez nutnosti demontaze svetla.
https://shop.guncentrum.cz/zbranova-svi ... -olight--/



hunter240
Příspěvky: 244

Příspěvek#517 » sob 7. zář 2024, 09:00

Píšu zde po nějaké době co jsem už vyzkoušel a musím jen doporučit zásobníky shield gen.3. Vystřílel jsem přes 3500 nábojů a závad 0. Tak jestli někdo zvažuje nákup těchto zásobníků, tak se není čeho obávát. Jen nevýhodou je, že si musíte koupit i kovový záchyt zásobníku a není potom možné použít originální zásobníky glock. Za mě to za to stojí. Místo 10+1 získáte 15+1

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host