Glock 26 gen. 5

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#16 » ned 7. lis 2021, 13:47

Ale z 19 jde udelat 26L 8-). Proste urezete ram na 10 ranny zasobac pripadne nejaky s botkou a hotovo.
Kolega to tak na gen3 mel a roky nosil 26L ala 19 zaver a ram ufikly na 10 ranak.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 616

Příspěvek#17 » ned 7. lis 2021, 16:53

rifleman79 píše:Héfaistos:Definoval bych to asi tak,ze z 26 jde udelat 19 ale z 19 nelze udělat 26 :-) G 48 urcite lepsi nez 43(x) ale uz je velka.Uz všech slim jsem měl problém s chováním zbraně při střelbě,sice hezky padly do ruky,ale při štřelbě se chovají o 100% hůř (můj pocit),možná právě proto,že jsou tak tenké...

Jenže právě o to jde. Mě nejde až o to, jak moc nekomfortně se chová při střelbě - mám ji jako EDC s tím, že budu rád, když z ní nebudu muset vystřelit (mimo střelnici) nikdy. Tu "nepříjemnost" chování oproti plnotučným Glockům vyváží ta nositelnost.

Také se mi na střelnici daleko pohodlněji střílí z G17 jak z G48. Ale 24/7 raději nosím tu 48... A proto s ní i trénuji, i když vím, že s tlustým Glockem je to "lepší"...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#18 » pon 8. lis 2021, 00:32

MRBLUE píše:Osobne si myslim ze prichodom zady G43,43X,48 je G26 odsudeny na cestu do zabudnutia.


Ja treba bych dal 26 Gen5 MOS prednost pred 48 (43x je nesmysl a 43 parodie na pistoli), jelikoz mam velke ruce a ty placate slimy se mi krouti v ruce. Plus 26 zere vsechny moje velke magy. Ale nema to rail, tak to kaslu navic ja nemam sebemensi problem nosit 19.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#19 » pon 8. lis 2021, 12:51

MRBLUE píše:Osobne si myslim ze prichodom zady G43,43X,48 je G26 odsudeny na cestu do zabudnutia.


Presne tohle rikaji i prodejci zbrani :P Kdyz kouknes na inzeraty (ja to projizdim kazdy den) tak uvidis,ze se prodava dost velke mnozstvi G43 (za me nejhorsi zbran ze vsech slim) G 26 a ze jich je v obehu za ta leta hodne se prodaviji jen starsi gen. a to jen pro to,ze si lidi vetsinou kupuji gen.5 Kdezto u G43 je s nastrelem 300ran a s tim,ze se zadny new model nedela prodavaji nejspis kvuli nespokojenosti...jiny duvod neni.Jestli byl chvilku boom tak jen proto,ze to byla od Glocku novinka. Kdyz se budu bavit jen o G43 tak pro me nedava vubec smysl.Mozna jen ta raze.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#20 » pon 8. lis 2021, 12:57

MKabar píše:Ale z 19 jde udelat 26L 8-). Proste urezete ram na 10 ranny zasobac pripadne nejaky s botkou a hotovo.
Kolega to tak na gen3 mel a roky nosil 26L ala 19 zaver a ram ufikly na 10 ranak.


To uz je hodne velkej hardcore :lol:

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#21 » pon 8. lis 2021, 15:50

Hardcore? Tos jeste nic nevidel :-D. To je level pokrocily zacatecnik. Kdybys videl co tady stavim za buildy (ted jsem dokoncil nejlepe vyladeny 17T v CR do paru k moji 34), nebo co chystame ze srandy jeste nebo na ARkach ty stavby... ti poslu fotky klidne, kdyz mi posles email nebo cislo. Ze srandy budem rozjizdet Gen5 19 zaver se zavitovkou a PMM natom urezanem Gen3 ramu prave bo stara 19 Gen3 se prodava a ten ram zustane. Jde to, musi se pouzit gen3 vratna a redukce do zaveru a vybrousit ten ram aby prosel ten vetsi cumak z 5, ale pojede to. Spoustak nebude uplne koser (dokazal bych poskladat hybrida s dilama z petky v kontejneru z trojky ale to je zbytecne), je to jen pro zabavu, na noseni bude mit kolega novou 48 misto toho 26L.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#22 » pon 8. lis 2021, 16:00

Jo a taky hledam dobrovolnika, co by poskytnul 43X MOS na urezani (rozmery vim presne) na velikost 43 a pak to s kovovym zachytem zasobniku (ten se musi upravit to nevim presne jak, ale prisel bych nato) a pak to zere desetiranaky ze SIG P365 a je to velke jak 43 a mas MOS i mini rail. Samotny druhy ram stoji lehce pres 3600 plne osazeny na 43x, takze se da fiknout i druhy 8-) :-D.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#23 » pon 8. lis 2021, 16:02

Tohle je jediny kus na svete, tak je treba to taky vyzkouset :-D.
A do 48 narvete origo 15 ci 17 ci 24/31 ranak, kdyz ho obrousite od plastu z boku a vzadu nechate plast jenom vepredu a zase kovovy zachyt a pak to zere puvodni origo zasobace.
Zkusil bych to treba na levnem KCI za ctyri kila z Browna (do tech KCI musite dat origo pruziny ty co tam jsou jsou stejna cina blato nefunkcni co jsou u cinskych botek).



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#24 » pon 8. lis 2021, 16:12

MKabar píše:Hardcore? Tos jeste nic nevidel :-D. To je level pokrocily zacatecnik. Kdybys videl co tady stavim za buildy (ted jsem dokoncil nejlepe vyladeny 17T v CR do paru k moji 34), nebo co chystame ze srandy jeste nebo na ARkach ty stavby... ti poslu fotky klidne, kdyz mi posles email nebo cislo. Ze srandy budem rozjizdet Gen5 19 zaver se zavitovkou a PMM natom urezanem Gen3 ramu prave bo stara 19 Gen3 se prodava a ten ram zustane. Jde to, musi se pouzit gen3 vratna a redukce do zaveru a vybrousit ten ram aby prosel ten vetsi cumak z 5, ale pojede to. Spoustak nebude uplne koser (dokazal bych poskladat hybrida s dilama z petky v kontejneru z trojky ale to je zbytecne), je to jen pro zabavu, na noseni bude mit kolega novou 48 misto toho 26L.

Heled,to je jak ze Šílenýho Maxe :D
To delas jen tak pro srandu nebo i upravujes kvery profesionalne?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#25 » pon 8. lis 2021, 23:56

Ja jsem jen blbej ITak a teoretik co nic neumi a co jen pry cumi na Youtube O:-). Delam to pro zabavu.
Ladim gecka kamosum a sem tam nekomu cizimu (na pockani) nebo zhanim dily a doplnky co tady nejsou.
Jedu ciste na funkcnost a efektivitu, zadne laser napisy a kyticky a durecky a kravinky nedelam.
Ale tezko ti nekdo v CR vyladi poradne Timney, tak aby to bylo fakt dobre a spolehlive, nebo namontuje poradne kolim (kdo si mysli, ze to fakt umi, tak je bohuzel vetsinou dost mimo) nebo 10-8 Performance miridla atd. Das to nakemu ceskemu puskarovi, tak ti mamlas upiluje kus zaveru misto aby pripiloval hledi a nebo ti to zprasi uplne, bo to videli leda tak na obrazku.
Profesionalne to delat to bych musel prejit na severokorejskou dietu :-D.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti