Springfield Hellcat

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 521

Příspěvek#781 » stř 1. lis 2023, 16:50

Měl jsem to samé. Teď ne. Skutečně je potřeba zbraň držet pořádně. Zbraň nečistím.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#782 » čtv 2. lis 2023, 06:57

Díky, pánové. Tohle jsem neznal, ale vypadá to jako hodně pravděpodobné vysvětlení.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 521

Příspěvek#783 » čtv 2. lis 2023, 08:31

Miloš to kdyžtak na kurzu HT docela důrazně vysvětlí :D



Krovak84
Příspěvky: 34

Příspěvek#784 » pát 3. lis 2023, 19:20

Tvrdolín píše:Ahoj. Všichni tu chválíte Apex spoušť. Jako začátečník to asi moc nepoznám. Byl by mě někdo ochoten nechat vystřelit z Hellcatu s Apex spouští? Ideálně Ústí n.L., případně Praha. (Příp nemají to někde na střelnici k půjčení?)

Když cestou mezi Ústím a Prahou sjedeš v Nové Vsi z D8 do Velvar (8km) a nahlásíš se předem, můžu ti ten vercajk půjčit. Samotného mě rozdíl zajímá, protože Apex mám nainstalovanou už asi dva měsíce a ještě ji nevyzkoušel.



Tvrdolín
Příspěvky: 9

Příspěvek#785 » pát 3. lis 2023, 22:19

Ahoj, díky. Napsal jsem soukromě.



Tvrdolín
Příspěvky: 9

Příspěvek#786 » sob 4. lis 2023, 08:50

Jarda.Jezek píše:Když se podívám, co se u apex spoustě mění a jaký to může mít vliv na průběh chování spoustě, tak třeba tohle mi přijde mnohem smysluplnější:
https://powderriverprecision.com/prp-ba ... r-hellcat/
Pro ty, co si myslí že nejvíc pomůže vzhled páčky, existuje ještě kit s páčkou:
https://powderriverprecision.com/prp-tr ... at-models/

Vyzkoušené to nemám, takže to berte jen jako námět k zamyšlení, pokud budete takový druh úprav zvažovat.

Tady je k tomu video: https://www.youtube.com/watch?v=sqERLE8RorA



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#787 » pon 4. pro 2023, 13:18

Krovak84 píše:
Tvrdolín píše:Ahoj. Všichni tu chválíte Apex spoušť. Jako začátečník to asi moc nepoznám. Byl by mě někdo ochoten nechat vystřelit z Hellcatu s Apex spouští? Ideálně Ústí n.L., případně Praha. (Příp nemají to někde na střelnici k půjčení?)

Když cestou mezi Ústím a Prahou sjedeš v Nové Vsi z D8 do Velvar (8km) a nahlásíš se předem, můžu ti ten vercajk půjčit. Samotného mě rozdíl zajímá, protože Apex mám nainstalovanou už asi dva měsíce a ještě ji nevyzkoušel.


Tak jak dopadlo porovnání spouští?



Tvrdolín
Příspěvky: 9

Příspěvek#788 » pon 4. pro 2023, 14:20

Pocitově se mi to zdálo lepší. I prvních pár ran bylo lepších, ale jinak strhávám stále, a střílím pořád stejně špatně. Bude to rukama.



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#789 » úte 5. pro 2023, 08:46

Čas a trénink pod zkušeným vedením to jistě napraví :) Co na to říká Krovak84?



Krovak84
Příspěvky: 34

Příspěvek#790 » čtv 14. pro 2023, 20:56

Nic, ten blb si totiž celou dobu hrál s ARkou a doteď si z Apexácký spouště ještě nevystřelil :lol:



Cita
Příspěvky: 41

Příspěvek#791 » čtv 14. pro 2023, 20:58

A nejste někdo s touto spouští kolem Ostravy nebo Olomouce? Docela bych si jí zkusil, než si jí na svůj hellcat koupím :).

Uživatelský avatar
Rick
Příspěvky: 62

Příspěvek#792 » úte 6. úno 2024, 16:48

Prosím, kdo tady máte Hellcat déle, máte taky takhle výrazný striker drag? Já jsem si tuhle pistoli pořídil relativně nedávno a teď jsem si všiml ty nábojnice, a nevím jestli je to standardní projev zbraně nebo je to na reklamaci? Protože se možná brzo unaví striker a hrozí jeho prasknutí, nebo ne? Jinak mimo to zatím spokojenost a absolutně bez problémů, nevím jestli je tohle problém nebo je to běžné a nemusím se stresovat. Díky.


striker drag - Copy.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#793 » úte 6. úno 2024, 18:22

Za mě v pohodě. Odpovídá to tomu, co si pamatuju i tomu co jsem viděl po netu.



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#794 » úte 6. úno 2024, 19:35

Mám to stejně.



partykiller
Příspěvky: 61

Příspěvek#795 » stř 7. úno 2024, 11:41

taky tak

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů