Springfield Hellcat

Glock a spol.


kolemjdoucí
Příspěvky: 812

Příspěvek#46 » stř 8. dub 2020, 10:30

Tak to jsem zvědav. Ruag tady afaik nemá žádnou pobočku, takže s náhradními díly to bude asi vůbec zajímavé (předesílám, že nemám zkušenost s reklamacemi u zs). Nojo, potvrzuje se, že kupovat si speciality se prodraží (min. časově). I když jsou na začátku levnější.



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#47 » stř 8. dub 2020, 12:31

Aha.. tak to je opravdu čerstvá novinka s tím Zeleným sportem... jestli jsme to nepřivolali :) každopádně podle toho tónu v tom dopise to nevypadá, že se rozešli jako dobří přátelé..... asi nějakej průser ze strany ZS.....? každopádně mít dovozce pro ČR v Rakousku je docela blbý...

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#48 » stř 8. dub 2020, 14:39

spíše se dohodli se švýcarama (AFAIK) na zajímavějších podmínkách = píšou exkluzivní zastoupení pro Evropu... byť to pochopitelně může být jen diplomatické "nasrat!"

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#49 » stř 8. dub 2020, 15:55

eh, tak nic, beru zpět, nějak jsem si to špatně pamatoval...



matkoo
Příspěvky: 186

Příspěvek#50 » stř 8. dub 2020, 20:56

poviem to tak ako ja viem HS hodilo vsetko do kosa a chce zacat na zelej luke
co na tom ze si to rozhdzalo o predajcami ktory tu budovali ich meno x rokov
amici sa rozhodli a ostatok nech sa postavy na hlavu
ps:nieje som predajca len trosku do toho momentalne vidim



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#51 » čtv 9. dub 2020, 12:32

OK, asi to tak opravdu bude, když už se rozhodli i totálně přejmenovat svoje léta vyráběné a prověřené řady pistolí XD, XDM a XDS. Tak jen doufejme, že si zase najdou cestu na náš trh



matkoo
Příspěvky: 186

Příspěvek#52 » čtv 9. dub 2020, 14:03

len ked to import z USA -XD EU-HS
len pomenovanie



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#53 » čtv 9. dub 2020, 15:30

Ano, ale například u řady XDM to byl v US Springfield XDM, pro evropu HS XDM.... ale teď je řada XDM na stránkách HS Produktu označená jako SF. Ale konečně díky tomu aspoň z XD gen2 (G2) odstranili ten stupidní nápis "GRIP ZONE" na rukojeti :)



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#54 » čtv 9. dub 2020, 16:40

Mam takovy dojem, ze to tak neni. To, ze to Zeleny Sport ma sjednocene na jedne hromade pod nazvem HS Product, jeste nic neznamena. HS je pro evropu a XD/DXm/XDs/XDe pro USA. Jeste jsem nevidel pistoli oznacenou HS XD/XDs/XDm Vzdy to bylo bud jen HS 9/40/45 a nebo DX 9/40/45, XDm 9/40/45, XDs 9, XDe 9.



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#55 » čtv 9. dub 2020, 18:33

Máš pravdu v tom, že řada XD se v US prodává jako Springfield XD, kdežto u nás jenom jako HS 9/40/45. (tj bez toho XD)
Ale konkrétně XDM a XDS, které je v US prodáváno jako Springfield XDM/XDS, tak se u nás opravdu prodává jako HS Produkt XDM či XDS. Sám jsem XDM měl a z XDS několikrát střílel. HS Produkt mají napsáno shora na závěru a samozřejmě i v průkazu zbraně.
Ale můj point byl v tom, že například právě docela oblíbená a léta prodávaná řada XDM se teď čerstvě na jejich stránkách (hs-produkt.hr) přejmenovala na SF19, což je docela zásadní a trochu nepochopitelná změna. Proto bych i věřil tomu, že přímo v HS v Chorvatsku došlo k velkým změnám, když jim tohle stálo za to.....
HS produkt.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#56 » čtv 9. dub 2020, 19:26

S zadnou pistoli, ktera by mela na horni plose zaveru napis HS XDm, nebo XDs jsem se nikdy nesetkal. Myslim, ze je tu dost lidi, co maji jak HS pistole, tak Springfield pistole. Tak jestli nekdo ma na pistoli na horni plose zaveru napis HS XDm, nebo HS XDS, tak at ji sem vlozi. Sam jsem na to zvedavy.



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#57 » čtv 9. dub 2020, 20:19

Ach jo... na to snad stačí google a nemusíme to tady plevelit. Ale budiž. Na závěru shora velká písmena HS a pod tím malé PRODUKT, na boku závěru XDM, takhle to má každý XDM co u nás koupíš.
Ale tohle vůbec nebyl můj point :)
Mě šlo o to, že už na těchto pistolích nestojí XDM ale SF19, tomu jsem se divil... snad už je v tom jasno
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#58 » čtv 9. dub 2020, 20:30

Tak abych aspon nejak potvrdil sve tvrzeni, tak tady dam 2 fotky. Jedna je fotka horni plochy zaveru meho Springfield XD 3,3" Sub-Compact MOD 2 .45 ACP v PZ mam uvedeno vyrobce Springfield Armory. A druha fotka je horni plocha zaveru pistole HS, kterou vlastni kamarad. V PZ ma uvedeno vyrobce HS.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#59 » čtv 9. dub 2020, 20:46

hss7.png
No já to takhle myslel, možná jsme si jen špatně rozumněli. Tvoje XD je od Springfieldu, proto má nahoře tohle logo. A kdyby to byl HS, tak nebude označen jako XD, tak jak jsi to psal.
Na spodní fotce je XDM od HS, tuhle jsem měl taky. Tam už je to jednodušší, protože i Springfield (s tvým logem) tak HS (tak jako na spodní fotce) se oboje jmenujou XDM.
Doufám, že potud se konečně shodneme :)
No ale teď příjde ten můj hlavní point: už se to nejmenuje XDM ale SF19...
No a Tvůj 3.3 sub-compact MOD2 se teď nově jmenuje dokonce S7 :) tohle byl můj point....
né, že by v tom doteď nebyl už tak dost velkej bordel (viz naše debata), ale oni to teď ještě komplet přejmenovali..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#60 » čtv 9. dub 2020, 20:57

Takze porad jsou 2 vyrobni varianty.
Springfield pro US a HS- Product pro EU. Cenovy rozdil 10000,- Kc.
Kvalitativni rozdil nejsem schopny posoudit.
Muj XD MOD 2 se uz prestal vyrabet. Takze v podani HS uz neexistuje. Ja mam dvourady zasobnik. Nova produkce je XDS MOD 2 "S" jako singel stack.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů