Springfield Hellcat

Glock a spol.


Helldiver
Příspěvky: 12

Příspěvek#646 » pát 2. zář 2022, 07:29

To mě právě trochu mate, nevím jak bych si rukou nadzvedl záchyt když oba palce mám na druhé straně zbraně. Pružinu jsem kontroloval, záchyt je v dolní poloze, takže opravdu asi zbývají ty ruce, i když obě levé.



neologism
Příspěvky: 16

Příspěvek#647 » pát 21. říj 2022, 06:35

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s Hellcat PRO, tedy tou větší variantou?

(Nebo dokonce, kdybyste měl někdo byl ochoten nechat někde na střelnici vystřelit pár ran, byl bych moc rád a pomohlo by mi to s výběrem.)



Majki1
Příspěvky: 1

Příspěvek#648 » pát 21. říj 2022, 15:33

Zdravím kolegy a mám dotaz -- našel by se někdo ochotný mě nechat vystřelit pár ran z Hellcatu H11 v Ostravě, případně okolí?
Chci si koupit něco malého na nošení a rozhoduji se mezi H11 a G43X.
Náklady samozřejmě uhradím.



Cita
Příspěvky: 41

Příspěvek#649 » pát 21. říj 2022, 16:11

K tomu bych se rad pripojil, hellcat taky zvazuju a Ostravsko je ideal. :-) Pipadne nevite, jestli nejaka strelnice nema k zapujceni? Ani netusim, jestli se prcci taky pujcuji.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#650 » pát 21. říj 2022, 21:35

Zdravím, v případě nutnosti hnout muškou či hledím, nevíte jakým způsobem je to zaaretováno? Hellcata vlastním, jen se ptám, v případě nutnosti.. jinak vystříleno 150 ran a prvních 50 trága (doslova mimo terč a dost k levému okraji.. poté se to zlepšilo směr na střed na 10m.. soustřel dobrý. Nyní instaluji novinky, hogue grip, spoušť, DPM pružina a přijde kožené pouzdro od Falca.. svítilna Olight mini.. stači snížit profil kostičky pilníkem a zapadne tam. A nebo to nechat jen na šroubech bez kostičky.



MaraKM
Příspěvky: 18

Příspěvek#651 » ned 23. říj 2022, 10:01

Cita píše:K tomu bych se rad pripojil, hellcat taky zvazuju a Ostravsko je ideal. :-) Pipadne nevite, jestli nejaka strelnice nema k zapujceni? Ani netusim, jestli se prcci taky pujcuji.

Tak třeba v Habresto na Vyškovsku Ti půjčí více-méně všechny relevantní "prcky" a můžeš porovnávat... obecně si myslím, že jde jen o dotaz na dané střelnici - někteří co mám vypozorováno mají i mnohem více zbraní k dispozici než co prezentují na webu nebo nějakých "normálních" cenících. :idea:

abych nebyl úplně off-topic, v rovině teorie mne zajímá, proč i na takové prcky jako je H11 přidělavají závity apod na všemožné tlumiče ?!
Jsem v dané věci teoretik, ale tak nějak z logiky věci si pořizuji mikro abych u sebe v běžné situaci nenosil "zbytečnosti"... nebo to fakt někdo reálně osazuje vším možným a pak to tak nosí? Resp. je to natolik usnadňující / vylepšující střelbu a pravděpodobnost zásahu, že to prostě "musíš mít"?



Maxhector
Příspěvky: 16

Příspěvek#652 » ned 23. říj 2022, 17:55

Nelogism: Jestli jsi z Prahy, mám H11 i H11 Pro.



Il pirata
Příspěvky: 1

Příspěvek#653 » sob 29. říj 2022, 12:51

Ahoj. Upgradovali jste někdo Hellcata? Případně jestli by jste mohli napsat co jste kupovali a jestli to splnilo očekáváni. Koukám na DPM pružinu a přemýšlím nad Apex spouští. Nevíte jestli ta spoušť má kratší reset? Díky



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#654 » sob 29. říj 2022, 12:59

Má hladší chod a reset bych řekl že se také zkrátil.



toomass
Příspěvky: 41

Příspěvek#655 » sob 5. lis 2022, 19:28

má někdo porovnání jak střílí hellcat pro vs klasicky hellcat s kompenzatorem? přemýšlím, ze bych pořídil hellcata akorat přemýšlím jestli vzít Pro, nebo klasiku s kompenzatorem, velikostne obě varianty v pohode pro mě



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#656 » pon 7. lis 2022, 22:09

S Pro som nestrielal ale s beznou HS11 a s kompenzatorom tiez. Oboje mi prislo rovnake co sa tyka spatneho razu, ten kompenzator za tu vacsiu dlzku nestoji.



varan13
Příspěvky: 3

Příspěvek#657 » pát 11. lis 2022, 17:45

Dneska mi přišel grip od Handleit, bral jsem skrze poštu a clo rovnou dva kdyby jste někdo chtěl 8-)
https://www.handleitgrips.com/product-page/springfield-hellcat-gun-grip-enhancement-with-claw-logo



Mirdaaaa
Příspěvky: 2

Příspěvek#658 » čtv 17. lis 2022, 10:16

Kolimátor...
Zdar střelci. Přemýšlím o red dotu na kočku. Najde se někdo, kdo už má s nějakým kolimátorem pár tisíc nalítáno? Díky za tipy.



BananaJoe
Příspěvky: 41

Příspěvek#659 » pát 18. lis 2022, 14:05

Mám na G43x ......https://www.actionshop.cz/produkty?prod ... &pid=20036 ....teď mají dokonce v akci. Dělají i verzi s automatickou regulací jasu. Po cca tisícovce výstřelů nástřel drží (i když jsou seřiž. šroubky be kliků). Hlavně pasuje na RMSc footprint, takže nepotřebuješ žádnou destičku, máš-li OR. Za mě za ty peníze super...dlouhodobou spolehlivost zatím posoudit nemůžu.



Mirdaaaa
Příspěvky: 2

Příspěvek#660 » pát 18. lis 2022, 15:01

BananaJoe píše:Mám na G43x ......https://www.actionshop.cz/produkty?prod ... &pid=20036 ....teď mají dokonce v akci. Dělají i verzi s automatickou regulací jasu. Po cca tisícovce výstřelů nástřel drží (i když jsou seřiž. šroubky be kliků). Hlavně pasuje na RMSc footprint, takže nepotřebuješ žádnou destičku, máš-li OR. Za mě za ty peníze super...dlouhodobou spolehlivost zatím posoudit nemůžu.


Díky za tip. Koukal jsem po nich. Kdyžtak ho dám na malorážku. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů