Glock 19 vs p10c

Glock a spol.


Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#76 » ned 2. říj 2022, 11:28

Staci loctite



KapitánPacička
Příspěvky: 302

Příspěvek#77 » ned 2. říj 2022, 14:37

libor007: Jak to dopadlo ? Mas Glocka, nebo jsi usodil, ze mas ponekud nudny zivot a tak jsi poridil P10, aby jsi se mohl rozcilovat a resit problemy toho verglu ? :twisted:



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#78 » ned 2. říj 2022, 15:44

:lol: Nemám zatím nic. Chystám se zítra vybírat v obchodě co se týče ergonomie, pak ještě samozřejmě zkouška na střelnici. Adepti g19/17/45 (musím si ujasnit velikost pro svátečního nosiče) nebo p10c. U té čezety je to bohužel sázka do loterie. Pokud člověk nemá zrovna kousek vyrobený v pátek před koncem šichty, nebude asi úplně špatná volba, ač s pár muchama. Probíral jsem to na dvou střelnicích a vůbec si na p10 nestěžovali, že by nějak vyčnívala v špatném slova smyslu. Vynořili se ještě další dva adepti, ale vždy to má nějaký výjeb, člověk si nevybere.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#79 » ned 2. říj 2022, 16:06

Nemáš nic, ale už jasně víš, že P10 je na nic. Tak si teda kup Gčko a neptej se.



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#80 » ned 2. říj 2022, 18:29

Hoši, já se tady nestačím divit. Člověk se jen rozhoduje a už je vtahován do ostrých žabomyších - pardon glockočezetových nevraživostí. Zeptám se na vývrt glocku a málem jsem zastřelen, páč jsem si dovolil zapochybovat o zcela bezchybné (zjevně pouze v čr) značce. Zeptám se na p10, která měla porodní problémy z nichž ovšem pomalu vyrůstá a přiletí HIMARS z Uherského Brodu. Nikde netvrdím, že čz je na nic. Reference z ciziny skvělé, stačí ale otevřít tuzemské diskuze a problémů najdeme víc než dost, bohužel evidentně u zcela náhodných kousků.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 881

Příspěvek#81 » ned 2. říj 2022, 21:10

Nebylo by lepší pistoli místo podle značky vybírat podle konkrétních užitných vlastností?



KapitánPacička
Příspěvky: 302

Příspěvek#82 » ned 2. říj 2022, 21:30

Mam pocit, ze v loterii mas lepsi sanci :lol: Nez to, ze poridis kvalitniho plastaka, ktery vylezl z CZUB.

Ona CZUB ma holda tradici, kterou nechce opustit a proto porad vyrabi plastove smejdy a nee a nee se jim to podari vychytat. Hold tradice :lol:
Staci kouknout do historie: CZ100, CZ 75 SP-01 Phantom, CZ-P07 Duty, CZ-P10C a klony, CZ-P10M totalni vrak. CZ Scorpion Evo3... :roll:

Celoocelove zbrane maji podstatne lepsi.



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#83 » ned 2. říj 2022, 21:38

Hele, v podstatě beru cz jako náhradníka, kdyby mi nesedl glock. U ostatních značek jsou taky zádrhely. Nedostatkové náhradní díly, různé konstrukční krpy apod. Glock si u nás vydobyl jakési renomé, ale v cizině jsou na něj taky občas otřesné reference...



Jarda.Jezek
Příspěvky: 881

Příspěvek#84 » ned 2. říj 2022, 22:11

To asi bude první pistole... Takové mudrování stejně vždycky skončí shodou na radě, že si má tazatel koupit tu pistoli, která se mu líbí a nejlíp drží. Protože to jsou ty dvě nejzákladnější kritéria. A až si bude tazatel kupovat druhou, třetí, čtvrtou, tak teprve bude vědět, proč. Možná. Pověsti značek jsou jen pověsti, nic víc. Pistole prostě střílí, a když nestřílí, tak se reklamuje. Řešit to víc je jen ztráta času, který je lepší věnovat střílení nebo jiným zálibám.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#85 » pon 3. říj 2022, 17:02

Kapitane pacicko, Posmrkany kapesniku, Otravny pomeranci, nechces toho hloupeho neustaleho hejtovani CZUB nechat? Jsi uz trapny. K tematu neprispivas ani za mak a jen neustale vyvolavas flame. Uz je na case zabanovat vsechny IP adresy, ze kterych ses prihlasil a snad tu bude od Tebe jednou pro vzdy klid.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2418

Příspěvek#86 » pon 3. říj 2022, 18:07

Tak zrovna v tomhle má tak trochu pravdu, že na co zbrojovka sáhne to je problém. Na druhou stranu, chybují i jiní. Ani Glock, nebo Sig se chybám u nových modelů nevyhnuli. Jenže tam se rychle poučí, chyby odstraní a mají i lepší marketing. P10 není úplně špatný model a na střelnici radost udělá. Jen bych mu asi život nesvěřil. Rozhodně je to pokrok oproti P-07/09. A drží se líp než G19, ale to je otázkou vkusu...



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#87 » pon 3. říj 2022, 18:42

No zrovna u Glocka bych byl s tou chvalou opatrnejsi. Vem si jak dlouho je na trhu a ani 4 generace se nevyhnula neduhum. Treba ten vypadavajici vyvrt a sakra ojebana povrchovka. Pata generace uz je lepsi. Nefandim ani jednomu. Osobne mam jineho plastaka za favorita. Ale tenhle troll neustale strka rypak do kazdeho vlakna, kde se zmini pistole CZ a jen dela bordel.



KapitánPacička
Příspěvky: 302

Příspěvek#88 » pon 3. říj 2022, 20:41

tomas fuk: Tvojeho nazoru si cenim :lol: :D Moje poznatky jsou vedecke a zalozene na faktech ;) To ze jsi na strane CZUB, vklada mezi nas barieru, a ukazujes svoji precitlivelou zaujatost :shh:



Jarda.Jezek
Příspěvky: 881

Příspěvek#89 » úte 4. říj 2022, 07:27

Jsem si myslel, že flamy stylu číza nebo glock skončily před desítkami let. A ono ne. Zatímco staří mazáci z toho dávno vyrostli a teď se jen blahosklonně usmívají pod vousy, mladí cucáci zaujali jejich pozice. Přitom úplně zbytečně.



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#90 » úte 4. říj 2022, 08:25

"Kříže se nemění jen příjmení a jména..." ;)
Jo jo, my co jsme vyrostli, jen litujeme, že se nedá utlumit téma, nebo uživatel, aby nelezl do Nepřečtených příspěvků...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů