Glock - Striker Control Device aka "The Gadget" v ČR?

Glock a spol.


qp
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » stř 17. čer 2020, 21:09

Místo čela závěru u Glocků se dá pořídit kousek plastu, který pak brání nechtěnému spuštění během zasouvání zbraně do pouzdra. V USA to nabízí za 89 USD plus pošta do ČR plus CLO. Nevíte, jestli se to dá sehnat někde v Česku a levněji? Zkoušel to někdo tisknout třeba na 3D tiskárně?

https://taudevgroup.myshopify.com/products/striker-control-device

https://www.youtube.com/watch?v=Bz7xYMChXjo

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#2 » stř 17. čer 2020, 22:13

Zajímavý...

Na té stránce se píše že je to z oceli. Je tam kloub. S tím 3D tiskem bude dost práce a to nebude za hubičku, a výsledek nebude nikdy takhle pěknej.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#3 » čtv 18. čer 2020, 06:17

Super zpusob jak si vyradit kver z provozu ve chvili kdy ho bude clovek nejvic potrebovat a dalsi mechanicky dil ktery se muze zpusobit zavadu ...

Pokud nekdo mermomoci nosit apendix a boji se strikeru, je spousta kohoutovejch kveru k tomu idealnich ...



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#4 » čtv 18. čer 2020, 06:57

Ten ocelový díl je velmi bohatě testovaný spoustu let a jsou na něj jen pochvalné recenze. Z principu fungování je skoro nemožné vytvořit nějakou závadu, i kdyby člověk chtěl (směrem ven na to tlačí spoušť a i kdyby to člověk nečistil a drhlo to, bude tedy jen drhnout spoušť a přinejhorším se to akorát nebude vracet, je to totiž navolno). Psal jsem už dva roky zpátky výrobci a před rokem znovu.. Pořád slibují, že budou posílat i do Evropy, ale nejspíše smůla. Tisku bych se ale bál, dokud by opět neprošel brutálními testy.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#5 » čtv 18. čer 2020, 08:03

Když někdo vyrobí model, tak nebude problém to vyfrézovat na CNC fréze z libovolného materiálu.

Jen tak pro mojí informaci. Jak přesně může Glock "sám" a nechtěně vystřelit při zandavání do pouzdra?



Haluziak
Příspěvky: 285

Příspěvek#6 » čtv 18. čer 2020, 08:49

Sud, no tak ze zavadis spousti o to pouzdro preci :)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#7 » čtv 18. čer 2020, 08:53

@LordSalix S posíláním do Evropy není problém jestli to dobře chápu (sám jsem v jiným obchodě na myshopify.com už kupoval), ale jde o snahu získat to levněji, podle mě to za to nestojí.

@Sud Blbý pouzdro, neopatrnost popř. kombinace obojího... tohle se nedávno objevilo v jedný grupě na fb :twisted:

Obrázek

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#8 » čtv 18. čer 2020, 08:58

Pokud se ti do pouzdra připlete oblečení, nebo například taková brzdička, ta co se dává na spodek všech sportovních bund, aby si s ní člověk mohl spodek stáhnout a nefoukalo pod ni. Viz předchozí obrázek, vřele doporučuji je odřezat, minimálně na straně pouzdra. Co jsem slyšel, kdy když dostali policisté softshellové bundy tak tyhle brzdičky způsobily hned několik výstřelů a zranění při dávání do pouzdra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#9 » čtv 18. čer 2020, 09:12

morho píše:@LordSalix S posíláním do Evropy není problém jestli to dobře chápu (sám jsem v jiným obchodě na myshopify.com už kupoval), ale jde o snahu získat to levněji, podle mě to za to nestojí.


Tak mně to tedy nejde a psali mi, že to zatím ani nepůjde. Jinak podobný systém některé zbraně mají od výroby, například Walther PPS. Přidává to výhody kladiva při holstrování do striker pistole a já bych za to dva tisíce klidně dal. Ono výběr moderních DA/SA pistolí ve velikosti G43 je téměř nulový a DA/SA má taky svoje nevýhody. Nicméně pokud bych kupoval novou pistoli na nošení, tak ideální kompromis mi přijde dlaňová pojistka (XDS), ještě lepší než GADGET.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



qp
Příspěvky: 5

Příspěvek#10 » čtv 18. čer 2020, 21:03

Díky všem za komentáře! Takže vypadá to, že jediná šance jak to získat, je nechat si to od někoho dovézt přímo z USA.

Můžeme asi lock, děkuji!

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#11 » čtv 18. čer 2020, 23:39

Máte pravdu, nejde to sem poslat poslat :( já myslel že tam třeba shipping řeší ta platforma...

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#12 » pát 19. čer 2020, 07:30

Určitě na to jde použít něco jako tohle:

https://www.usa-balik.cz/



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#13 » pát 19. čer 2020, 10:57

Neda, soucasti zbrani se z USA neexportuji jako rohlik ... pro nas je to neregistrovana soucastka ale pro ne je to soucast zbrane podlehajici exportnimu povoleni vlady na zbranovy material

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#14 » pát 19. čer 2020, 11:07

Já takhle kupoval čelo závěru, tak proto mě to napadlo.
Sám jsem z USA vezl zásobník, botku, čelo závěru, mířidla, mušku atd.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#15 » pát 19. čer 2020, 11:15

od dubna je ale většina součástek mimo ITAR

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Haluziak, Luka440 a 22 hostů