Walther PDP

Glock a spol.


Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#616 » úte 20. zář 2022, 20:50

Lonestar píše:Tak už se konečně taky vítám do klubu!
O tom, že první pistole, kterou si koupím, bude Walther PDP, jsem měl víceméně jasno ještě předtím, než jsem si v červnu podal žádost o zbroják.
....
Obratem jsem závazně objednal a domluvil si doručení do nedalekého Caira, kde jsem si svůj "Perfektní Dávkovač Potěšení Pro Stárnoucího Dědka" dnes ráno vyzvedl a hned na našem příslušném přihlásil.
Omlouvám se za tak dlouhý emocionální výlev, ale "Já su tak šťasné..." ;)

Měl jste v balení druhou vratnou pružinu pro použití s tlumičem?



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#617 » stř 21. zář 2022, 07:00

Danny_Z - ano, je tam (schovaná za molitanem víka krabice)



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#618 » stř 21. zář 2022, 19:51

Lonestar píše:Danny_Z - ano, je tam (schovaná za molitanem víka krabice)

Díky, já si to myslel, jen že u mého kusu nebyla (ta zelená) a prodejce mi ji přinesl dodatečně až na můj dotaz, tak mě napadlo, zda to je zase nějaká specialita pro EU trh, že to nedávají, nebo tam prostě chyběl, nebo to někdo vybrakoval...



Suhiri
Příspěvky: 2

Příspěvek#619 » čtv 13. říj 2022, 10:53

Zdravím,
nenašla by se nějaká dobrá duše z okolí Olomouce / Přerova co by se obětovala a nechala si trošku ostřílet a osahat své PDP někým dalším? Ideálně 4" compact, ale neopovrhnu ani možností zkusit jinou verzi. Na moravě marně hledám místa na vyzkoušení.
Díky :)



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#620 » čtv 13. říj 2022, 13:54

Střelnice Warzone v Blansku ji má k zapůjčení. To už není tak daleko z OL.



Suhiri
Příspěvky: 2

Příspěvek#621 » čtv 13. říj 2022, 14:52

Tak tu jsem přehlídl. Super, díky moc za tip na výlet!



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#622 » pát 14. říj 2022, 20:33

Kolegové, používáte někdo pouzdra Concealment Express pro Walther PDP (co je nabízí CB Servis Centrum)?
Konkrétně vnější
https://www.guns-trade.cz/opaskove-pouz ... nt-express
vnitřní
https://www.guns-trade.cz/vnitrni-pouzd ... nt-express
nebo
https://www.guns-trade.cz/vnitrni-pouzd ... nt-express
(čím se prakticky liší?)
A má smysl ke vnitřnímu dokupovat ten dráp?
https://www.guns-trade.cz/souprava-hols ... wbtuckable

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 787

Příspěvek#623 » sob 15. říj 2022, 18:37

Tak IWB mi připadá na PDP dost nesmysl, OWB v pohodě.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#624 » sob 15. říj 2022, 20:03

Mnoo to ti jen prijde. :) Se jukni na jejich hlavni promo video :)

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 787

Příspěvek#625 » sob 15. říj 2022, 20:32

Zkoušel jsem a fakt je tp na prd :-D



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#626 » sob 15. říj 2022, 20:56

IWB pouzdrum je treba i prizpusobit kalhoty.Je rozdil nosit IWB pouzdro v klasickych riflich a riflich ktere jsou elasticke. Nedavno jsem si objednal dvoje rifle a az dorazily, tak jsem zjistil, ze jsou elasticke. Nejdrive jsem je chtel vratit, ale pak me napadlo, vyzkouset, jake to bude v nich nosit IWB pouzdro, ktere jsem kvuli nekomfortu v klasickych riflich nenosil. A bylo to uplne nekde jinde. Rifle jsem si nechal a od te doby nosim IWB pouzdro a kupuji jen ty elasticke. Od klasickych rifli nejdou rozeznat. Pokud nekdo chce jine kalhoty, nez rifle, tak ma v tomhle proste smulu. Bud si musi zvyknout na nekmfort, nebo kupovat ty kalhoty vetsi v pase, nebo nosit jen placate male pistole.
To PDP v IWB pouzdru v kalhotach s elastickym pasem by se nosilo uplne v pohode.



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#627 » ned 16. říj 2022, 15:26

Mně osobně přijdou lepší pouzdra, která se u nás dají koupit na míru – Ongear nebo RH Holsters. Tam si člověk vybere uchycení atd.
To OWB mi nepřijde vůbec dobré – osobně nejsem fanoušek dole otevřených pouzder – u IWB kvůli kompaktnosti pouzdra se to dá ještě pochopit, ale u OWB už moc ne. Také mi u OWB přijde lepší, když je uchycení na dvou místech po stranách, ne provrtané skrz - u IWB to opět smysl dává, to OWB nějak celkově moc nechápu, ale třeba to je jen nezvyk.



Satanáš
Příspěvky: 134

Příspěvek#628 » pon 24. říj 2022, 10:43

Uvedu nejprv, že své 5" PDP nenosím, protože už jsem zvyklý nosit 4" HK P30 a jsem názoru, že elastické kalhoty jsou sice fajn, ale komfort IWB pouzdra stojí a padá na jeho tvaru. S RH mám fantastickou zkušenost, pouzdro mi padne na tělo perfektně, když si vezmu ještě nátělník, tak o zbrani nevím, přičemž denně nosím kalhoty "naslušno" (maminka by popsala materiál do detailu). Dokážu si představit PDP takhle nosit.

K otázce Lonestara: Ty dvě IWB se liší velikostí spony a jeden má full sweatguard a druhý žádný. Určitě bych nešel do IWB bez sweatguardu.



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#629 » čtv 10. lis 2022, 17:59

Waltík dneska dostal svůj první holster(a jako bonus čupr dupr podložku na čištění 8-) ). Nakonec teda zatím OWB...
Musím pochválit CB servis centrum (guns-trade.cz) - včera 9:39 na e-shopu objednáno, dneska 9:52 jsem měl na druhém konci republiky na stole
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#630 » čtv 24. lis 2022, 10:25

O vikendu jsem mel moznost si osahat a vystrelit asi 10 ran z PDP a na prvni dojem na to muzu rict jenom chvalu. Pekne sedi v ruce, spoust je krasna s vybornym resetem. Vroubkovani na rukojeti tak akorat. Doufam, ze ho nezacnu chtit :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů