Walther PDP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#256 » pát 1. říj 2021, 08:05

Možná zacnete trosku trenovat strelbu bez mireni, proste "zapichnutim". Brzo zjistite, ze trefit se do chlapa na par metru (kdyz teda resite domaci nocni legracky) zvladne skoro kazdej. Stejne v ty panice zadny miridla neuvidite.

A pro mirenku nekde na strelnici jeto fuk i když ti miridla upadnou, nebo prestanou svetelkovat.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#257 » pát 1. říj 2021, 12:05

Blacky souhlasim, je to jen pro radost. na mirenku to nema zaden efekt jestli to sviti nebo blika, tam mirim na horni hranu musky a hledi.
Je to ale zajimave reseni, libi se mi. Hlavne sem chtel skusit vyrobek tohoto typu z ciny. jak to strili zistim na strelnici. Mozna si je tam necham a mozna ne.

bbobb ano nesviti dlouho, to nebol duvod proc sem je kupoval. proste se mi libili hodne
https://www.aliexpress.com/item/3302219 ... 4c4dcVPypX
a chtel sem skousit neco jineho nez jsou puvodni miridla, a take sem nechtel podporit zlodejinu typu "kus zeleza za 3 tisice kc"

co se tyce ale mireni kdyz je hledi oteckovane zelene a muska cervene, libi se mi to. jeste sem to venku nemal, ale proti svetlu to sviti krasne, a staci kdyz na to jenom trocha dopada svetlo a svitit to krasne. kdyz budou dobre nastrelene tak si je tam necham a kdyz ne, tak je vymenim za puvodni.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#258 » pát 1. říj 2021, 17:03

Myslím že je dobré jak trénovat zapichnuti na 3m tak vědět jak se trefím na 50m,v dnesni době bohužel není vyloučeno i u nás co se stalo ve Vídni.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#259 » sob 2. říj 2021, 07:38

Eagg píše:take sem nechtel podporit zlodejinu typu "kus zeleza za 3 tisice kc"


To uz ti tady snad vysvetlili.
Zkus se spis zamyslet, kdyz nekdo pravidelne objednava picoviny z Ciny, co podporuje tim.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#260 » sob 2. říj 2021, 13:56

Béďa co se stalo ve Vidni prosimte? Jenom okrajove.
Jinak s pistoli na 50 metru strilet to asi se moc neda bezpecne, nebo jo? Teda kdyby sem vzal situaci ze dojde k tomu ze je potreba zneskodnit cile vedle sebe tak asi jo. Ale treba nejake presne strileni kdyz jsou tam aj nevynni to by bolo velke riziko. Ale treba sem to jenom ja spatne pochopil jaks to myslel.

K tomu zapichnuti, furt cekam na nejaky kurz od hardtask ale nejak neni. Ted bol v habrestu ale to sem nemoch toho 19.9. Tak snad se jeste neco povede do konce roku

Rambo to je muj nazor ze nedam za miridla 3 a vic tisic co muzu mit z ciny to same za par korun. Uz sme o tom psali. Nechci to dokola probirat. :-)

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#261 » sob 2. říj 2021, 21:04

Chcipam :-D cim vic tecek tim vic Adidas :-D. Ja bych tam jeste aspon dve dalsi primaloval a ta muska by si taky zaslouzila aspon tri :-D. Takovych 12 fokalnich rovin je nic na mistni profi borce 8-).

My looseri a virtualni teoreticky jsme marni s jednou trapnou teckou v kolimu...



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#262 » ned 3. říj 2021, 11:10

Eagg: Opravu bych ti pral, aby ses konecne vzpamatoval. Delas strelecke spolecnosti velikou ostudu, svoji neomezenou hlouposti ! Ani Troll by takhle hluboce neklesl...
Jestli pujdes na nejaky kurz Hardtasku, tak jim preji trpelivost. A dam ti velice uzitecnou radu, radeji tam nemluv a nesnaz se byt "chytry" jako zde. A jenom poslouchej a uc se od zkusenejsich.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#263 » ned 3. říj 2021, 11:46

Ve Vídni se stalo toto: https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristi ... ADdni_2020
Řekl bych, že asi každý s normálně vyvinutými kognitivními funkcemi o této nedávné události nedaleko Brna ví.
K těm mířidlům: kdo chce opice, musí mít na banány. Kdybys měl třeba novou Oktávku, taky bys vyměnil tovární gumy za protektory z Číny?
A opět připomínám, že nákupy z Číny podporuješ tamní zločinný režim.
Sorry za OT.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#264 » ned 3. říj 2021, 12:54

Tamní režim mnohdy podporujete i tím, že kupujete "české" výrobky, jen o tom nevíte, protože je to z čínských polotovarů. Takto to prostě brát nelze.
Nicméně fakt je třeba si uvědomit, že Aliexpress jsou vesměs laciné krámy dobré možná tak na airsoft, na to člověk nemusí být členem Mensy, aby to pochopil.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#265 » ned 3. říj 2021, 15:26

KapitanPacicka: LOL

Joker, ale to nebolo tedkom, to bolo pred rokem. to vim. ja sem myslel ze se stalo neco tedkom. inak davam za gumy cca 30 tisic rocne, to neriesim. mam lepsie auto nez octavku a ovela drahsie. Z ciny vyrobky sa mi pacia, nemusi nikto ma preto osocovat. myslim si ze kazdy ma pravo na svoj nazor. Keby ste tu zbytocne neprudili tak to mohlo byt len o tom ze som sem dal foto a moje skusenosti s mieridlami z ciny na walthera. Chapem ale ze nikto tu nepise a ja som az ten impulz k tomu aby ste ozili. ale potom vznika zbytocny offtopic

Strelec, praxe ukaze. vsechno je made in china, nebo made in poland :D
Dobre sa mieri, pekne to striela presne. az som milo prekvapeny bol dneska na strelnici jak su krasne nastrelene.
Inak svietia aj ked nieje vela svetla. takze ja som spokojny. A ako dlho vydrzia? No naveky ak budem ciet. Nevidim ziaden rozdiel v kvalite oproti predrazenym "domacim"



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#266 » pon 11. říj 2021, 10:23

Jsem tady funglovka,tak nevím jestli jsem správně s dotazem-mám 4,5 DPD fs a viděl jsem jako úpravu vratnou pružinu od DPM systems MS-WA/2 ,nemáte s tím zkušenost?



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#267 » pon 11. říj 2021, 10:35

Ještě omluva,zapoměl jsem pozdravit,ahoj,čau,dobrý den-čest práci nepoužívám.A dík za přijetí.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#268 » pon 11. říj 2021, 10:42

Reklama slibuje víc, než pak v reálu může poskytnout. Měl jsem to na Glocku i CZ-P10 a efekt byl opravdu mizivý. Funguje to tak, že trochu menší síla působí po delší dobu. Zázrak se ale nekoná, není to hydraulický tlumič. Za mě jsou to vyhozené peníze. Pokud to někdo zkoušel na PDP a má jiný postřeh rád se poučím.



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#269 » pon 11. říj 2021, 10:49

To je to,nejdřív bych to rád zkusil,nebo slyšel od někoho kdo to má. Nižší zpětný ráz bych bral jako bonus k rychlejšímu nabití,na mířenku je to asi fuk.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#270 » pon 11. říj 2021, 11:44

Osobni zkusenost nemam, taky jsem to zvazoval jen tak pro srandu, ale na zpomalenych zaberech se mi ten rozdil zdal fakt mizivy

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů