Chci udělat krátká videa rozborek a sborek pistolí všeho druhu

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 261

Příspěvek#76 » sob 30. bře 2024, 18:25

Videí je všude mraky, nemá cenu moc dělat nové. Sám jich tam mám desítky kde se věnuji průbojnosti ocelových plátů a keramických kde vyvracím bludy že keramika je nejlepší a podobně. Stejně tak sborek a rozborek a na co si dát pozor + co je náchylné na opetřebení a co mít doma jako náhradní díl.
Stejně tak se věnuji účinosti nabojů na délku hlavně , váhu střely a druh náboje což vše ovlivňuje střelu, stejně tak jako mráz či teplo a nebo když si někdo na střelnici přinese krabičku střeliva třeba 7,62x39 ale má tam 100 nábojů a z toho 10 různých výrobců a divý se že puška střílí blbě .

Tohle vše na na videích + se spíše zaměřuji i na průbojnost střeliva na různé cíle a nejen vojenského ale civilního střeliva.
Naposledy upravil(a) Bubenicek dne sob 30. bře 2024, 18:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » sob 30. bře 2024, 18:37

ano, to je velice zdravý názor, je pravda, že od jedné ráže spousty typů střeliva a každé je vhodné na něco jiného, třeba hromadná střela v pistolové ráži a podobné věci, které se jen tak nevidí. Pokud máš hned nějaký námět a nejsi daleko, můžeme se na to hned vrhnout.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#78 » pát 3. kvě 2024, 18:34

Padl tu takovy dotaz hned na zacatku, ze by nekdo chtel zajimave pozadi, je to jenom zkouska, smazu to, ale co todle? https://www.youtube.com/watch?v=SeWyBEq7noA



Wdog
Příspěvky: 18

Příspěvek#79 » pát 3. kvě 2024, 19:00

Tohle pozadí celkem jde, ale přimlouval bych se za co nejjemnější tón i barvu, aby to nerušilo. Nezapomeň, že originální pozadí, pokud bude stále stejné, vytvoří určitý grafický vizuál série tvých videí.
Od času 1:54 jsem viděl jakýsi optický klam, že mi promítl vzor pozadí na hlaveň revolveru, ale nevím, zda to nebylo jen "na mé stanici".

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#80 » pát 3. kvě 2024, 19:55

Bohuzel ne, to byl zeleny odlesk na hlavni a pri vyklicovani to zpruhlednilo i ten odlesk na hlavni

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#81 » pát 3. kvě 2024, 22:32

Malé rozlišení, divné světlo, nudná zbran z pralesa. Před týdnem jsme vydražili Korth extra limited na tohle se chci dívat :-)

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 67

Příspěvek#82 » sob 4. kvě 2024, 09:33

To jo, my si tu můžeme radit jak chceme, i když je shoda v tom, že chceme vidět pěkný edit videa a kvalitní obraz/zvuk.
ALE koukám že vlastně nejvíc shlédnutí mají ty "nejhorší" videa.
Třeba CZ83 už má 23tis shlédnutní :-D. Youtube si prostě jede svoje, tak si to asi taky dělej jak chceš.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#83 » sob 4. kvě 2024, 11:17

No zkusim 4K , pripravim si svetla.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#84 » úte 7. kvě 2024, 18:17

Nevím s těmi titulky https://youtu.be/l1LBrj6Yr1o asi je ještě zkrátím

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#85 » úte 7. kvě 2024, 22:53

Carloss píše:Nebo to udělat mnohem názorněji. Třeba jako Elektroboom o elektrice... A neb jak to nedělat: https://www.youtube.com/@ElectroBOOM/videos

Te+d jsem se pokusil o kousek fun failu pri sborce a pak soupis proc jit do plinkrs Berrety 71 :) https://youtu.be/98qaxTGyh04
Je to ve 4K dal jsem to bez komentare, jen s popisky v anglictine, posledni popis se zvukem v Anglictine je na Tauruse a uvidim jak se bude libit jen holy text.

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 245

Příspěvek#86 » stř 8. kvě 2024, 12:26

Proč to pozadí prosvítá skrz ruce a zbraň?

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#87 » stř 8. kvě 2024, 13:07

No to budu muset jeste poladit, ale jestli jde o tu otacivou mensi cztu vlevo, tak ta je bohuzel ve V3 to je nad V2 kde manipuluji pred zelenym podkladem a ten je nevyzehleny a nerovnomerne nasviceny, na tom se jeste dela, vychytavam mouchy, ale pri tom produkuji



Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#88 » stř 8. kvě 2024, 13:47

Rozklikl jsem kanál, měl bych jednu technickou připomínku. Máš tam viditelná i soukromá videa (dítě), možná bych omezil viditelnost, je to zásah do tvého soukromí.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#89 » stř 8. kvě 2024, 16:15

Dik zmenim viditelnost uz sem to menil, mozna zustaly jeste shorts

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 285
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#90 » čtv 9. kvě 2024, 23:33

to sem nepatri sorry

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti