Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#781 » ned 5. úno 2017, 16:51

Mě osobně se osvědčilo kydexové IWB pouzdro od RH s plastovým klipem, jelikož jde sundat aniž by člověk vyndaval zbraň, takže doma sundavám/nandavám obojí najednou a tím pádem při této činnosti není šance zavadit o spoušť. A v komoře nosím proto, že dost často chodím ven se synkem a kdyby, nedej bože, už nastala tak blbá situace, že bych nemohl popadnout malýho a zdrhnout, tak potřebuju jednu ruku, abych ho za sebe stáhnul a schoval a druhou na zbraň - třetí ruka na natažení mi chybí. Takže asi tak. Navíc bez náboje v komoře je ta bouchačka jen drahý kladivo, když uvážím, že naprostá většina konfliktů se odehraje na tak krátkou vzdálenost, že na natažení závěru už nezbývá čas.

Uživatelský avatar
bake
Příspěvky: 4

Příspěvek#782 » pon 6. úno 2017, 22:18

Díky moc za pomoc a názory.

Ano - jak psal Mac.42 - mám na mysli spíš obrannou/dynamickou střelbu a LOS, než mířenku.

@lubos.zama - ano, přesně stejné scenário/podmínky mě směřují také k náboji v komoře. Obavu z lehkosti spouště - spíš jsem myslel, zda není tak lehká, jako např. 1911 s nataženým kohoutem v SA režimu (která se, pokud to správně chápu, nosí z tohoto důvodu výhradně s pojistkou).



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#783 » pon 6. úno 2017, 22:33

Má na kila +- to co Glock, nestačí na ní fouknout aby to vystřelilo... Co tu spoušť definuje je spíš jejích čistý chod a krátký výrazný reset...

Uživatelský avatar
bake
Příspěvky: 4

Příspěvek#784 » čtv 16. úno 2017, 16:28

Ahoj,

Ještě jednou díky za rady a pomoc, včera jsem si přinesl PPQ M2, nakonec rozhodla kapacita a celkové výhody větší pistole (pro kurzy dynamické střelby a LOS), PPS M2 snad v létě pro každodenní nošení. PPQ - vše co tu bylo řečeno je pravda - perfektně padne do ruky, spoušť je velmi příjemná (pro mě až moc lehká pro nošení s nábojem v komoře - věc zvyku a tréninku), rozměry - jen tak tak ji někam schovat (ale to posoudím, až budu mít IWB holster). Těším se na PZ, abych ji mohl vyzkoušet.



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#785 » pon 27. úno 2017, 12:07

Rozhoduju se dost těžce mezi PPQ vs. G19 4 gen. Zatím vyhrává Géčko. Má tu někdo PPQ M2 po novým roce? Jak vypadá vývrt hlavně?



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#786 » pon 27. úno 2017, 13:51

Mam PPQ přes rok nastříleno přes 1000 a po počatečním šoku z bordelu v hlavni je jak zrcadlo takže bych se toho nebál



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#787 » pon 27. úno 2017, 14:59

Nastříleno cca 500 a hlaveň čistá...



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#788 » pon 27. úno 2017, 20:07

Vezmi do ruky Géčko pak PPQ a přestaneš řešit šupinky v hlavni. Aspoň já to tak měl. Hlaveň mám čistou. Na PPS ne.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#789 » pon 27. úno 2017, 20:55

Já hlaveň čistou ani u PPQ ani u PPS nemám, no a co!? Střílí to perfektně, drží se to perfektně, nosí se to perfektně, jsou to krásné zbraně, tak není co řešit. Kdo měl v ruce zbraně kdysi na vojně a viděl ty hlavně, tak se takovými malichernostmi snad ani nezabývá...
A jak píše správně Jirik.fx, vezmi si do ruky Walthera a Glocka, osahej si je a podívej se na ně a v tu ránu nemáš co řešit.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#790 » pon 27. úno 2017, 21:40

jojo.šu..ám šupinky. Kolik může stát taková hlaveň až vyřeší šupinky. 5000,- ? To prostřílím za 2 měsíce. Nechci urazit glockaře a přiznávám, že glock bude střílet bez závad a čištění a šupinek ještě za 192 let. To je prostě fakt.

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#791 » pon 27. úno 2017, 23:41

Trosku mi to tady pripada jak na foru Apple vs. Samsung :-)



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#792 » úte 28. úno 2017, 08:07

:D :D :D To ví přece každej, že Apple je absolutně nejlepší, o tom se nemusí diskutovat. Nebo ten Samsung, teď ti nevím.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#793 » úte 28. úno 2017, 08:25

r626 píše:Trosku mi to tady pripada jak na foru Apple vs. Samsung :-)

Ale to ne, to je jen reakce na zde vyvolanou hysterii ohledně hlavní u Walthera, která má ještě dozvuky v častých obavách lidí koupit si pistoli značky Walther... ;)

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#794 » úte 28. úno 2017, 08:36

Nene - spis to byla reakce na tohle:

:-D


paza píše:A jak píše správně Jirik.fx, vezmi si do ruky Walthera a Glocka, osahej si je a podívej se na ně a v tu ránu nemáš co řešit.


Ke kauze hlavni uz nema smysl se vyjadrovat. Kazdej kdo chce si ty informace na googlu lehce dohleda, vi s cim muze pocitat a vi jake bude pripadne dalsi stanovisko dovozce potazmo i vyrobce. Pokud je ochotny to akceptovat tak nevidim problem.

At zijou ohnuty Iphony a horici Samsungy.

Lovu zdar.



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#795 » úte 28. úno 2017, 09:21

Ale tak kluci :) Tak mě hned neukamenujte. Jen jsem se zeptal :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů