Glock 17 3th gen nebo G17 RTF 4th gen ?

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 18. srp 2009, 19:14

Ahoj prosím vás o radu který z gripů je lepší. Třeba už RTF někdo má nebo už držel tak snad poradí... ;)



jachymko
Příspěvky: 25

Příspěvek#2 » úte 18. srp 2009, 20:08

Nevim, nemam, ale RTF2 neni ctvrta generace, nybrz varianta treti.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#3 » úte 18. srp 2009, 21:17

Na střelnici Leiko v Plzni si je můžeš do konce srpna osahat sám a zjistíš, co vyhovuje Tobě.
http://leiko.powernet.cz/view.php?cisloclanku=2009080001

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » úte 18. srp 2009, 21:54

Tak cirou nahodou jsem RTF zkusil dneska a jako neglockari mi to prijde jeste o level lepsi, nez normalni ram - zacinam o ni vazne premyslet

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » stř 19. srp 2009, 07:22

Já Vám Plzeňanům tak závidím! vyzkoušet si takový výběr nových zbraní a navíc mít možnost je koupit s takovou slevou...
Tady u nás je na střelnici jen velmi omezený výběr zbraní k zapůjčení/vyzkoušení a navíc jen jednou týdně, když je tam správce, který má od skladu zbraní klíče :( Hold žije tu málo lidí, tudíž málo střelců :cry:

off-topic: I na zkoušky už čekám 7 týdnů a teď díky dovolené jdu až na další termín kdoví kdy...

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 19. srp 2009, 07:40

My tady zas nemame poradnou venkovni, jedina je 75m a je to s ni dlouhodobe nahnuty ...
Odkud ses? Do Plzne se da vzdycky nejak dostat a ta prezentace za to stoji :)

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 19. srp 2009, 08:25

2admix: Tak to koukám. Myslel jsem, že okres Vsetín je na tom zdaleka nejhůře. Souděje alespoň podle místní mapy střelnic a střeleckých obchodů, kde je okres Vsetín zcela prázdný (i když jsem dvě místní nedaleké střelnice uváděl před nějakou dobou do příslušného fóra).
Jsem z druhého konce republiky. Z Rožnova pod Radhoštěm. Kdybych už měl zbroják a povolení k nákupu v kapse, tak si hned jedu všechny vyzkoušet a nějakého Glocka se slevou (asi 26ku) bych si koupil. To by se mi i cesta vyplatila po všech stránkách. Jenže to bude se všemi těmi lhůtami někdy na podzim :roll:
Snad zas nějaká zkoušecí/slevová akce někde bude. Snad i někde blíže...

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 19. srp 2009, 08:45

Na Leiku jsou akce v podstate nonstop, kazdy mesic nova, Glocky jsou vzdycky v lete, ale maji je tam vystavene furt.
BTW, vyzkousel jsem si i G19, ladenou mistnim puskarem a panove, to je posusnanicko 8)



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » stř 19. srp 2009, 15:28

JIP pokud se nepletu, tak čas od času se pořádají nějaké střelecké dny s Glockem na Bzenecké střelnici

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » stř 19. srp 2009, 19:36

Tak už sem se pozeptal a je to třetí generace upravená novou texturou rukojeti a závěru tzv. Rough Texture Finish (rough=hrubý ;) ) . Doporučená maloobchodní cena je 18,900kč. Tak že radši ušetřim 3K a koupim standard a rukojeť si upravím podle svého nějakou gumou :D

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2234

Příspěvek#11 » čtv 20. srp 2009, 06:47

Na noseni je lepsi ten upraveny, opravdu bude min klouzat, na velky strileni to podle me neni - ja vysypal 1 zasobnik a uz jsem mel tak divne otlacenou odrenou ruku.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#12 » pát 21. srp 2009, 02:19

Dnes, respektive včera (čtvrtek) jsem si byl v Plzni ošmatlat cizí hračky a G 17 s novou úpravou rukojeti už tam neměli, prý měla permanentně negativní ohlas ve smyslu: v rukavicích asi OK, ale do holé ruky příliš drsná.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pát 21. srp 2009, 02:23

Skoda ze mi ten smejd nevenovali :lol:

Uživatelský avatar
wizard-ov
Příspěvky: 7

Příspěvek#14 » pát 2. bře 2012, 13:10

Mno, mám G17 4Gen a spokojenost. Na nějakém fóru jsem četl, že uživatel má problémy s jakoby drsným úchopem a že mu to odírá ruku, s tím že nejlepší střelba je v rukavicích. :roll: Osobně říkám že je to totální kravina a to nemám ruce jako zedník....



Karlos62
Příspěvky: 10

Příspěvek#15 » pát 2. bře 2012, 15:57

wizard-ov:Gen4 nemá RTF!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů