Walther PPS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#91 » čtv 9. črc 2015, 20:45

palná zbraň nošená v souladu se zákonem o zbraních a střelivu nemá budit jakýkoli respekt, je nošená skrytě, použitá má být pouze v souladu se zákonem, do té doby o ní, vyjma "nositele", nemá nikdo vědět. Vybírat zbraň podle toho, aby budila respekt, je dosti zavádějící. Spíše to ukazuje na cosi jako nadměrné sledování a špatné pochopení akčních filmů v kombinaci s nižším sebevědomím (není myšleno jakkoli hanlivě) - v takovém případě bych doporučil vyšetření psychologem, zda je takový jedinec způsobilý držet a nosit zbraň dle 119/2002



kyjosek
Příspěvky: 12

Příspěvek#92 » pát 10. črc 2015, 14:59

Tak s tim souhlasim, me ten prispevek prisel taky trochu mimo, tak jsem ho komentoval s nadhledem. Ale spis nez, ze by ji dotycny nosil viditelne(coz by asi byl trosku nevyvazena osobnost), tak asi myslel, kdyz by ji v nejake situaci "vytahl", tak aby si druha strana nemyslela, ze je to nejaka plastova hracka. Coz si myslim u pps nehrozi. Jinak jsem pps poridil nedávno a plná spokojenost, krasne se nosi a i na strelnici nemam co vytknout.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#93 » pát 10. črc 2015, 21:12

Pls někdo z Prahy kdo PPS nosí ve vnitřním pouzdře? Jsem levák a hledám pouzdro a tak než si nějaké za 1500 objedám, tak bych si rád zkusil jaké je, než abych záhy zjistil, že je na prd a nemohl ho pustit dál do světa.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#94 » sob 11. črc 2015, 06:10

Vítej ve světě "diskriminace" :) Sem taky levák a i s pouzdrama je krapet problem. Vnitřní sm vůbec nesehnal. Nakonec mám DASTu levou na CZ75, ale sedí v ní pekne jak Tango tak Walther P99.
dasta WP99.JPG
dasta_tangosm.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#95 » sob 11. črc 2015, 08:45

Tak ono ty pouzdra se nabízí i ve variantě pro leváky. Není problém je objednat. Ale rozdíl je, že pravák objedná, vyzkouší a s menší ztrátou prodá v případě, že mu nesedne - tak já jakožto levák de fakto neprodám, protože nás je cca 10% a z toho lidí co mají PPS bude nula nula prd :D

Takže pokud by se právě našel někdo (pravák) kdo nosí PPS ve vnitřním pouzdře, tak bych měl aspoň nějakou informaci o pouzdře samotném :)

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#96 » sob 11. črc 2015, 14:19

již jsem dříve psal, používám pro nošení W PPS pouzdro Dasta 211-2 - spokojenost. Myslím, že je ale třeba zohlednit, v případě tohoto druhu pouzdra, tělesnou stavbu "nositele". Tyto pouzdra nejsou vhodné pro lidi s panděrem, neboť: Subj.: nošení pod trikem velikost panděra opticky zvětšuje, což nositele může poněkud stresovat. Obj.: pak dochází k nepříjemnému otlaku panděra o závěr zbraně, zvláště pak při ohýbání a sezení, kde se vytvářejí další kožní řasy

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#97 » úte 14. črc 2015, 17:27

já můžu chlapi zase doporučit od Black Hawk klasické nylonové pouzdro pro vnitřní nošení, myslím, za kalhotama směrem k tělu, nosím ho v zadu na zádech a ani v létě, když mám jen krátké triko nejde vidět. Koukám teď na tu Dastu 211-2 a je to vlastně obdoba toho Blackhawku co mám. Jeh ho nosím v zadu, jak jsem psal, protože při jízdě autem tolik nevadí jako v předu ...



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#98 » úte 11. srp 2015, 05:39

Mel bych prosbu: mohl by nekdo prefotit clanek o W PPS ze Z&N ?
Bphuzel se k ni nikde nemuzu dostat
Dekuju

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#99 » úte 11. srp 2015, 08:38

O PPS se píše v čísle 10/11, které je volně ke čtení. Tohle jsi myslel? https://cs.publero.com/reader/819

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#100 » stř 12. srp 2015, 20:15

Zdravim, nasel by se nekdo s PPS, kdo by byl ochoten mne nechat parkrat vystrelit (veskere naklady platim)? Vyber resim zde viewtopic.php?f=33&t=119&p=79048#p79048 . Diky moc.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#101 » stř 12. srp 2015, 21:57

V Praze bez problému

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#102 » stř 12. srp 2015, 22:07

Diky, tam nevim kdy se dostanu, jsem presne z druhe strany CR, ale poznacim si to a ozval bych se kdybych mel cestu.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#103 » čtv 13. srp 2015, 08:58

To j.v.
Dekuji moc! Ale hodilo me to jenom na stazeni prpgramu,nikoliv na stranku

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#104 » čtv 13. srp 2015, 09:52

je to online čtečka, je potřeba na ni mít v prohlížeči nainstalovaný flash (nebo na mobilu stáhnout publero appku) ;)

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#105 » čtv 13. srp 2015, 12:18

Na mě už pár lidí na různejch střelnicích nechtěně mířilo a nic to se mnou teda nedělalo v případě krátkejch palnejch, nejhorší bylo když vedle mě borec hodil do komory 300WM a přejel s tím přeze mě :D ani jsem si nestihl všimnout jestli tam ten ukazováček byl připravenej. Jinak "kyjosek" teď už jsem starší moudřejší a mám na to jiný názor samozřejmě. A to takový že je jedno jak je ta pistole velká problém je v tom že pokud nechceš střílet a chtěl by jsi udělat jen hrozbu střelnou zbraní tak říkám na rovinu že lidi jsou takový hovada že ti tu pistoli půjdou sebrat (prát se s tebou o ní) i když dáš varovný výstřel páč nebudou věřit že je pravá. Věř tomu nebo ne ale v agresivním jedinci pistole respek nebudí (nevěří že je ostrá). Pardon za OT.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů