S&W M&P 9 Shield

Glock a spol.


Hitachi
Příspěvky: 19

Příspěvek#211 » pon 8. čer 2020, 12:21

a někdo se 40? Upřímně té 45 už bych se trochu bál, ale z té 40 bych si rád střelil. Obávám se, že budu muset jednat impulzivně jako Arniex a další šťastlivci.
Dotaz Arniex, jak jsi po letech spokojen s tím kydexem na Shielda?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#212 » pon 8. čer 2020, 12:41

čeho přesně by ses bál na té .45? jestli jde o zpětný ráz, tak ten bude spíše stejný či nižší (kvůli nižším rychlostem oproti .40) ...navíc je asi o dost snazší narazit na někoho s .45

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#213 » pon 8. čer 2020, 17:09

Před třemi lety jsem si zkusil přímé srovnání glocky full size 9 luger, 40sw a 45acp. První a poslední kopaly stejně. Prostřední znatelně více.



Hitachi
Příspěvky: 19

Příspěvek#214 » úte 9. čer 2020, 08:08

Hmm díky za postřeh, možná ta 45 bude přece jen příjemnější.



Hitachi
Příspěvky: 19

Příspěvek#215 » stř 17. čer 2020, 06:58

Ještě jednou drzý dotaz, zda někdo na Moravě, ale klidně i dál, má MP45 a nechal by bouchnout...?
Děkuji



Hitachi
Příspěvky: 19

Příspěvek#216 » stř 22. črc 2020, 08:07

Tak jsem zariskoval a přistál mi doma Shield v 45 od Performance Center, dnes ho jdu poprve vyzkoušet, protože před nákupem jsem tu možnost prostě neměl. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nevíte, kde mají u nás 7 ranný zásobník na 45 skladem. Prolezl jsem dost větších obchodů a všude spíš na Lugera nebo 40. Za info moc díky.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#217 » stř 22. črc 2020, 11:02

Hitachi píše:Tak jsem zariskoval a přistál mi doma Shield v 45 od Performance Center, dnes ho jdu poprve vyzkoušet, protože před nákupem jsem tu možnost prostě neměl. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nevíte, kde mají u nás 7 ranný zásobník na 45 skladem. Prolezl jsem dost větších obchodů a všude spíš na Lugera nebo 40. Za info moc díky.

https://www.prodej-zbrani.cz/prislusens ... 4355p.html
40 ACP neznám, tak se zkus zeptat, jestli to není jen chyba tisku a nemá to být .45 ACP.
Tak pardon, 45ku mají jako nedostupnou, tak to spíš bude .40 SW...



Hitachi
Příspěvky: 19

Příspěvek#218 » stř 22. črc 2020, 12:47

Díky za tip,to byl první krám, kde jsem hledal...



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#219 » úte 22. pro 2020, 14:36

Zdravim, nevite pls nekdo kde sehnat Sw Mp9 Shield m2 9mm Luger bez pojistky s obyc nebo night sights? V Cesku proste uz dlouhodobe nejsou, volal jsem do 5 obchodu, nikdo nic nevi, v Banzai taky nic nevi, pry cekaci doba klidne az 6 mesicu...



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#220 » úte 22. pro 2020, 20:38

Po Novém roce bych se ho mohl chtít zbavit, bude doma Hellcat... ;-)

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#221 » sob 6. úno 2021, 22:05

Hitachi píše:a někdo se 40? Upřímně té 45 už bych se trochu bál, ale z té 40 bych si rád střelil. Obávám se, že budu muset jednat impulzivně jako Arniex a další šťastlivci.
Dotaz Arniex, jak jsi po letech spokojen s tím kydexem na Shielda?

Ahoj, úplně náhodou jsem narazil na tvůj dotaz :), nejsem tu tak pravidelně jak bych asi chtěl. Pokud to tedy není ještě úplně pasé tak co se týče kydexu na Shielda tak jsem spokojený hodně, ale poslední dobou už prakticky nenosím, musel jsem kvuli práci upravit šatník a prostě to neschovám. Každopádně kydex ačkoliv to není možná nejpohodlnější (ale záleží hodně i na postavě - já jsem tlusťoch tak to píchá :D) ale je to rozhodně z technického pohledu nejlepší řešení pouzdra.



Šáfa
Příspěvky: 12

Příspěvek#222 » čtv 18. úno 2021, 19:53

sobik2 píše:Zdravim, nevite pls nekdo kde sehnat Sw Mp9 Shield m2 9mm Luger bez pojistky s obyc nebo night sights? V Cesku proste uz dlouhodobe nejsou, volal jsem do 5 obchodu, nikdo nic nevi, v Banzai taky nic nevi, pry cekaci doba klidne az 6 mesicu...

já čekal v roce 2019 9,5 měsíce.. ;) ..takže pul roku ještě jde



Hitachi
Příspěvky: 19

Příspěvek#223 » čtv 4. bře 2021, 12:37

ArnieX píše:
Hitachi píše:a někdo se 40? Upřímně té 45 už bych se trochu bál, ale z té 40 bych si rád střelil. Obávám se, že budu muset jednat impulzivně jako Arniex a další šťastlivci.
Dotaz Arniex, jak jsi po letech spokojen s tím kydexem na Shielda?

Ahoj, úplně náhodou jsem narazil na tvůj dotaz :), nejsem tu tak pravidelně jak bych asi chtěl. Pokud to tedy není ještě úplně pasé tak co se týče kydexu na Shielda tak jsem spokojený hodně, ale poslední dobou už prakticky nenosím, musel jsem kvuli práci upravit šatník a prostě to neschovám. Každopádně kydex ačkoliv to není možná nejpohodlnější (ale záleží hodně i na postavě - já jsem tlusťoch tak to píchá :D) ale je to rozhodně z technického pohledu nejlepší řešení pouzdra.



Ahoj ArnieX, díky za Tvoji reakci. Už jsem pořešil zakázkové pouzdro od RH Holsters a spokojenost. Jenom ta postava... Budu asi podobné konstrukce jako Ty, takže sice se snažím nosit, ale o nějakém komfortu se rozhodně mluvit nedá. Navíc teď po zimě je to snad horší a horší :lol:

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#224 » čtv 4. bře 2021, 13:55

Jooo :D není to taková pohoda jak to amíci na youtubu ukazují. No a zima a covid se na mě také podepsalo. Každopádně teď nikam moc nechodím tak ani nenosím.Navíc jsem pak začal nosit v tašce přes rameno, to mi přišlo pohodlné ale pokud by šlo do tuhého tak tasení během pár vteřin je nereálné.



v.k.
Příspěvky: 248

Příspěvek#225 » pát 5. bře 2021, 12:21

Jestli to noseni myslite pod oblekem, tak perfektne se Shieldem funguji podpazni pouzdra od GALCO , treba lehke classic lite shoulder holster. Jen si clovek musi davat pozor a nerozepinat moc oblek, hlavne pri sezeni.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů