S&W M&P 9 Shield

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#31 » čtv 13. srp 2015, 14:32

Hele, nechtěl bys klukům od Gastona poradit, Yopi? Zjevně jsou úplně mimo, včetně všech jejich uživatelů :-D Jak jsem psal, je dost věcí, co se glockáckejm petflaškám dá reálně vytknout, ale co tu plodíš ty, je na cenu za vtip měsíce (a to jsme v polovině) :-D



Yopi
Příspěvky: 19

Příspěvek#32 » čtv 13. srp 2015, 18:59

Měl bych ještě dotaz. Co to znamená, že je bez zásobníkové pojistky?
http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/k ... lonit.html
není to klasická spoušťová pojistka? Proč tady ta stejná zbraň vypadá jinak? Respektive ta druhá má vzadu pojistku. Nechápu rozdíly.
http://www.prodej-zbrani.cz/pistole/Smi ... 1768p.html



cipis
Příspěvky: 2112

Příspěvek#33 » čtv 13. srp 2015, 19:05

Zásobníková pojistka je taková, co ti zabrání střelbě bez zásobníku, s "oblibou" to mají na zbraních ve státech. Ta pojistka se ovládá zásobníkem, ne z venku. A ty dvě různé verze - vždyť se to tu všude probírá, že existuje ve dvou verzích, jedna bez vnější pojistky a druhá s. A podle té fotky bych s vnější pojistkou nechtěl ani omylem ...



Yopi
Příspěvky: 19

Příspěvek#34 » čtv 13. srp 2015, 19:09

Jj, o té zásobníkové pojistce jsem ještě neslyšel. A ta vnější se mi právě taky nelíbí. Máte nějakej obchod, kde by jste mi SW MP9c doporučili koupit?

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#35 » pát 14. srp 2015, 16:55

Měli v Armorum na dornychu v Brně



Yopi
Příspěvky: 19

Příspěvek#36 » pát 14. srp 2015, 17:21

Díky za tip, já myslel spíš co se týká vašich zkušeností. Co se mi podařilo zjistit, tak banzai.cz je oficiální dovozce Smith and Wesson do ČR. Tady http://www.banzai.cz/velkoobchod-zbrane ... tneri.html lze najít jeho partnery, takže si lze nechat pistoli dovézt do Brna buď to ALFA - PROJ s.r.o. nebo do AWIW Brno s.r.o. Do Armoru zkusím zavolat a domluvit se, pokud dostane dobré reference. Jde mi o to, abych to nekoupil někde, kde se jim pak pro mě nebude chtít objednat případný náhradní díl, nevyla tam nepříjemná obsluha atak. JInak Infidel, psal jsem ti SZ, byl bych ti vděčný za odpověď, pomohl by jsi mi tím ve výběru. Díky.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » pát 14. srp 2015, 21:28

Yopi: Co jsem tak slyšel od obchodníků ve svém okolí, tak Česko není pro SW vůbec atraktivní trh, takže objednávky od nás u nich mají poměrně nízkou prioritu. Takže se může stát, že na něco od SW si dost počkáš.

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#38 » pon 17. srp 2015, 16:06

ano, tady se bojim ze nahradni dily budou trvat. dovozce nejspis nebude a nemuze mit vse a proste budes cekat. resil bych to proste dovozem/poslanim z USA.
na druhou stranu, ja snad nikdy na zbran zadny nahradni dil nepotreboval, co se tyce zavady nebo poskozeni. co se tyce tuningu to je jina, to potrebuji porad neco. ale to resim prave primo z USA.

Yopi: SZ odeslana. nic nejde hned.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#39 » sob 29. srp 2015, 13:09

Dnes som si Shield-a konecne mohol dokladne osahat tu v CB, ergnomia skutocne prekvapivo dobra na taku malu pistolku a moje velke ruky. Spust mi po tom co som si zvykol na full size MP9 pride dokonca o cosi lepsia - nezaregistroval som skripanie typicke pre nove MPcko. A na boku sa schova velmi dobre.



Yopi
Příspěvky: 19

Příspěvek#40 » sob 29. srp 2015, 17:12

Kde kupujete náhradní díly na Shielda nebo MP9c? Třeba na brownells.com jsem nenašel vytahovač na MP9c. Jsou jiný ověřený obchody?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#41 » sob 29. srp 2015, 17:33

Ak ta trapia nahradne diely, tak si objednaj do rezervy pred / sucasne s kupou zbrane u dovozcu to co chces. Zbran ti urcite vydrzi dost dlho na to aby dorazili - aj ked to bude niekolko mesiacov ;). U bezne dostupnych (myslene stale vyrabanych) zbrani v e-shopoch kupis hlavne 'custom' casti na tuning, klasicke nahradne diely malokedy. Takze skus polozit otazku dovozcovi.



Yopi
Příspěvky: 19

Příspěvek#42 » sob 29. srp 2015, 17:38

Jj, do banzai.cz jsem psal a taky říkali, že to může být v řádu měsíců, z čehož mám právě trošku strach. Ale zase jen kvůli dostupnosti dílů kupovat Glocka moc nechci. To radši jak říkáš, objednám něco předem a bude. Radši když mi to bude ležet doma, než aby mi to v budoucnu chybělo. Je nějaký doporučení, co tak nejvíc odchází?



sved
Příspěvky: 14

Příspěvek#43 » úte 15. zář 2015, 17:45

Zdravím, nenašel by se někdo ochotný v okolí Prostějova kdo by byl ochotný se sejít někde na střelnici a nechat vyzkoušet SW MP9ku? Máme s kolegou velký zájem o koupi ale chtěli by jsme ji nejdřív vyzkoušet... Předem moc děkujeme.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#44 » čtv 17. zář 2015, 06:59

Pokud někdo sháníte Shielda, teď se jeden objevil na bazarhuntingu:
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/14 ... hield-9mm/

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#45 » čtv 17. zář 2015, 07:19

Ak cosi prihodia, tak ho maju novy. Leiko v Plzni 14900, Diana CB 15500. Za exotickejsiu zbran pred koncom zaruky IMHO cena nic moc.

Edit: v Plzni neviem, ale v CB je to kus bez poistky (aj zasobnikovej).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů