CZ P-09

Glock a spol.


kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#16 » pon 20. led 2014, 20:00

ahhoj.vlastním p-07 ale zajíma mě nová p-09 v čem je lepší?nebo horší?

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#17 » pon 20. led 2014, 20:22

plast by mel byt vyztuzen vlakny :D



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#18 » pon 20. led 2014, 21:32

jinak nic pozitivnějšího?



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#19 » pon 20. led 2014, 21:37

Povrchovka by mela byt lepsi, stejna jako u glocka.

Uživatelský avatar
ataman
Příspěvky: 29

Příspěvek#20 » čtv 23. led 2014, 22:38

Nechci být šťoura, ale chtěl bych poprosit autora nebo admina, jestli by nešlo tohle vlákno přejmenovat a uvést věci na pravou míru. Matete tu spoustu lidí, protože žádné ČZ P-09 Duty není, nebyla a nebude, je pouze ČZ P-09 Děkuji za pochopení.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#21 » čtv 23. led 2014, 22:47

Všude se vyrábí ekonomické modely, u nás to zatím nikomu nedošlo a plast je vždy levnější.
Asi podle recenzí to bude dobrá zbraň, ale ta cena neosloví, majitelů bude ale dost, ale mohlo by být víc.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#22 » pát 24. led 2014, 19:40

@Bohuliby
Proč myslíš, že plast je vždy levnější? Já bych si tak jistý nebyl. Ocel umí slít kde kdo, ale třeba plast, ze kterého se dělají kanály tak ten se tahá z Říše s tím, že musí být celou dobu temperován. Takže i logistické načasování je složitější než naložit ocelové odlitky.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#23 » pát 24. led 2014, 21:20

Nevím, ale plastové zbraně jsou všude levnější, proto se domnívám, že tomu tak je.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » sob 25. led 2014, 13:55

Cena samotného materiálu není rozhodující. Velký rozdíl je ale v cenách zpracování: plastový rám se odstříkne do formy a je de facto hotový, zatímco ocelový se musí dále obrábět. A co teprve náročnost výroby kovaných ocelových rámů?
Nicméně nejde říct, že pistole s plastovým rámem je méněcenná (což tady samozřejmě nikdo netvrdil). Snad jen esteticky :twisted:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#25 » sob 25. led 2014, 14:17

Plast, hliník nebo ocel, vše má svůj půvab, proto mám od všeho něco.



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#26 » ned 2. úno 2014, 19:49

už někde z té p-09 střílel?pokuk do,jaký udělala dojem?



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#27 » ned 2. úno 2014, 22:15

Dojem je mizerný,ne nadarmo se 09 říká banán..Až čas ukáže, jestli tendenční reklamy byli zbytečným rozruchem...Měl jsem možnost vystřílet cca 300 ran a nijak mě neuchvátila.Pokud bych se měl rozhodnout - Glock je stále 1*



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#28 » ned 2. úno 2014, 23:39

Ve Střelecké revue to naprosto vychválili, střílela prý s tím i starší paní, bez ZP, a soustřel bezvadný, že by tím dělali reklamu ? O Waltheru PPX udělali pouze strohé pojednání, ale ten je o 3 tisíce levnější. Hold CZ P-09 není zjevně tím ekonomickým modelem !!
Docela by bylo zajímavé udělat porovnání HS-9 vers. CZ P-09, ale tam je také rodíl 3 tisíc, ach jo ! HS se tady díky Zelenému Sportu razantně objevily.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#29 » pon 3. úno 2014, 07:56

Bohuliby - moje zkušenost jsem popsal. Ale jinak,proč asi tolik lidí se snaží prodat P-07 Duty ? Že by soudruzi UB udělali někde chybu ? Walther PPQ,PPX jsem měl několikrát na střelnici k dispozici. PPQ má dost dobrou spoušť,krom mířidel celkem dobrý dojem. Jde jen o to,jestli vydrží nezávadovat při pravidelném střílení.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#30 » pon 3. úno 2014, 08:34

ianraider - Takle to brat nejde. Spousta lidi ji koupila a prodala kvuli onomu vydouvajicimu ramu. Ta zavada je jen kosmeticka. Ram se nijak v tom miste nevydouva, je jen mirne v jednom miste jakoby odlepeny od kontejneru. A pokud clovek nesunda zaver, tak to ani nezjisti.
Jinym treba nesedla velikost. Slibovali si, ze to bude pro skryte noseni lepsi. Ona na prvni dojem pusobi, ze to pujde nosit i v lete v pohode.
Ja osobne jsem strilel z P 07 co ma kamarad a strili se mi z ni paradne. P 09 je jeji vetsi verze, na strelbu by mela byt lepsi ve vsech smerech.
Kdo hleda lehky sluzebak, tak by mel byt spokojen.
Bohuliby - Nevim, jestli si to uz nevidel. Ale mozna te to bude zajimat.
http://www.youtube.com/watch?v=3a3UJYkKTog

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů