GP K100

Glock a spol.


Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#886 » stř 17. čer 2020, 09:45

I od tvárného lomu může vést "někam" únavová vlasová trhlina, kterou nez diagnostických metod neuvidíte. A jednoho méně krásného dne to může prdnout. Big Bang.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#887 » sob 20. čer 2020, 12:59

Jeste ze mam rad scifi, jinak by me tyhle fantasmagorie nebavilo cist.
Nikde nerikam, ze je to ok, ale ze zavody to prezije.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#888 » pon 22. čer 2020, 14:11

Sice dělám výstupku na litině ale tohle je podle mě vměstek... A pokud opravdu je, tak od něj můžou jít cucky kamkoliv.. Hned bych to reklamoval. Moje kača je spíš nošená a má nastřílený jenom pár stovek ale už jenom pro ten pocit, že je to můj mazel, tak bych nečekal až to udělá puf a půlka kvéru v ( ! )... Ta hlaveň je černěná? :shock: Na mojí r.v.2017 není ani nijak extra leštěná... :D Ještě přidám dotaz: baští Kača Black Mamby? Zkoušel jste to někdo?



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#889 » pon 22. čer 2020, 21:14

Tak mi to nedalo a mrknul jsem do mojí. V tom stejným místě mám nepatrný otlak od válečku ale předpokládám, že je to jenom běžný ochození jak si sedala...
IMG_20200622_221240.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#890 » pon 22. čer 2020, 21:33

Přesně tak to mám taky, otlak od válečku. Mám ji cca 13 let, nastříleno asi 22 000 ran, dosud bez problémů. Je z doby, kdy asi ještě kontrolovali každý kus :lol:



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#891 » pon 22. čer 2020, 22:16

Jarda89: Ta tvoje hlaven je jako nova, ale jestli mas jen nekolik stovek ran, tak neni divu. Takze to odhadujes na vmestek, to urcite neni vylouceno, je videt tam takovy odlomek = kaz. Pristi tyden bych to uz mel resit, tak se uvidi jak vse dopadne. Ano, jedna se o cernenou hlaven. Neni to moc rozsirena verze.
Prcek: To bud rad, ze mas dobry kousek, jeste pocitive udelany. 22tis toho se ta moje urcite nedozije, kdyz vidim jak po nekolika tisicich to jde do kopru, navic jsem prohlizel uzamykaci ozuby v zaveru ten blize ke komore, je nejaky mnohem vice ozvykany. Tudis mam podezreni, ze material na vyrobu moji zbrane, byl proveden z nekvalitniho materialu.

At to je jak chce, tato zbran na mne neudelala dobry dojem, ohledne kvality. Po reklamaci zbran prodam. Uz mam vyhlidleho nastupce SH2



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#892 » úte 23. čer 2020, 04:38

Moje má jenom něco kolem 500.. V posledním roce jsem na střelnici neměl vůbec čas takže jsem spíš nosič :)
Teď už to bude úplně těžký sci-fi ale... V tomhle místě se dotýká váleček při výstřelu, nemohl jsi ho mít něčím zablokovaný? Když to řeknu lidově,když spadneš prdelí na pevný špalek, tak si roztrhneš prdel. Když se špalek odkulí, tak máš akorát modřinu... :D
Mě se ta zbraň líbí, prodávat ji nehodlám a vážně pochybuju, že bych za jejího života nabouchal víc jak pár tisíc ran... Ale stejně pokukuju po něčem malým do kapsy, něco ve stylu Kevina..
Furt se na něco ptám :D Který byste spíš brali podpažní pouzdro? Falco D707 nebo D706? Je to v podstatě stejný, jenom jedno je nahoře zavřený.

Co udělá řádkový vměstek v hlavni je popsáno v tomto článku dole: http://cover72.net/zbrojnice/P11Mk7.htm



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#893 » úte 23. čer 2020, 10:18

Jarda89: To tedy moc nestrilis, na to ze zbran i nosis, to neni vhodna kombinace. Podpazni pouzdra uz jsou dost z mody, navic na strelnicich tohle radi nevidi. Radeji kvalitni opaskove pouzdro, pripadne kompaktnejsi zbran na opasek, bude urcite lepsi volba, nez jake kolik podpazni systemy s velkou pistoli.
Nez Kevina, to radeji PM Makarov. Ovsem to uz odbocujeme od tematu.

Zablokovany valecek vylucuji, cistim pravidelne a onen valecek i toho sneka mazu dostatecne. I pri cisteni, se vzdy valecek normalne otacel, i kdyz byla zbran uvnitr spinava od karbonu. Je to pomerne namahane misto, pri pouziti vadneho materialu se neco pokazit muselo.
Hlavu si s Tim uz nedelam, volal jsem prodejci a domluvil se tak, ze zbran mu privezu pristi tyden na reklamaci a po jejim vyrizeni si zbran necha u sebe a vlozi do komisniho prodeje. Koupim si CZ SH2 a budu si chrochtat :-)



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#894 » úte 23. čer 2020, 11:33

Mě je celkem buřt co na střelnici vidí nebo nevidí rádi, chcu aby to bylo pro mě pohodlný. Nastřílený mám dost akorát zatím ne z kačeny :) Dneska s ní pojedu na střelnici, tak zkusím konečně to kožený co se mi doma válí :) Je hodně tuhý kolem lučíku, tak se aspoň trochu roztáhne :)

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#895 » úte 23. čer 2020, 11:51

Tady nejde o to, že to neradi vidí na střelnici, ale jde o to, že při tasení z podpažního pouzdra, pokud nejsi na střelnici sám, zákonitě míříš na ostatní lidi okolo sebe při každém tasení. Tedy toto pouzdro je vyloženě nebezpečné pro tvoje okolí a někoho takového bych na stavu vedle sebe fakt nechtěl :)
Naposledy upravil(a) Shirako dne úte 23. čer 2020, 12:00, celkem upraveno 1 x.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#896 » úte 23. čer 2020, 11:56

To co píše Shirako bych hnedle podepsal. A co já nevidíám rád na střelnici? Lidi, kterým je buřt co ti okolo... z těch mám docela obavy.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#897 » úte 23. čer 2020, 12:34

chlapi.. Tak se uklidníme a tady dál řešíme "kačenu" a ne nošení!



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#898 » úte 23. čer 2020, 19:35

Díky za ten odkaz na recenzi na "minikachnu", zkusím si ji někde osahat, narazím li na ni:-)



JohnyJack
Příspěvky: 1

Příspěvek#899 » sob 10. dub 2021, 12:13

Ahoj, po dlouhé době váhání a koukání jsem si koupil vysněnou K100 X-trim 9mm. Jak tu uz někdo psal tak má černou hlaveň, což mě při přebírání trochu zaskočilo a zároveň zklamalo, protože se mi líbil ten kontrast černého závěru a "střibrné" hlavně. Nevíte o tom někdo něco blíž? Napsal jsem maila do GP, tak uvidíme co mi na to řeknou. Honza



v.k.
Příspěvky: 248

Příspěvek#900 » sob 10. dub 2021, 19:27

JohnyJack> muj stary X-trim Mk7 ma hlaven celolestenou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů