Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


Houly
Příspěvky: 5

Příspěvek#571 » stř 19. črc 2017, 06:14

Ahoj, rád bych se zeptal, zda už jsou k mání ta mířidla 10-8? Jak to vypadá s otvíračkou showroomu? Předem dík za info.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#572 » stř 19. črc 2017, 09:36

Ahoj. 10-8 jsou na cestě. Sleduj Fb, tam to dáme jako první ;-). Showroom bude ready k začátku srpna (pokud budou sádrokartonáři makat :o)) )

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#573 » pát 21. črc 2017, 12:02

Super, jakmile budete mít otevřeno, tak to rozhlaště do světa :)



Tomfran
Příspěvky: 4

Příspěvek#574 » stř 9. srp 2017, 13:17

Ahoj, nenašla by se tu spřízněná duše, která by mi tuto zbraň předvedla, nechala osahat a vystřelit. Nejlépe v okolí Ústí nad Labem. Uvažuji o její koupi. Jinak se budu muset vypravit do Prahy a navštívit showroom. :) Díky za vzkaz.

Uživatelský avatar
lebi
Příspěvky: 60

Příspěvek#575 » čtv 10. srp 2017, 07:41

Ahoj,
mozna trochu OT, ale nechci zakladat dalsi tema. Mam maly dotaz ohledne servisniho zastoupeni HK v CR. Kamarad ma SFP9 a co cert nechtel, na strelnici ji pujcil stryci bez ZP a po nekolika strelach doslo ke slabe rane. Ten vyhodil nabojnici a vesele tam pustil dalsi strelu. Bohuzel, znicena hlaven (nikomu se nic nestalo). Prinesl zbran do obchodu a ze oprava bude trvat tezko rici jak dlouho, protoze se pry musi vyridit prevozni papiry a zbran poslat do Nemecka. Je toto opravdu jediny postup? HK nema v CR vubec zadne servisni zastoupeni?

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#576 » čtv 10. srp 2017, 09:48

2 Tomfran: Jen si za náma tu cestu udělej, rozhýčkáme tě tu ;)

2 lebi: Je to tak. Hlaveň se musí vyrobit nová se stejným číslem nebo i nova s jiným. Tak jako tak, bohužel v Česku HK servisní fabriku na hlavně nemá (nečekaně) :). Nejrychlejší cesta by byla objednat novou hlaveň, ale radši bych nechal celou pistol zkontrolovat.

Hod kdyztak foto, jak to vypadalo a kudy to šlo ;)



peee38
Příspěvky: 23

Příspěvek#577 » čtv 10. srp 2017, 10:02

Tomfran píše:Ahoj, nenašla by se tu spřízněná duše, která by mi tuto zbraň předvedla, nechala osahat a vystřelit. Nejlépe v okolí Ústí nad Labem. Uvažuji o její koupi. Jinak se budu muset vypravit do Prahy a navštívit showroom. :) Díky za vzkaz.

Bydlím u Žatce.Klidně ti to půjčím a mám i střelnici na který můžeš být klidně celej den.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#578 » čtv 10. srp 2017, 11:01

Jak psal Hawk, koupe nove hlavne by to sice teoreticky vyresila, ale vzhledem k tomu, ze tam muzou byt i nake prusvihy (mikrotrhliny apod.) v zaveru, co nejdou videt OKem, tak bych to urcite nechal opravit v HK v Nemecku. Urcite zkontrolujou zaver ultrazvukem a pripadne vymeni i ten. Otazka je, kolik ta oprava vyjde, jestli nahodou nebude levnejsi nebo priblizne stejne koupit novou stejnou zbran.
Hlaven stoji cca 6500 a zaver vyjde asi na desitku, takze uz to zacina byt dost natesno pokud by se menil i zaver. Hod sem foto te hlavne jestli muzes pro zajimavost. Videl jsem vydutou hlaven z USP, kde sla taky druha do uvizle strely a bylo to celkem malo vydute a neprasklo to ani nikde, ale samozrejme lauf kaput.
Nemel ten strejda ciste nahodou superspolehlive Limity? Tyhle presne tohle s oblibou delaji.
Ja kdysi davno nekde 2011-12 zkusil jeden sacek co mi dal kamarad a nikdy vice - co paty vystrel rana jak pomalu 10 mm auto a min. 2-3 slabe na 100 ks i kdyz strely nastesti vyletely (ale kontroloval jsem). Katastrofa.

Uživatelský avatar
lebi
Příspěvky: 60

Příspěvek#579 » čtv 10. srp 2017, 12:04

Rozumim. V zasade stejnou zpravu mu rekl i puskar. Strela ze slabe rany pry hlaven opustila, ale v hlavni nasli mosazny prstynek, jak kdyby se vystipnul kus nabojnice a do nej sla dalsi strela. Limit to nebyl. Byla to tovarni Fiocchi. Fotky nevim, jestli ma. Poptam se.



Houly
Příspěvky: 5

Příspěvek#580 » čtv 10. srp 2017, 13:20

Ahoj, v duchu výše uvedených příspěvků si dovolím dotaz, jaké střelivo je všeobecně bezproblémově vhodné používat na tréningovou střelbu? Doposud používám standardně dostupné naší výroby 9mm Luger FMJ, 115 gr. z města Vlašim. Mám se obávat resp. poohlédnout se po jiné značce?

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#581 » čtv 10. srp 2017, 17:15

Při používání originálních S&B neuděláš chybu.

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#582 » ned 13. srp 2017, 22:13

Je tu nekdo, kdo by byl majitelem jak SFP9, tak PPQ? Jde mi o srovnani a porovnani obou...
EDIT: vlakno jsem prohledaval, ptam se spis kvuli moznosti vyzkouseni (Praha)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#583 » ned 13. srp 2017, 22:18

Kolega má obě, resp. začal střílet SFP9, ale PPQ nechal z nostalgie :o). Ve čtvrtek budeme oba v Čimicích v Praze na střelnici (http://nocompromise.house/kalendar-akci/detail/40154), tak doraž a můžeš obě zkusit.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#584 » pon 14. srp 2017, 00:58

Z PPQ mam hodne nastrilene, vice to kope a skace, je to hold Compact, SFP je prakticky bezny full size a po zajeti je vyrazne stabilnejsi a mekci. PPQ je take hranate vzadu pod zaverem a me to dost tlaci, ale to je pouze problem velke ruky. Jinac Q5 je jinej level, ten strili paradne akorat ta rukojet je furt ztoho compactu tudiz mala a divne vytvarovana. Me osobne sedelo uplne nejlepe PPQ 45, protoze je vetsi a bachratejsi, ale to je zase individualni vec. No a jeste nejake poradne miridla vypadaj na tom zakulacenem zaveru vzadu na normalnim PPQ dost priserne bo to precniva po stranach. A maj ted trosku problem s drolenim laufu viz vlakno o PPQ. Jinac jak mam rad pakove vypousteni zasobacu na HK, tak na PPQ M2 je to tlacitko lepsi, nez ta priserne dlouha packa na stare verzi.

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#585 » pon 14. srp 2017, 21:26

HawkCZ píše:Kolega má obě, resp. začal střílet SFP9, ale PPQ nechal z nostalgie :o). Ve čtvrtek budeme oba v Čimicích v Praze na střelnici (http://nocompromise.house/kalendar-akci/detail/40154), tak doraž a můžeš obě zkusit.


To by bylo super! V kolik mam dorazit, abych nenarušoval chod akce?

MKabar - díky za vyčerpávající info. Pokud by to šlo, přišel bych se ve čtvrtek podívat :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů