Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


meconium
Příspěvky: 40

Příspěvek#886 » sob 11. zář 2021, 16:13

Ahojte, nema nekdo informace, ze by se chystal nejaky update na sfp9 jak ma americka vp9 2020?



pidalka
Příspěvky: 18

Příspěvek#887 » sob 11. zář 2021, 20:28

A není to náhodou SFP9-SF OR?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#888 » pon 13. zář 2021, 12:32

V USA je VP9SK OR jako novinka tedka.



Lepra
Příspěvky: 7

Příspěvek#889 » pon 13. zář 2021, 14:23

Nemáte představu kdy by mohl ten SK OR dostupný i u nás?


Sent from my iPhone using Tapatalk



Veetek
Příspěvky: 13

Příspěvek#890 » úte 14. zář 2021, 16:16

Ahoj, dnes jsem si při čištění všiml škrábanců v hlavni. Snad to bude na foto alespoň trochu vidět. Pistoli mám cca měsíc a půl, vystřeleno cca 800. Po každým střílení čistím, a nejsem si vědom, že bych střílel zkrze nakej bordel co by to takhle poškrábal. Zbraň nebyla nová, ale přísahal bych, ze po prvním mém čištění, tam ty škrábance nebyly. Co s tím? Nějak řešit, nebo srát na to? Jako není to nic šílenýho, jen by mě zajímal názor někoho fundovanýho. Díky))
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bicista
Příspěvky: 3

Příspěvek#891 » úte 14. zář 2021, 16:59

neresit, nebude to mit na nic vliv, obvzlast pokud jsou ve vetsim preumeru v drazce. Muze to byt porovitost materialu, neco co se te objevilo jemnym zbrousenim svrchniho materialu. Nic neni dokonaly.



Veetek
Příspěvky: 13

Příspěvek#892 » úte 14. zář 2021, 17:05

Joo je to v drážce a ještě bych řekl, že to na tý fotce vypadá hůř než ve skutečnosti. Osobně si taky myslím, že na funkčnost vliv nula..



KapitánPacička
Příspěvky: 297

Příspěvek#893 » úte 14. zář 2021, 18:32

Veetek: Jake naboje ? Cistil jsi to za pomoci bronzoveho kartacku, oleje a vyteraku ? Tim myslim, jestli jsi to cisteni nejak neosidil ;)



Veetek
Příspěvky: 13

Příspěvek#894 » úte 14. zář 2021, 19:32

Alsa, S&B, GECO... vyčištěno velmi důkladně, za použití všeho, co by se použít mělo.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#895 » pát 17. zář 2021, 13:08

Hoj borci, chvíli jsem tu nebyl, jsem rád, že to tu pořád trochu žije :-).

Veetek: Nejčastější problém s tím záchytem je buďto zkrácená pružina (ta vůle tam je standardně, nemá se moc jak zvětšovat) a nebo ta oběhaná hrana. Ta oběhaná hrana závěru se ale moc nevyskytuje, je to spíš důsledek toho "nedovystrčenýho" záchytu.

Ad vývrt. Ten polygon se blbě čistí, je pravděpodobný (jsem takřka přesvědčen), že je to jen šmouha. Když to ještě párkrát projedeš vytěrákem s patchem, tak to dost pravděpodobně zmizí. Šmouhy jsou v pohodě. Za poškození se berou spíše vrypy. Tohle i kdyby bylo nevratný, tak to na funkci živočicháře (kule letící vpřed) nemá vliv :-).

P.S.: komu chybí, ta do ČR konečně dorazily montážní destičky na SFP9 OR

Co se týče SFP9 SK OR....mno, ještě si chvíli počkáme :-)). A pak si můžeme hodit korunou, zda to dorazí ve verzi standard nebo push-button :-)



Veetek
Příspěvky: 13

Příspěvek#896 » stř 22. zář 2021, 11:36

Kubo, ten záchyt se podařilo vyřešit. Bral jsem u tebe 2 pružiny zásobníku a 17 ranovej zásobník a s těma novejma pružinama to funguje, jak má. Co se týče těch škrábanců v hlavni.. šmouha to není, vyčistil jsem to několikrát a přibral na zkoumání lupu a fakt je to dodrbaný. Až pojedu skrze Prahu, stavím se, abys na to mrknul a řekl co s tím dál. Joo a ještě jsem si vzpomněl.. Potřebuju trošku posunout hledí, tu fičuru na to máš, nebo do toho mám zkusit klepnout? V



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#897 » čtv 23. zář 2021, 12:14

Do Hecklerů normálně klepu přes kulatinku, je to jen zalisovaný. Žádný zajištění není.



o.n.y.x.
Příspěvky: 36

Příspěvek#898 » pon 4. říj 2021, 10:05

Ahoj, potřeboval bych vyměnit na SFP9SK tovární mířidla. Co se dá teď v ČR sehnat na denní nošení?



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#899 » pát 8. říj 2021, 11:46

Ahoj, mohl by mi někdo poradit ohledně výběru... Rozhoduji se mezi CZ P-10 a HKčkem.. Jde mi o kvalitu zpracování, spolehlivost , ne o subjektivní pocit že střelby. Děkuji.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#900 » pát 8. říj 2021, 12:04

Osobní zkušenst říká, že HK je o poznání preciznější ve zpracování i povrchové úpravě a to i u tohoto základního modelu. Horší už to bude se servisem a náhradními díly.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti