CZ 75 P-07 Duty

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 24

Příspěvek#556 » pát 10. říj 2014, 23:00

No, ono ten glock sa strašne preceňuje a tiež má svoje chyby. Zažil som to na vlastné oči, netvrdím, že je to štandard, ale som si bol zastrieľať s bratrancom, on má G19 gen 4 a ja CZ P-07 2014 (prvá na Slovensku) a ja som mal už odstrieľaných cca 1000 rán a on ju kúpil o rok skôr (G19) a mal z nej odstrieľané cca 150 rám a keď sme si dali duel dvojrany v rýchlom slede, tak sa mu Glock z ničoho nič rozpadol. Jednoducho išiel záver dopredu a nezastavil ho ani ten mini pičus čo Glock považuje za záchyt záveru. Dal to do opravy, lebo to mal ešte v záruke a mu odpísali s ospravedlnením že výrobná vada :-) Takže asi tak o spoľahlivosti niektorých vychvaľovaných značiek. Pracujeme obaja u jednej fy... ale toto by som v ostrej akcii nechcel zažiť...
Len toľko, ano Glock možno vydrží viac výstrelov, ale v reále sa k tomu dopracuje len súťažný strelec a čo sa týka spoľahlivosti, tak tam sa dá polemizovať, hlavne čo sa týka začiatok výroby Gastona gen 4 (napr aj vratné pružiny a ich vedanie sa občas ohlo)
A CZ P-07 je predsa len krajšia :-)



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#557 » sob 11. říj 2014, 16:02

O tom nepochybuji - mám odstříleno zatím cca 800 ran a ani jediná závada :-)



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#558 » sob 11. říj 2014, 17:06

Laco: tak G se mu omluvili. Je dost pravděpodobné, že když by se to stalo tobě, tak by ti slušně řekli, že seš dement a že si za to můžeš sám a že nový záchyt závěru stojí 700 (nebo kolik).

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#559 » pon 13. říj 2014, 02:47

Phil: psssssst si ve spatnym vlakne a foru :P :lol: :mrgreen:

vsechno neni 100% spolehlivy, ale neco je vic neco je min... a cisla nelzou... :ugeek:

Uživatelský avatar
Liberty
Příspěvky: 40

Příspěvek#560 » pon 13. říj 2014, 13:35

Tak jsem šel do nové P-09 nejdřív tak za 14 dní jí jdu zastřílet, dám vědět s dojmy :-P

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#561 » pon 13. říj 2014, 15:51

Laco píše:No, ono ten glock sa strašne preceňuje a tiež má svoje chyby. Zažil som to na vlastné oči, netvrdím, že je to štandard, ale som si bol zastrieľať s bratrancom, on má G19 gen 4 a ja CZ P-07 2014 (prvá na Slovensku) a ja som mal už odstrieľaných cca 1000 rán a on ju kúpil o rok skôr (G19) a mal z nej odstrieľané cca 150 rám a keď sme si dali duel dvojrany v rýchlom slede, tak sa mu Glock z ničoho nič rozpadol. Jednoducho išiel záver dopredu a nezastavil ho ani ten mini pičus čo Glock považuje za záchyt záveru. Dal to do opravy, lebo to mal ešte v záruke a mu odpísali s ospravedlnením že výrobná vada :-) Takže asi tak o spoľahlivosti niektorých vychvaľovaných značiek. Pracujeme obaja u jednej fy... ale toto by som v ostrej akcii nechcel zažiť...
Len toľko, ano Glock možno vydrží viac výstrelov, ale v reále sa k tomu dopracuje len súťažný strelec a čo sa týka spoľahlivosti, tak tam sa dá polemizovať, hlavne čo sa týka začiatok výroby Gastona gen 4 (napr aj vratné pružiny a ich vedanie sa občas ohlo)
A CZ P-07 je predsa len krajšia :-)


Znam asi 100 lidi s Glockama osobne a dalsich 100, co pisou na fora...
Toto je druhy pripad za 10 let o kterem vim, ze se mu to stalo (za to vim o spouste prasklejch zachytu zaveru, zohejbanejch ramech, uletelejch miridlech - vse na CZ - a to na CZ nechci moc nadavat, pac sportovni zbran mam od nich a funguje vyborne - az na 1 zachyt :-) ).
Jinak to neni zachyt zaveru, co zachytava zaver v predni poloze, ale takova te vec, co se pri rozborce stahuje dolu. V tom jednom pripade myslim praskla ta pruzina, co to drzi nahore...
Ja myslim, ze nikdo nikdo nerekl, ze "Glock se nemuze rozbit".
Ale kdyz si koupis 10 G19ek a 10 P07ek a pujdes z kazdy zbrane vypraskat 1000 naboju, dam boty za to, ze zavad u Glocku bude min.

Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 24

Příspěvek#562 » pon 13. říj 2014, 19:39

Hej, hej, myslel som tú súčiastku. A asi mám potom tú vydarenejšiu P-07-mičku.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#563 » pon 13. říj 2014, 20:18

Jestli je tvoje P 07 vydařenější zjistíš tak po 20ti 30ti tisících ranách. Dřív to nemá smysl hodnotit. Moje Číza zlobila prvních 15 stovek a pak jí to přešlo :P , krom toho že se teda odporoučela cca po 17ti tis. moucha.



xstanleyd
Příspěvky: 40

Příspěvek#564 » stř 15. říj 2014, 12:59

Zdravím.Rozdělte se se mnou prosím o zkušenosti či názory ohledně mířidel na P-07 Duty.Používám standartní plastová,ale nijak extra mi nesedí.Vím že je v nabídce několik jiných typů ale namám žádné zkušenosti.Popř.má smysl je vůbec měnit?,výhody či nevýhody..Děkuji Vám



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#565 » čtv 16. říj 2014, 14:30

Ahoj,potřeboval bych poradit.
Je tady někdo kdo má na své P-07 návlek Hogue???
Potřeboval bych vědět jaký na tuto pistoli dobře padne????

Děkuji :roll:



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#566 » pát 17. říj 2014, 20:14

Ještě jsem neviděl návlek na plasťákovi. P-07 má výměnné hřbety právě kvůli přizpůsobení ruky :-) . Ale třeba někdo něco takového zkusil, ale já si ji nedovedu představit. :-)



Bak
Příspěvky: 41

Příspěvek#567 » pát 17. říj 2014, 21:59

Na P-09 mam tento http://www.prokonzbrane.cz/hogue/3063-n ... ogue-.html v kombinaci se hřbetem M a naprostá spokojenost. Pokud se ti 07 nedrží zcela ideálně, doporučuji si navlek pořídit, nestojí to příliš a když ti nebude vyhovovat, není to tolik vyhozených peněz...



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#568 » sob 18. říj 2014, 15:00

No ona se mi drží velice dobře, mě se ten návlek na těch pistolích líbí.

Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 24

Příspěvek#569 » ned 19. říj 2014, 00:55

nekupujem si doplnky, preto že sa mi páčia, ale pre to že majú nejaké využitie. Osobne pri P-07, 09 by som návleky neriešil, ale proti gustu žiaden dišputát. Pažbička je prispôsobiteľná...
Návleky sa riešia väčšinou pri pevnej pažbičke. Pokiaľ to chceš kôli športovej streľbe, tak si nemal kupovať P-07 ale aspoň 09, alebo TS-ko. P-07 je na nosenie (trebárs aj ako služobná zbraň) a občasnú streľbu na strelnici, kde každá väčsia hmotnosť a hrúbka zbrane sú na škodu. ( pri tom nosení )



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#570 » ned 19. říj 2014, 19:23

Laco-máš pravdu bral jsem to z estetického hlediska.
Drží se mi fakt dobře a je asi zbytečné tam něco navíc plácat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jarda K a 9 hostů