Pistole H&K USP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#31 » stř 9. kvě 2012, 22:29

To je normálka, volnější šachta úderníku. Nevrtej se v bouchačce a střílej ;)



tomik.ja
Příspěvky: 14

Příspěvek#32 » čtv 10. kvě 2012, 19:13

Když mě to nadá se v ní vrtat. Výměnou úderníku tento jev zmizí?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#33 » čtv 10. kvě 2012, 19:38

Nezmizí, ber to jako vlastnost pistole ;)

Samozřejmě není problém se štourat ve zbrani, znám střelce který Experta překopal tak že by ho v Raichu nepoznali :mrgreen: , ale musíš mít aspon tušení co chceš změnit, proč a jak toho dosáhnout. Takhle si koleduješ o problémy....



tomik.ja
Příspěvky: 14

Příspěvek#34 » čtv 10. kvě 2012, 20:33

OK, chci na ní zlepšit spoušť aby šla krásně plynule, vyleštění dílů to moc nezlepšilo. Jen trochu. Dále bych chtěl eliminovat zdvych pistole. Nestřílím špatně, asi bych se řadil mezi ty středně šikovny, ale proč neudělat USP lepší?

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » čtv 10. kvě 2012, 21:02

no tak koukni do článků, jak jsem odlehčovat P30L. Ani u jedné z těchto zbraní nečekej nějaký zázraky, aby jsi měl na spoušti pár deka. Jestli se nepletu, jsou to zbraně určeny primárně jako služební či obranné, u nich nikdo nepředpokládá potřebu ladit spoušť jak u speciálů. A co se týká zdvihu, záleží jak držíš, to ho dost ovlivní

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#36 » pon 14. kvě 2012, 14:09

A nebo zakoupit Match spoust pro USP. Je fakt dobra. Mam USP standartni a Experta s Match spousti a je to neporovnatelne lepsi. Kdyby mel nekdo zajem o testik, tak na Ostravsku neni problem.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#37 » pon 14. kvě 2012, 14:14

A co se zdvihu tyce, tak USP klasicke se zveda vyrazneji vic, nez 5" Expert, nebo P30LS.
Dela to nejspis ta druha pruzina mensi ve vratne pruzine. Funguje jako zmirneni dorazu, ale vic to kvuli ni kope. Cetl jsem nekde na HKPro foru, ze existuji vymenne sady od jinych vyrobcu pro USP.
P30LS je stihlejsi, lehci a ma jenom silikonovy krouzek a proti USP nekope vubec.
U Experta zas pomaha dlouhy tezsi zaver a hlaven. Je to lepe vyvazene, 5" lauf je klasika.
A taky hodne pomuze nejmodernejsi vysoky uchop s palci dopredu, ale strelcum s mensi rukou pak muze zavazet pojistka. No a pak je to samozrejme subjektivni zalezitost jeste, zavisla na silovych dispozicich strelce.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » pon 14. kvě 2012, 18:21

jj ten úchop tomu velice pomáhá



tomik.ja
Příspěvky: 14

Příspěvek#39 » pon 14. kvě 2012, 21:04

MKabar píše:A co se zdvihu tyce, tak USP klasicke se zveda vyrazneji vic, nez 5" Expert, nebo P30LS.
Dela to nejspis ta druha pruzina mensi ve vratne pruzine. Funguje jako zmirneni dorazu, ale vic to kvuli ni kope. Cetl jsem nekde na HKPro foru, ze existuji vymenne sady od jinych vyrobcu pro USP.
P30LS je stihlejsi, lehci a ma jenom silikonovy krouzek a proti USP nekope vubec.
U Experta zas pomaha dlouhy tezsi zaver a hlaven. Je to lepe vyvazene, 5" lauf je klasika.
A taky hodne pomuze nejmodernejsi vysoky uchop s palci dopredu, ale strelcum s mensi rukou pak muze zavazet pojistka. No a pak je to samozrejme subjektivni zalezitost jeste, zavisla na silovych dispozicich strelce.


Asi jsem magor. Nikde nemohu o výměné sadě nic najít.
Má někdo zkušenost s grip na usp?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#40 » úte 15. kvě 2012, 02:30

Tak nejlepsi pruziny jsou pry od Wolfa.
http://www.gunsprings.com/Semi-Auto%20P ... dID136#165

Typek tady ma tu zeslabenou 10lbs v Expertovi 40 S&W.
http://youtu.be/aqjHojrVzfc?hd=1
Pistole se skoro nezveda. Ale zase ta slabsi pruzina je na slabsi munici no.

Pruzinu bych neresil, zpetny raz se da snizit velmi vyrazne idealnim vysokym uchopem.
A mozna taky par navstevami fitka :-). Rekl bych, ze po mensim rozcviceni s 45 kg jednoruckou na Scottovce Vam ten zpetny raz prijde potom mensi ;-).

Grip myslis navlek na rukojet? Na USP mam jety z bazaru za 350 a na Expertovi fungl novy za 8 Euro (208 Kc) z letosni IWA. Oba Pachmayr model 3 - velky. U nas se da koupit za tri kilca plus posta na netu pokud dobre pohledas. Je to super, padne mi to do ruky snad jeste lepe nez P30LS, bo je to jeste trochu tlustsi. Skvela investice, urcite doporucuju.
http://img715.imageshack.us/img715/5601/zasobicka.jpg
No ale neni to urcite pro nekoho s mensi rukou. Nemam nijak moc velkou ruku (rukavice L), ale zase nemam ani malou ruku vzhledem k tomu, ze jsem trochu vetsi.
Koupit se to da tady, uz jsem si vzpomel, kde to maji za nejlepsi cenu:
http://www.alliancze.cz/pachmayr-slip-o ... i/d-70968/



tomik.ja
Příspěvky: 14

Příspěvek#41 » úte 15. kvě 2012, 04:18

Já na ty pružiny myslel spíše českého prodejce. Škoda že s tím tu nechce nikdo obchodovat.
Video na youtube s Expertem je moc pěkny...asi začnu chodit do posilovny. :) Nebo koupím Experta. :D

Zajímavé je to že jsem do www.alliancze.cz posílal poptávku na ten Grip (návlek) ale nikdo se mi neozval. Ani sem na webu nic nenašel. Ani se nedivím. Proč ho prodávají pod "dárky" místo "doplňky"? No, tak zjišťuji že po několikaletém užívání internetu neumím hledat na internetu.

"MKabar" - děkuji ti

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#42 » úte 15. kvě 2012, 18:38

Neni vubec zac. Proc myslis, ze jsem ho koupil v bazaru za 350? Taky jsem to tam puvodne vubec nenasel (a to normalne jakozto zpravny ITak vygooglim aji velikost ponozek), az potom co jsem se vratil z IWA s uz krasnym novym Pachmayerem na Experta, jsem si tam zacal prohlizet ty prorezane, co se delaj na Glocky a spekuloval, ci by ciste nahodou nesel nektery narvat na P30LS - plandalo by to, rukojet je hodne tvarovana aji z boku, tenhle plan jsem zavrhnul. No a na P30 nemaj v planu vyrobit navlek, ptal jsem se na stanku primo.
No a koukam, dyt oni maji i ten model 3 klasiku na USP za 310 :-).
Btw navlect to neni zadny horor jak avizovali nejaci zrejme levoruci sikulove na netu, trochu jsem to nahral fenem a za tri minutky hotovo.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » stř 16. kvě 2012, 13:50

tomiku, pokud hledáš českého prodejce originál náhradních dílů HK tak www.waltertrading.cz na poptání nacení a následně dodá. Stačí napsat označení součástek a oni pošlou cenu. Dodávky jsou kole 4 týdnů :-(



tomik.ja
Příspěvky: 14

Příspěvek#44 » pát 25. kvě 2012, 21:21

Tak grip nainstalován na USP, fakt se to drží krásně. Dá se i sehnat nějaká sada pružin (bicí slabá a vratná tvrdší pružina) ? Na 1911 se to dá sehnat v několika škálách odstupňovany váhou v librech. Dělá se i něco na USP?



tomik.ja
Příspěvky: 14

Příspěvek#45 » sob 26. kvě 2012, 18:55

Má tu někdo nový úderník a údernikovou pružinu? Byl bych ochoten koupit, jinak si ji budu muset objednat.
Děkuji

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů