Pistole H&K USP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#91 » pát 17. čer 2016, 13:07

Veskere dily lze objednat na hermes.sk s dobou dodani 2-3 mesice. V CR by ses dockal tak mozna 2023 :-D.
Ceny v pohode a posta je par korun mala obalka. Kdyz si koupis LEM osu kohoutu kratkou, tak pojistky upadnou, nebude je na co namontovat. Jdou jednoduse vyhodit narozdil od P30. Jsou k nicemu, akorat zavazeji. Kdo by just chtel pojistky nechat, tak se daji vymenit s lehkou upravou za pojistky z HK45c. jsou tenci a pohodlnejsi, mam pojistky z HK45 na Expertovi viz fotky vyse. Co se Match/LEM hybridu tyce, da se pouzit TRS pruzina spouste s Match spoustaku, niklovana sear pruzina a lehla blokace uderniku FPBS, ale tu si myslim maji Compacty uz z vyroby. Match HS bici pruzina by se dala taky pouzit, ale musela by se zkratit. Spoust s dorazem se do Compactu nevleze, musela by se navrtat origo spoust na dorazovy sroub. A jeste pak poradne miridla nahodit, treba 10-8 Performance. Jo a co se delsiho zachytu zasobniku z HK45c tyce, tak se to musi zevnitr pripilovat trochu, aby to fungovalo spolehlive. Ten zachyt z HK45c je kovovy a neni potazeny plastem. Plastove zasobniky na velkem USP/Expertu to trosku odira, ale mam jich hafo, tak to neresim. Na Compactu to je uplne v pohode, jelikoz tam jsou kovove zasobace (pasujou i do P30SK a naopak, do toho Compactu muzes narvat zasobnik 15 ranny z P30 a nebo i s prodluzovakem 15+5 treba).



SlaveZer0
Příspěvky: 21

Příspěvek#92 » úte 21. čer 2016, 13:53

Mnohokrát díky za odpověď a především za cenné informace. Pár dílů jsem už ze Slovenska objednal a za 3 dny bylo vše doma, takže paráda.
Ještě bych se zeptal, na kolik je normální odírání rámu v oblasti kde je trn vratné pružiny? Že se odírají plasty z okolí vodících drážek závěru už jsem pochopil a pokud se olámou moc, nejspíš je opatrně odříznu skalpelem uplně, nicméně jsem zjistil že se mi rám uvnitř odírá až na kov a to ne zrovna málo, jde mi to, zda je to běžné, nebo zda má smysl to nějak řešit. Předem díky.

Obrázek

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#93 » úte 21. čer 2016, 22:14

Normalka, neresit. Delaji to USP i nove P30 a HK45. V tom miste je to namahane a tenky plastovy povlak kovoveho kontejneru se sedre. Nedela to SFP, jelikoz tam je kontejner holy jenom nastrceny do ramu.
Na P30 se to takhle sjede v tom miste po par set ranach. Ale pak se uz dalsich 100 000 nic nedeje :-).
Takhle se objednavaj dily, secko maji skladem (ponekud jsem jim rozsiril sortiment) a vsecko hned poslou.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#94 » pát 16. zář 2016, 23:53

Tak nove USPc uspesne otestovano za cenu asi tak ctvrt litra krve (zatraceni komari).
Prijemne mekkoucke, mnohem lepsi nez velke USP. Dily objednany u Hawka.
Po dokonceni tuningu nahodim nake fotky. Pasujou zasobace z P30, coz je skvela vyhoda.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#95 » stř 12. říj 2016, 21:08

Hromadna objednavka 10-8 Performance miridel zahajena viz P30 vlakno.



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#96 » stř 28. pro 2016, 13:04

HK.jpg

Zdravím chlapi.
chci se zeptat majitelů USP-ček (mám compact) zda mají taky "vypoulený" rám jako na fotografii u štítku s názvem výrobce.. Nevím jestli je to prohnutí, nebo tak vypadá rám normálně - je tam jakoby zesílení, ale nevím. Zbraň jsem nedávno koupil a až teď při sušárně jsem si toho všiml, jak jsem koukal na každý milimetr.. Jinak vůle nulové, stav bych řekl super..
Jinak zbraň funguje super, bez jediného záseku jsem z ní během cca hodiny poslal cca 150 přebijenek a 50 origo..
Díky všem moc za info.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#97 » stř 28. pro 2016, 13:59

@Jakukin1: to je normální.



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#98 » stř 28. pro 2016, 17:07

Bender01 píše:@Jakukin1: to je normální.

Díky moc za ujištění. Budu se moct soustředit na střelbu a ne čekat, jestli i utrhne prstíček :-)



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#99 » stř 11. led 2017, 12:18

Zdravím pánové,
je někde nějaké rozdělení USP - ček podle variant a typů myslím třeba vícero typů USP compact 9x19? Koukám podle fotek a hledal jsem i na netu všude možně a našel jsem, že se s roky měnili např. ozuby atd, na wiki. je něco o různých typech a zamýšlených variantách výroby, ale taky z toho moudrej nejsem. Zajímalo by mě např. proč mám tyčku na které je pružina v závěru bez drážky a na některých fotkách má tyčka z čela drážku atd.
Díky moc
Ps.:když už to mám chci o tom vědět co nejvíc.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#100 » stř 11. led 2017, 13:52

U USP se menil typ kohoutu, nekde tusim kolem roku 2003 ci 2004. Stare kousky (jako treba muj Expert nebo USP Compact od manzelky) nemaji vyrez v kohoutu (z vnitrni strany na spodni prave strane palecniku) a maji kratky hammer catch. Novejsi kousky maji delsi hammer catch a pro nej odpovidajici vyrez v kohoutu, aby kohout dosahl az na udernik pri vystrelu.
O tech ruznych typech vratnych pruzin nevim. Nejvic info najdes na hkpro forum americkem, pokud umis anglicky. Na Compacta doporucuju vymenit zachyt zasobniku za vetsi z HK45c, pojistku z HK45 (chce to trochu upilovat) a nikl sear pruzinu a pripadne TRS pruzinu spouste za Match z Experta. I bici z Experta Match se tam da dat. Nahodim vecer foto jak vypada lehce potuneny Compact.



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#101 » čtv 12. led 2017, 05:37

4-MKabar
Díky, koukal jsem právě co bych kde načetl (s angličtinou je to slabší jsem němčinář a i to stojí za ... :lol: , naštěstí chrome má překladač) a nenašel jsem nic moc. Jenom spoustu fotek a na některých jsou různý ty tyčky pod pružinu. Na pistoli mám KH takže asi 97 rok, ale super stav. Nevím jestli úplně něco ladit - zatím mám prd nastříleno. Ten záchyt závěru je zajímavej, asi taky mířidla TFO bych zkusil. Ohledně pružin a dalších věcí jsem řešil co všechno si pořídit domu, kdyby něco odešlo, abych měl a mohl střílet dál. Načetl jsem tady, že pružiny mají interval cca 25 t.



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#102 » čtv 12. led 2017, 15:16

Ještě mě napadá jedna otázka. Teď jak každý den suším si všímám detailů :roll: Je normální vidět takhle náboj v komoře? Nebo je to nějaká zvětšená mezera. Vůle nejsou znát žádné. Zatím jsem nezaznamenal žádný problém, ale.. Nevím co všechno je normální a co ne. Taky třeba hlaveň v závěru je na spodní hraně a nahoře je jakoby volné místo..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#103 » čtv 12. led 2017, 18:05

U PPQ je vidět taky tak takže bych to bral jako výhodu vidíš, že máš v komoře

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#104 » čtv 12. led 2017, 18:57

P30 to samé.



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#105 » čtv 12. led 2017, 20:33

No snad je to tak.. Narazil jsem teď na pro mě neznámej výraz KaBoom a to jsem neměl.. Těch fotek rozervanejch USP-ček je mrak.. Snad je to jen otázka expertů co si laborujou s přebijením..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů