Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.


Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#1231 » ned 17. kvě 2020, 16:27

Jasně, souhlasím, ale neměl jsem na mysli za lepší cenu, o ceně jsem nepsal, ale spíš “mít rovnou nainstalovaný” zde spoustukrát probíraný lepší systém spouště v 4.1..
Nižší cenu bych si požadovat netroufl. :)

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#1232 » ned 17. kvě 2020, 16:39

Jáj jasne, ja som myslel že ako "v cene štandardu", sorry za nedorozumenie z mojej strany. Tak ak im napíšeš na obchodný mail tak som si istý že sa s nimi dohodneš. Zložíš zálohu, zbraň ti určite radi objednajú a upravia podľa predstáv a bude tam u nich na teba čakať kým spravíš papiere :)

napiste.na@nocompromise.house.
https://nocompromise.house/



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#1233 » ned 17. kvě 2020, 17:10

Přesně takto jsem si to představoval, jen jsem to tu chěl předjednat, jestli je to možné rovnou poladit.
Moje chyba, že jsem nepohledal oficiální mail obchodu. Zde mi to přišlo takové intuitivnější. Ale díky za snahu mi to vysvětlit.
Přeji všem brzké bezrouškové střílení, já sám čekám na termín zkoušek od konce února a už mi z toho .. ;)



Nexreg
Příspěvky: 1

Příspěvek#1234 » pát 5. čer 2020, 22:51

Ahoj, nevim jestli se to tu jiz neresilo, ale zkusim.
Ma nekdo zkusenosti s kompenzatorem na hk p30l viz odkaz? https://hkparts.net/product/quick-detac ... p18083.htm
Pripadne jestli nekdo dovazi k nam do cr?



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#1235 » sob 6. čer 2020, 19:00

Asi ne QD verze, ale tohle maji v Triggeru v Brne na P30(L). Tak mozna se zkus poptat tam kde by se to dalo sehnat (pripadne si to tam samozrejme muzes i zkusit).



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1236 » sob 6. čer 2020, 19:22

Zdravím,zítra se jedu podívat a nejspíš i koupit P30L,ze zbraně prý nebylo vůbec vystřelo(krom zkušebny)
Pán ji prodává, myslím si za hodně dobrou cenu (možná až divně malé penize 14500tis.prý redukce nepotřebných zbraní)
Poradí te mi,co na této zbrani okouknout,abych nekoupil zajíce v pytly a hlavně,můžu vůbec nějak poznat,že z té zbraně nebylo opravdu stříleno.
Dky .-)



Dernier
Příspěvky: 46

Příspěvek#1237 » sob 6. čer 2020, 21:05

Myslim ze na tohle je jednoducha odpoved. Melo by alespon stacit to, kdyz zbran rozeberes a podivas se na vnitrek zaveru, hlaven, vodici drazky na ramu, kladivo...Jestli nejsou olestene, na cisty kov. Tudis by zbran mela byt defakto pekne vsude brynyrovana, na kovovych castech. To same plati i o zasobnikach. Nepatrne olesteni tam byt muze. Najdi si fotky na netu, kdyz je zbran rozebrana. Tam uvidis, na kterych mistech se zbran viditelne zajizdi. Podle toho se da alespon nahodit hruby odhad.
(Podle dokladu urcite zjistis, jak je zbran stara a jestli ten prodavajici je opravdu 1. majitel)

Nic mene, HK vydrzi opravdu hodne, takze i kdyby mela nekolik tisic, je to jedno :)



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1238 » ned 7. čer 2020, 13:43

Dernier píše:(Podle dokladu urcite zjistis, jak je zbran stara a jestli ten prodavajici je opravdu 1. majitel)

Tak určitě podle faktury poznám staří zbraně, ale z čeho poznám,že je to opravdu první majitel?Když na není bude uvedený jeho jméno...ale třeba firma,jestli je to tedy možný ...



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1239 » ned 7. čer 2020, 14:00

Edit:musí být vůbec na dokladu uvedené jméno?



Dernier
Příspěvky: 46

Příspěvek#1240 » ned 7. čer 2020, 14:03

Cau, jestli je zbran se vsema dokladama, i fakturou o zakoupeni z datumem. Tak tam v nekterych pripadech nemusi byt uvedeno jmeno kupujiciho. Ale vetsinou se uvadi, i pripadne cislo ZP + NP. Ovsem ten datum je dulezity, vcetne razitka prodejny atd ;)
Staci pote nakouknout na Prukaz zbrane, a uvidis jestli odpovida prihlaseni do 10 pracovnich dni. O proti datumu zakoupeni zbrane.

Kdy byla tedy zbran zakoupena ? Jestli je jeste v zaruce, nebo uz neni ?



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1241 » ned 7. čer 2020, 14:28

Za 3hodky ji jedu kupovat,takže se to brzo dozvim... :-) Fakturu k tomu má,ale v záruce už není,je stará cca 2.5roku
a někdy z ní prý nestřílel...
Jinak díky moc za info .-)



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#1242 » ned 7. čer 2020, 15:50

Pak dej vedet, jak jsi dopadl.. :)



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1243 » ned 7. čer 2020, 18:19

jasný :-)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1244 » ned 7. čer 2020, 18:43

Hlavně se pořádně podívej, jestli a kolik je bordelu v domečku spouště. To se špatně rozdělává a pokud s tím někdo vydatně střílel, tak tam bude černý binec. Sundej závěr a mrkni do rámu. Posviť si na to.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1245 » ned 7. čer 2020, 19:04

Jasný,okouknu to,ale udajně z nej nebylo vůbec stříleno,takže jsem na to zvědavej...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů