Canik TP9 (SF, SFx, SF Elite, V2, ...)

Glock a spol.


Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#181 » ned 23. led 2022, 16:53

Takže +P je možné střílet. Jenom ne s tlumičem , ale to je logické
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#182 » pon 24. led 2022, 18:35

Díky za odpověď :)



narwampa
Příspěvky: 1

Příspěvek#183 » čtv 7. dub 2022, 18:22

Zdravím všechny canikáře vespolek a prosím vás o radu (příp. vysvětlení). Mám Canik TP9 SF Elite, 4 roky, nastříleno max do 2 tisíc. Naprosto v pohodě, bez problémů. O víkendu na střelnici mi kolega říkal, že se u Caniků u některých sérií vyskytly problémy a závady s blokací úderníku a že v USA se pár let dokonce realizuje svolávačka a zdarma výměna některých částí. Tak jen pro jistotu, protože Canika často i nosím a především na apendixu, víte o tom někdo něco nebo se mám obávat Turka, že mi střelí do okurky? :-D Zkoušel jsem pátrat na zahraničních fórech, ale nic moc jsem nenašel. Díky moc. Vašek



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#184 » pát 8. dub 2022, 19:15

Jestli jsem to pochopil dobře z toho co jsem našel,tak jde o to,že když s ním třískneš o zem,může se výjimečně stát,že vystřelí. Myslím,že to tvojí okurkou do něho tak netřískneš :D .Já mám SFx a zatím chodí na pány :lol:



Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#185 » pát 15. dub 2022, 12:25

Zdravím, tento dotaz bych chtěl směřovat na zbrojíře nebo na HawkCZ.
Znáte někdo přesné rozměry drážky pro hledí na pistoli Canik TP9 Elite Combat?
V příloze jsou rozměry co jsem s mými možnostmi doměřil, tudíž bych prosil o opravu rozměrů (pokud nejsou v pořádku) a doplnění tolerancí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Fejta
Příspěvky: 1

Příspěvek#186 » stř 20. dub 2022, 08:37

Dobrý den,
prakticky jsem rozhodnutý pořídit Canik zřejmě verzi SF (pokud se neobjeví nějaká super výhodná nabídka třeba na Combat, SFX)
1) liší se nějak ergonomie, spoušť atd. mezi verzemi - tedy SFX, SF, Combat, nebo je to je záležitost rozměrů?
2) uvažuji nad barevným provedením FDE. Co jsem viděl ale inzeráty, tak i když majitelé tvrdí malé užívání, tak taky potvrzují otěr barvy. Je to běžné? Týká se to jen tohoto provedení, nebo je to jen víc viditelné v této kombinaci. Je to sice prkotina, ale ....
dík.



Bacil cz
Příspěvky: 1

Příspěvek#187 » čtv 12. kvě 2022, 10:04

Dobrý den
Nechystá se nějaká předváděcí akce ?
Ideálně Ostrava a okolí
Děkuji



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#188 » čtv 12. kvě 2022, 14:45

Já mám SFX tungstein, a je lehce ošoupaná od pouzdra,jen na dvou místech na hranách,skoro neznatelný. Nosím furt.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#189 » ned 29. kvě 2022, 08:04

Ahoj,
tak se podělím o zkušenosti s Canikem po vystřílení cca 1 500 nábojů. Za celou dobu jsem neměl jedinou závadu při střelbě ,pistole je super...ale abych jen nachválil má i nějaké ty mušky.....Začal se mi sám uvolňovat záchyt závěru po zasunutí zásobníku,zkrátka se sám shodí.A zadruhé,mám EC a destička s hledím,která je přišroubovaná dvěma šroubky se uvolňuje.Dej te si na to pozor ať se Vám nestane jako mě ,že vám hledí upadne nečekaně na střelnici a vy pak horkotěžko hledáte destičku a šroubky po zemi.



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#190 » pát 10. čer 2022, 10:31

Nějak nevím kam to napsat,tak skusím tady,kde nechat přeleštit ,příp. přebrousit skluzavku hlavně.? Je to čuník SFx



Trpaslo
Příspěvky: 69

Příspěvek#191 » pon 15. srp 2022, 08:56

Nevíte jestli je někde (ideálně Praha či okolí) moznost si Canik ozkouset TP9 nebo ještě lépe METE?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#192 » pon 15. srp 2022, 09:40

Dá se domluvit s Jakubem Dražanem, co je prodává v Holešovicích, na setkání na střelnici. Dobré je k němu do obchodu zajít, ohmatat, co tam má, a rovnou se domluvit na vyzkoušení.



Trpaslo
Příspěvky: 69

Příspěvek#193 » pon 15. srp 2022, 10:56

Jarda.Jezek píše:Dá se domluvit s Jakubem Dražanem, co je prodává v Holešovicích, na setkání na střelnici. Dobré je k němu do obchodu zajít, ohmatat, co tam má, a rovnou se domluvit na vyzkoušení.

Dík, to je NoCompromise.house?

Zajdu tam určitě, tam jsem chtěl právě aspoň na ohmatani.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#194 » pon 15. srp 2022, 13:08

Přesně tak.



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#195 » pát 21. říj 2022, 16:00

Mám Canik Elite combat. Za 11 měsíců vystřeleno 2200 ran převážně SB a Geco. Střely od hmotnosti 115 azz 140 gr. Ani jedna závada . Čistil jsem třikrát

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů