Taurus G2c

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#76 » úte 8. lis 2022, 06:47

Tak díly jsou doma, pouzdro v pátek, pružina včera. Celkem rychle doručeno takže velká spokojenost.



JBscaleModel
Příspěvky: 4

Příspěvek#77 » pát 27. led 2023, 11:37

Zdravím,mám dotaz na zkušenosti majitelů Tauruse G2C ,spolehlivost ,přesnost ,zpracování a hodnocení kvality ,v cenové relaci za kterou se prodává ? Díky

Sloučeno s existujícím tématem. Peggy



b_ad_a
Příspěvky: 38

Příspěvek#78 » ned 29. led 2023, 18:56

Naprosto v pohodě. Za cca 2000 výstřelů různým střelivem závady 0. V této cenové relaci bez konkurence.
Osobně bych šel do G3/GX4, ta spoušť je tam o dost lepší. G2C má spoušť opravdu tvrdou. Zvyknout se na to ale dá.



KJ
Příspěvky: 17

Příspěvek#79 » stř 1. úno 2023, 02:09

JBscaleModel: Já také mohu potvrdit spolehlivost, měl jsem jen 1x selhač, asi příliš tvrdá zápalka S&B. Vystříleno pár set nábojů FMJ S&B 115 a 124 gr, S&B 140 gr subsonic, S&B JHP 115 gr a jiné. Teď používám S&B HS XRG 100 gr. Rovněž munice Alsa 124 gr OK. Chování při střelbě se přibližuje kompaktům až full-size plasťákům, takže za mě OK. Za cenu 10 tKč za novou zbraň opravdu dobrá koupě, byť povrchovka mi nepřijde nejlepší. Spoušť je tvrdá v DA, v SA režimu dle mého naopak až moc měkká, SA režim bude člověk mít s nábojem v komoře po natažení závěru (systém Taurus), DA bez natažení závěru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů