konverze RONI

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#16 » sob 1. pro 2018, 13:43

Konverze Mirco Roni s G17 a kolimatorem z aliexpresu nastrelenym uplnym amaterem-mnou na 15m, terc je na 20m, strilel jsem bez opory a míření jsem moc nedal, ale za me spokojenost.
Na 50m do popru o velikosti a4 sla kazda..

Obrázek

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#17 » úte 3. led 2023, 22:12

Mám dotaz na sklopná mířidla KIRO, která jsem dostal ke konverzi (4.generace pro G17,19). Jak nastavit hledí do stran, tak na to jsem přišel, to je jednoduché, ale jak s muškou dolů nebo nahoru, to jsem nevykoumal. Nerýpal jsem do toho žádným nástrojem, doufám, že je to rukama? Na webu výrobce mířidel je jen stručný popis.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#18 » úte 3. led 2023, 23:20

Na straně je kolíček, který je třeba zatlačit, pak s tím jde otočit o jeden klik. Jde to udělat sirkou, nábojem, párátkem, náplní do propisky... a samozřejmě na to existuje přípravek, pokud je to stejný rozměr jako mušky na AR15/M4/M16.

https://www.redsix.cz/prislusenstvi-na- ... typu-a1-a2

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#19 » stř 4. led 2023, 12:06

Moc díky!



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#20 » pon 21. srp 2023, 19:26

Dával jsem to už do vlákna Springfield a zatím bez odpovědi, tak zkouším ještě tady.Pokud by to byl problém, omlouvám se převelice..

Zdravím, nemá někdo ze zdejších mistrů zkušenost s úpravou konverze micro roni ze zeleného sportu na xdm 4,5"??
Nedávno jsem totiž narazil na asi rok starý inzerát, kde pán prodával xdm i s touto konverzí a tvrdil,že úprava je naprosto jednoduchá a plně funkční, stačí pouze poladit natahovací páku závěru. Celkem mě to zaujalo, páč za šest litrů by s tím mohl být srandy kopec,ale jen tak je vyhodit do luftu se mi zase úplně nechce..
Sháním tedy informace a předem díky za rady.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů