Jericho 941

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#1 » úte 20. kvě 2014, 10:14

Nemáte náhodou někdo Jericho 941 compact steel frame, s pojistkou na rámu ???? Dneska se to tedy jmenuje Baby Desert Eagle II compact :?

12982-2.gif_thumbnail1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#2 » úte 20. kvě 2014, 12:27

Já mám FS, což je semicompact, takže stejný jako tvoje, jenom delší rukojeť. A mimochodem máš ho ve skvělém stavu.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#3 » úte 20. kvě 2014, 13:24

No díky za pochvalu ale to není moje pistole :-D , je to fotka stažená z internetu. Nicméně semicompact znám, má ho kamarád. Tohle by mělo mít i kratší hlaveň. Výrobce udává 92mm ale předpokládám že je to údaj včetně skluzavky a potřeboval bych to právě změřit kolik to má bez ní.
Plus by se hodilo info jestli se tato zbraň dá vůbec sehnat, případně jestli jí někdo třeba neviděl někde v komisi apod.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#4 » úte 20. kvě 2014, 13:30

No já myslím, že hlaveň by měla být stejně dlouhá. Jinak vím pouze od jedno FS v komisi a jinam u brymové mají plastové kompakty. Rozdíl v délce hlavně je pouze u plastových modelů co vím, u ocelových se FS od FB liší pouze délkou rukojeti (výškou) a tudíž kapacitou zásobníku. Jinak pistole je to dobrá, jen je trochu problém s příslušenstvím, není to holt GLOCK :-D ale o to jsem za něj rád.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » úte 20. kvě 2014, 15:23

No podle stránek výrobce délka hlavně:
full size: 4,52''
semi compact: 3,93''
compact: 3,64''

http://www.magnumresearch.com/Firearms/ ... -round.asp

Jde o to, že když naměřím bez skluzavky 90 a méně mm, tak se tahle pistolka vejde do divize malá pistole v LOS a kapacitou budete srovnatelná s G 26. Při přebití tam jako druhý zásobník můžu klidně urazit 18ti raný zásobník ze shadow (vyzkoušeno s Jericho semi compact, funguje ;-) ). Nicméně standardní 12ti raný bohatě postačí.
Toliko zatím jen teorie. Podle mého bude stejně asi nadlidský výkon tuhle pistoli sehnat. Plastovou ani s pojistkou na závěru nechci.

Uživatelský avatar
Ikewoo
Příspěvky: 75

Příspěvek#6 » úte 20. kvě 2014, 16:16

No, plastový kompakt 941FBL má hlaveň bez skluzavky asi 89mm, jestli jsem nepřehlédl rysky... Kovový by na tom snad mohl být stejně, ne? Ta tvoje délka ze stránek odpovídá měření se skluzavkou.

Plastový kompakt seženeš, ten kovový bude asi znatelně komplikovanější.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#7 » úte 20. kvě 2014, 16:52

Tak to se omlouvám za mylné informace, na stránkách IWI jsem objevil stejné rozměry jako naměřil Ikewoo. Takže s tím by být problém neměl. Ale dostat jsem ať Magnum Research tak IWI bude asi problém. Přeji hodně štěstí

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#8 » úte 20. kvě 2014, 17:13

Díky za zaměření ;-)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#9 » čtv 22. kvě 2014, 09:39

Tak pistolku prěsně v dané konfiguraci jsem kupodivu sehnal :shock: . V pondělí se na ni jedu podívat a na 99% i koupit (jestli teda stihnu na počkání vystavit povolení).

Měl bych další dotaz asi nejlépe na "johnnyjak"... Předpokládám že po frézování drážek do závěru následovala povrchová úprava (černění, nitrydace ???). Kdo a jakým způsobem ti to dělal? Případně, jestli to není tajemství, co to stojí?

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » čtv 22. kvě 2014, 13:08

Alberte, Jericho už sice delší dobu nemám, ale tohle si pamatuju.
Drážky jsou frézovné tak, aby sklonem a provedením odpovídaly těm vzadu. Povrchovka bylo nějaké normální černění, podrobnosti jsem neřešil. Vyšlo lehce víc do hněda, než zbytek závěru, ale nic strašného. Víc by věděl můj kamarád puškař Aleš Maštera (google ho najde včetně kontaktu), který to všechno dělal.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#11 » čtv 22. kvě 2014, 13:26

O.K. Díkes. O drážkách neuvažuji, compact je na to příliš krátký ale pistolka kterou mám rezervovanou, je ve verzi chrom. Tak jsem jen tak uvažoval, kdybych do budoucna zatoužil po černé barvě.



jenispet
Příspěvky: 75

Příspěvek#12 » sob 24. kvě 2014, 19:25

Jericho vlastním-compact 45 auto ;)
P2140633.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#13 » ned 25. kvě 2014, 09:01

To je semi compact.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#14 » úte 27. kvě 2014, 17:31

Albert:
Tak co, už jsi pořídil?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#15 » úte 27. kvě 2014, 18:20

Jericho 941 FB.png
Jo, jo, pořídil. Ale ještě nebyl čas vyzkoušet, asi až v sobotu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů