Vektor SP1

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


jenispet
Příspěvky: 75

Příspěvek#1 » čtv 26. bře 2015, 10:00

Přátelé,je tu někdo kdo tuto exotickou pistoli vlastní,či vlastnil?
Na webu jsem našel pouze základní info,ale žádné recenze,či zkušenosti :(

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#2 » čtv 26. bře 2015, 10:15

Jj, občas jí vídal v DC na střelnici.



jenispet
Příspěvky: 75

Příspěvek#3 » čtv 26. bře 2015, 10:58

No padne mi skvěle do ruky a tato pistole má pro mě své kouzlo,jak pro svůj původ,tak i pro svůj vzhled.
Takže spíše to bude u mě sbírková záležitost,kterou občas na střelnici samozřejmě vyvětrám ;)

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pát 27. bře 2015, 00:39

Vzhledem k tomu, že je to vlastně "překapotovaná" Beretta 92, očekával bych podobné vlastnosti. Nedávno jsem měl zrovna jednu SP1 v ruce a vypadala celkem pěkně zpracovaná.



jenispet
Příspěvky: 75

Příspěvek#5 » pát 27. bře 2015, 18:34

Pořídil jsem ji za velmi slušný peníz a v top stavu,takže ještě si udělat čas na střelnici a pak sem hodím nějaké reference ;)

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#6 » ned 19. črc 2015, 12:23

Už sis udělal čas na střelnici? Jak to dopadlo?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#7 » pon 28. pro 2015, 23:05

Pridam sa s otazkou na skusenosti - vyzera to byt dost kvalitny klon Beretty 92 s polygonalnym vyvrtom, dokonca aj co sa tyka zamenitelnosti dost velkeho mnozstva suciastok. A kedze na strelnicu planujem nieco velke tazke - pride mi to zaujimavy kandidat. Par kusov v novom stave sa ocividne este v Cechach vyskytuje. Takze ak ho niekto mate, hodte sem prosim skusenosti.



apač
Příspěvky: 2

Příspěvek#8 » sob 7. srp 2021, 22:34

Jak dopadla testovaní na střelnici? Má ji tady teda někdo?



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#9 » čtv 12. srp 2021, 08:58

Jo - mám ji v trezoru, odkud se naposledy podívala někdy v roce 2019. Na střílení teď není vůbec čas kvůli rekonstrukci, takže Ti toho moc nenapíšu (jen z paměti).
Můj kus - verze Sport s kompenzátorem, SA. Zpracování a povrchovka za 1, střelba v boxu dost nepříjemná (rána, že se chodili ptát, co to je kalibr) kvůli kombíku. Přesnost nemohu s ohledem na svoje ruce posoudit. Spoušť téměř bodová - žádné dlouhé mačkání. Škoda, že se nedá upravit poloha spouště - pro moji ruku bych ji chtěl tak o cenťák dopředu. Moc jsem toho s ní ale nenastřílel, takže spolehlivost nedokážu posoudit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů