Ruger LCP Custom

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Spyro
Příspěvky: 8

Příspěvek#16 » ned 6. srp 2017, 10:52

Premyslim o koupit pistole na denni noseni a jako favorita mam LCP ii. Kazdopadne bych si s nim rad vystrelil pred koupi a vyzkousel i noseni, nicmene nevim kde. Mate nejaky tip na strelnici v Praze, kde by se dal vyzkouset nebo na obchod, kde by byl skladem alespon na osahani?



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#17 » ned 6. srp 2017, 17:39

Zkusil bych BVS, jestli ještě mají. Ale když přišla poslední várka, tak jsem ve dvou obchodech (Praha a HK) slyšel, že zmizely jak housky v době hladomoru. Měl jsem v ruce jeden v HK a ten byl poslední a zamluvený.

Ještě mě napadá mrknou na prodej-zbrani.cz - ti taky prodávají Rugery...



Spyro
Příspěvky: 8

Příspěvek#18 » ned 6. srp 2017, 17:48

Diky, na prodej-zbrani jsem psal asi pred mesicem a pry nejsou ani u dovozce. Na BVS jsem se dival ted a maji v nabidce jen gen 1. Takze asi smula no :(

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#19 » ned 6. srp 2017, 21:12

Dva LPC jsou v Brně v Armoru. Ale nevím jaký typy přesně. Kdybys náhodou zabloudil k nám na Moravu :)



Spyro
Příspěvky: 8

Příspěvek#20 » pon 7. srp 2017, 18:52

Díky, ale díval jsem se na web a nejspíš to budou jedničky. Jako všude jinde. Zjišťoval jsem trochu dostupnost 2ky a jak už jsem psal, není ani u dodavatele. Nové budou někdy v listopadu nebo prosinci (ze 2 různých zdrojů).

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#21 » pon 7. srp 2017, 20:57

Na web Armora v Brně? To ti něvěřím :lol:



Duluth
Příspěvky: 9

Příspěvek#22 » úte 8. srp 2017, 22:28

Urcite ji maji v Liberci.
zbraneliberec.cz



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#23 » úte 15. srp 2017, 16:37

Nevím na kolik je to téma ještě aktuální, ale LCP II opravdu mají v Brně v Armoru. Dnes jsem ji tam viděl.

Uživatelský avatar
Rick Grimes
Příspěvky: 217

Příspěvek#24 » sob 27. úno 2021, 14:24

Trochu oživím staré vlákno, nemáte někdo tip, kde by se dala pořídit tahle spoušť? Jmenuje se to Sweet Pea. Našel jsem to jen na ebay, ale bez zaslání do Čech. Líbila by se mi víc ta starší verze na obrázku v pravo.
Ruger LCP.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti