Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#136 » ned 11. led 2015, 18:33

Potvrzuji, v pořádku.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#137 » pon 12. led 2015, 21:32

asi nejde nastavit puvodni zobrazeni nekde v nastaveni co? tohle je hrozne neprehledny, vubec nepoznam kde je novej prispevek a vsechno prolejzat to je dost takovy..... :-(

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#138 » pon 12. led 2015, 21:36

Myslíš úvodní stránku?



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#139 » pon 12. led 2015, 22:19

vesmes ano. tu hlavne.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#140 » pon 12. led 2015, 22:42

Uvidím, co s tím půjde přechodně udělat. Jak jsem říkal, pátrám po dalších alternativách.
Jinak mimo tu úvodní stránku to funkčně není zásadní rozdíl, hlavně odlišný vzhled (výpis jednotlivých fór/vláken je poměrně klasický).



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#141 » pon 12. led 2015, 23:14

no jenže rozklikávat co je kde novýho, to je hrozně nepraktický, bohužel i v těch forech jsou ty barvy dost podobný všude a člověk na první pohled nevidí co by rád. upřímě, je to škoda, kvuli změně takhle skončilo spousta for na která jsem chodil. lidi moc nebaví zvykat si na nové. nevím jak ostatní ale od doby změny jsem tu defakto poprvé a nejspíš těch návštěv moc nebude už, pokud jsem jediný tak asi ok...



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#142 » pon 12. led 2015, 23:18

A co takhle "Nepřečené..."? Já jsem si na ovládání celkem zvykl hned... Sice by to eště sneslo úpravy... spíše čistě grafické... ale vcelku OK...

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#143 » pon 12. led 2015, 23:37

Presne, mam v prohlizeci v Zalozkach search.php?search_id=unreadposts a jen zkouknu ten seznam...

Jinak i podle mne je tato zmena nestastna a take jsem zazil rozpad komunity po zmene na foru (builder.cz), ale dokud MarK hleda, doufam, ze najde.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#144 » úte 13. led 2015, 11:42

Šlo by nastavit linky aby se otevíraly do jiného okna? (target="_blank"). Dik



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#145 » úte 13. led 2015, 11:56

tak jsem zkusil ty neprectene a tudy cesta tedy nevede. clovek nekouka do vsech kategorii jenom ty ktere ho zajimaji, pres tohle proste vidi vsechny neprectene, zadne rozdeleni. tak jak je to v klasickem php2 nebo jak se to jmenuje to je proste nejlepsi, clovek jasne vidi kde a v jakych kategoriich je neco noveho, takhle jak to je se tim musim proklikavat jestli neco neni noveho, no to je na kokot. nevim je mi lito ale na to nemam moc naladu. je to skoda bylo to tu vcelku dobre forum. adios.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#146 » úte 13. led 2015, 12:55

Jak jsem psal, kouknu na to, v tomto týdnu ale bohužel není času nazbyt.

pesi: Zkusíme ;)



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#147 » úte 13. led 2015, 13:02

kuba píše:tak jsem zkusil ty neprectene a tudy cesta tedy nevede. clovek nekouka do vsech kategorii jenom ty ktere ho zajimaji, pres tohle proste vidi vsechny neprectene, zadne rozdeleni. tak jak je to v klasickem php2 nebo jak se to jmenuje to je proste nejlepsi, clovek jasne vidi kde a v jakych kategoriich je neco noveho, takhle jak to je se tim musim proklikavat jestli neco neni noveho, no to je na kokot. nevim je mi lito ale na to nemam moc naladu. je to skoda bylo to tu vcelku dobre forum. adios.

To zase řešej "sledovná témata". Všechno jde... ;-)



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#148 » úte 13. led 2015, 21:09

to mozna jo, ale me se to resit nechce. kdyz to fungovalo doposud dobre proc se posouvat nekam zpet. jeste reknete, ze to nekomu vyhovuje tak jak to je ted.

mark: super byla by to skoda nechat to v tomhle nevyhovujicim formatu :)



ripaxxx
Příspěvky: 48

Příspěvek#149 » ned 18. led 2015, 18:46

Ahoj všem, dlouho jsem váhal, ale tato změna je pro mě otřesná. Vždy jsem viděl kde jsou nové příspěvky a bylo to přehledné. Od změny jsem se snažil na to zvyknout, ale nedávám to. Takže rezignuji a mějte se :roll:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#150 » ned 18. led 2015, 19:00

Já teda nevím, sice mi taky trochu schází, že nevydím přímo vlákna, kde jsou nové příspěvky, ale naprosto mi dostačuje, když si je zobrazím přes záložku nepřečtené příspěky. Nedělal bych z toho takovou tragédii, holt si člověk musí zvyknout.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů