Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#106 » pon 5. led 2015, 16:10

MarK píše:Napíšu to ještě jednou - Upgrade fóra z technických důvodů být musel a musí. Původní vzhled fóra bohužel není kompatibilní (věřte, že bych si tu zdlouhavou práci i "hádku" rád odpustil).
Když chcete kritizovat, přečtěte si aspoň adminovy příspěvky k tomu :roll:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#107 » pon 5. led 2015, 22:41

garf: Na vulgarismy či urážky reagovat nebudu.

Ostatním rozumným diskutérům můžu jen zopakovat, že se hledají alternativy.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#108 » pon 5. led 2015, 22:52

Asi půjdu proti proudu, ale musím říct že se mi po chvilce zvykání s tímto fórem už pracuje naprosto pohodlně. A nevracel bych se k původnímu.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#109 » pon 5. led 2015, 22:54

ja bych se k puvodnimu vracel, ale s timto uz nemam zadny problem



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#110 » pon 5. led 2015, 23:05

MarK píše:garf: Na vulgarismy či urážky reagovat nebudu.

Ostatním rozumným diskutérům můžu jen zopakovat, že se hledají alternativy.

Naprosto souhlasím.

Proto momentálně prakticky nepřispívám, protože očekávám, co se třeba změní... Svý připomímky jsem napsal, tím to pro mě v podstatě hasne. Buď budou akceptovány, nebo ne... Pak se o tom můžem zae bavit...

Jinak je to prostě jiný a jako technik chápu nutnost změny třeba z technických důvodů. Zatím jsem si tak nějak zvykl a moje připomíínky se týkaly spíše grafiky a ergonomie. Něco se změnilo hned, jiný se snad změněj později. Uvidíme, počkáme...



dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#111 » pon 5. led 2015, 23:08

Nakonec jsem si zvyknul. Používám jen tlačítko Nové příspěvky a ušetřím tím dost času bezcílného proklikávání, co jsem dělal předtím. Takže po počátečním šoku za mě palec nahoru.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#112 » pon 5. led 2015, 23:10

... to ale fungovalo i pře změnou... ;-) Asi šlo jen o to si to najít... ;-)



Tyrfing
Příspěvky: 197

Příspěvek#113 » úte 6. led 2015, 09:33

DanielX píše:Jen dotaz, jestli to dělá ještě někomu. Při přístupu přes mobilní Chrome, mě to důsledně odhlašuje i když zaškrtnu, že chci být přihlášen a to přihlášení se objevuje pořád, když napíšu příspěvek, tak přihlášení, kliknu na fórum atd. Promazal jsem cookie, staré fórum tohle nedělalo a jiná fóra mi to taky nedělají. Kde je problém? Díky.


Deje se mi to i na beznem Firefoxu ve Windows. :?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#114 » úte 6. led 2015, 09:44

Chyba bude někde u Tebe, FF používám a žádný problém.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#115 » úte 6. led 2015, 13:45

Automaticke mazani cookies?

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#116 » úte 6. led 2015, 17:04

To odhlašování je individuální problém, zjistil jsem, že na služebním počítači se mi to děje taky, a zatím jsem nezjistil proč. Je to Chrome a W7.

Doma je to OK na Chrome/W7 a i na Chrome/Android. Budu bádat dál.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#117 » úte 6. led 2015, 18:10

Mě to odhlašování dělá taky, Firefox + W8.1, ale už mi to dělalo na staré platformě. Taky nevím co s tím

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#118 » úte 6. led 2015, 20:23

Jediné, co mě takhle napadá, je provést nucené odhlášení všech na fóru a doufat, že se to tím smazáním všech dat o "přihlášenosti" vyřeší. Já takové problémy zde nezaznamenávám.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#119 » úte 6. led 2015, 20:40

a nemate nainstalovano neco ve stylu SpyBot, nebo nastavenou hodne vysokou uroven "bezpecnosti", ze by to treba pri zavreni prohlizece mazalo susenky?

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#120 » úte 6. led 2015, 20:49

Teď jsem si vzpomněl, když jsem používal Chrome, tak bylo vše v pohodě. Odhlašování, když chci psát odpověď se mi děje jen občas, spíš mi vadí, že si server nepamatuje moje přihlášení po opuštění a znovu otevření webu. S tím taky nebyl na Chrome problém, ale Firefox to dělá pořád.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů