Chyby

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#46 » stř 18. lis 2015, 13:04

Nestalo se neco s přihlašováním? Prapodivne v burze mě to pořád dokola odhlašuje. I když se přihlásím, tak jakokoli operace vede k přihlašovacímu oknu.

EDIT: už se to rozjelo. hmmmmm

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#47 » stř 18. lis 2015, 14:23

502 Bad Gateway na střelecké mapě v 14:23. Funguje Vám to? Mi totiž zase ne... :/



ttt
Příspěvky: 1

Příspěvek#48 » pát 11. pro 2015, 20:30

drobná chyba

255.

Převést vlastnictví ke zbrani kategorie A, B nebo C nebo střeliva do této zbraně na jiného oprávněného držitele je držitel zbrojního průkazu, zbrojní licence nebo zbrojního průvodního listu pro trvalý vývoz zbraně nebo střeliva povinen, pokud neučiní jinak, do

a)

6 měsíců ode dne následujícího po dni zániku jejich platnosti,

b)

4 měsíců ode dne následujícího po dni zániku jejich platnosti,

c)

2 ??? ode dne následujícího po dni zániku jejich platnosti.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#49 » sob 12. pro 2015, 12:14

co ti není jasný?



zUT
Příspěvky: 66

Příspěvek#50 » sob 12. pro 2015, 12:40

V odpovědi za c) - do dvou čeho? hodin, dní, měsíců, let ...
Je to sice špatná odpověď v každém případě, ale ten údaj tam vypadl.



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#51 » sob 30. dub 2016, 21:05

Já vím, že majitelé ZP by měli být tolerantní a trpěliví, ale "musel" jsem si zadat jednoho člena mezi ignorované. Bohužel se tím totálně rozsypala čeština. Na stránkách, kde se pak potlačené příspěvky zobrazují je čeština špatně (plus nějaká PHP chyba) a tam, kde nejsou je to OK. Vrácení k původnímu stavu se to zase spravilo.
Pokus opakován 2x a se stejným výsledkem.
(W7/Chrome)



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#52 » ned 1. kvě 2016, 08:13

Hlasim se se stejnym problemem v prohlizeci Opera



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#53 » ned 1. kvě 2016, 09:43

chrobák píše:Já vím, že majitelé ZP by měli být tolerantní a trpěliví, ale "musel" jsem si zadat jednoho člena mezi ignorované. Bohužel se tím totálně rozsypala čeština. Na stránkách, kde se pak potlačené příspěvky zobrazují je čeština špatně (plus nějaká PHP chyba) a tam, kde nejsou je to OK. Vrácení k původnímu stavu se to zase spravilo.
Pokus opakován 2x a se stejným výsledkem.
(W7/Chrome)

ja jsem taky dal jedneho cloveka do ignore a min. vypisuje chybu v php. Cestinu jsem si nevsiml ze by byla rozsypana. Browser je firefox



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#54 » úte 3. kvě 2016, 11:51

Při té rozbité češtině u tématu s ignorovaným uživatelem to vypisuje konkrétně tyto chyby:
čtyřikrát toto:

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1843: sprintf(): Too few arguments


a třikrát toto:

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5129: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#55 » úte 3. kvě 2016, 15:36

W8 a Prohlížeč Vivaldi - stejný problém.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#56 » stř 11. kvě 2016, 12:29

Taky jsem si přidal Enericca do ignore, a často mi vyskakují PHP chyby. Prohlížeč: Pale Moon (klon Firefoxu)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#57 » stř 11. kvě 2016, 12:58

JJ ale dělá to jen ve vlákně, kde ten dotyčný něco píše. Tam kde se nic neignoruje je to ok.



kapopista77
Příspěvky: 22

Příspěvek#58 » ned 19. čer 2016, 21:06

Čaute, neviem či je to správne vlákno, ale skúsim. Neviem si poradiť s vyhľadávaním krátkych výrazov napr. "GP P1". Viete mi niekto poradiť ako na to? Ďakujem



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#59 » ned 14. srp 2016, 08:50

Po poslednim updatu Firefoxu na android tabletu na tomto foru nejsem schopen klikat na odkazy, kdyz si stranku nazoomuju. Proste tuknu na odkaz, ale jako bych realne klikal vedle. Je to téměř nepoužitelné.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#60 » úte 13. zář 2016, 07:06

Kluci máte dodrbaný čas. O hodinu zpět.

Napíšu příspěvek a v 08:06 a napíše to 07:06.

Toš jen tak :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů