AKTUALIZACE WEBU

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 2. pro 2013, 12:48

V nejbližší době se chystá přechod webu na nový systém, může tak docházet k výpadkům či jiným problémům (o týden jsem to odložil, protože poslední víkend byl plný LOSích závodů a snažím se, aby to způsobilo co nejméně problémů).
Fórum se budu snažit držet funkční, neb prošlo aktualizací už nedávno.
Byť designové a funkční změny jsou zpočátku minimální, celý systém je přepsán takřka od nuly, tudíž se mohou objevovat chyby.
Za upozornění na chyby a problémy děkuji, ozvěte se mi soukromou zprávou či na email novyweb(ZAVINÁČ)zbranekvalitne.cz

Díky za pochopení a trpělivost ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 5. pro 2013, 23:55

Nová verze je online. Snažil jsem se vypátrat co nejvíce chyb, ale určitě se ještě vyskytují, stále nacházím další. Pokud také na něco natrefíte, dejte mi vědět SZ nebo na výše zmíněný email.

Také bych prosil organizátory LOSích závodů, aby se mi ozvali stejným způsobem, protože se změnil systém přihlašování do organizátorské sekce.

A abych přidal alespoň jednu zajímavost - u vybraných střelnic se zobazuje jedna užitečná informace navíc :) viz třeba Čekanice (u ostatních to bude postupně přibývat také)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pát 6. pro 2013, 17:27

V tréninku testových otázek se bohužel vyskytla chyba, které způsobovala, že za vybranou odpověď byla vždy brána odpověd C).
Bylo to opraveno, omlouvám se všem, kteří se v posledních cca 22 hodinách učili na nové verzi a byli zmateni.

Najdete-li další problémy, nadále jsem rád za informace soukromou zprávou nebo na email novyweb(ZAVINÁČ)zbranekvalitne.cz
Díky! ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 6. led 2014, 17:31

Ke střelnicím a obchodům byly doplněny komentáře propojené s fórem, podobně jako je tomu u článků nebo LOSích závodů. Obsahují i komentáře, které byly dříve přidány do původního systému.

Jako vždy, kdybyste narazili na nějaký problém, informujte mě soukromou zprávou nebo na email novyweb(ZAVINÁČ)zbranekvalitne.cz
Díky!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti