Samovolné odhlašování

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#1 » pát 8. črc 2016, 18:47

Zdravím,nevím proč ale už mi to drásá nervy, se vždycky při načítání nějaké stránky automaticky odhlásím.Přihlásím se,kliknu na př. na nové příspěvky kliknu na daný příspěvek, naběhne stránka a na ní jsem už zase odhlášen ,proč?! :? :? Je to furt do kola i tenhle příspěvek když posílám tak hned skočím ofline.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#2 » pát 8. črc 2016, 18:49

Stejny problem mam v praci. Prolezl jsem nastaveni, nic nenasel. Mozna omezeni providera

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#3 » pát 8. črc 2016, 19:37

Jaký používáte prohližeč ? Máte uložené heslo ? Máte povolené cookies ?



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#4 » pát 8. črc 2016, 19:44

Cookies? Proxy? Nesurfujete v nějakym "anonymním" režimu?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#5 » pát 8. črc 2016, 19:52

Spíš proxy než cookies, když je to v práci.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#6 » pát 8. črc 2016, 20:30

Mě se to stávalo v mobilním Chrome, pak to přestalo samo. Vyčistit cookies a cache by mohlo pomoct.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#7 » pát 8. črc 2016, 20:31

Úplně ten samý problém mám na tabletu v prohlížeči Chrome. Neustále jsem odhlášen. Heslo uložené a cookies povoleny. Občas jsem z toho na nervy. Co každá pátá až desátá stránka, tak se musím přihlásit. A nejvíc to zjistím když tu prohlizim téma co obsahuje hodně fotografií. Najednou koukam a místo fotky nápis nejste oprávněn prohlížet foto. A ono nejsem přihlášen. Příčinu jsem hledal ale na nic nezvyklého jsem nenarazil.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#8 » pát 8. črc 2016, 21:38

Přééésně to same do puntíku ,Google prohlížeč cookies povolené heslo uložené.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#9 » pát 8. črc 2016, 21:46

Mně se to neděje, ale mám stálou IP a proxy leda vlastní. Neměnil někdo z adminů:
- Session IP validation
- Validate browser
- Validate X_FORWARDED_FOR header
?
Někteří providéři natují tak, že každý požadavek může jít z jiné IP a pak by vadilo hlavně Session IP validation.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#10 » pát 8. črc 2016, 22:09

Jen teorie, ale nepoužíváte náhodou Chrome na různých zařízeních? Mě to občas blblo na PC, občas na telefonu. Pomohlo vyčištění cookies (a cache na obou zařízeních), jak píši výše. Asi nějaká chyba synchronizace profilu.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#11 » pát 8. črc 2016, 22:51

No nevím jestli tím nějak pomůžu, ja nemám sebemenší problémy. Na androidu mám chrome, v pc firefoxe. Domácí síť na statické adrese. Obojí běhá bez přihlašování v pohodě...

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#12 » pát 8. črc 2016, 23:37

Zkusil jsem to v telefonu zrušit tím že jsem tam, prohlížeč úplně zavřel a a pracovalo to tu o chvilku déle prošel jsem deset stránek ale poté se o zase odhlásilo.Ale pokaždé se to odhlásí když narazím na obrázek a ten se neukáže jen kostička s nápisem asi formátu obrázku a po té co kliknu na další stránku už jsem odhlášen.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#13 » sob 9. črc 2016, 07:05

Jak jsem psal výše. Mám ten samý problém a určitě to není používáním více zařízení. Stránky zbraně kvalitně si prohlížím jen a stále na tom samém tabletu a nikde jinde. Historii, cookies a ostatní mezipaměti atd čistím celkem často. Ale už jsem si na to tak nějak zvykl.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#14 » sob 9. črc 2016, 08:40

Problém více zařízení+Chrome to asi nebude, používám tak několik PC a mobil. Bez problémů.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#15 » sob 9. črc 2016, 11:24

Ja pouzivam jen mobil a chrom a deje se mi to jen kdyz odejdu a zase zapnu tyto stranky je to tak nejak nahodile nekdy jsem prihlasen a nekdy se musim prihlasovat znovu - vzdy davam zapamatovat heslo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů