Tapatalk - prohlížení fóra na mobilu

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
Gobey
Příspěvky: 54

Příspěvek#16 » čtv 19. led 2012, 16:31

Prave jsem aktivoval na iPhone 4 a super chodi :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » čtv 19. led 2012, 17:54

To jsme rádi ;)
Nedávno jsem provedl aktualizaci.

A vítej na fóru! :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » čtv 30. srp 2012, 11:21

Tapatalk aktualizován na novou verzi. Případné problémy, prosím, hlašte zde nebo mně do SZ.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#19 » čtv 30. srp 2012, 11:36

akorát to nedělá výpis nepřečtených ale nových příspěvků, takže musím prohledávat všechna temata co je kde novýho. Asi to mám nějak blbě nastavený :roll:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » čtv 30. srp 2012, 12:22

Já se obávám, že to je standard té aplikace :(

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#21 » čtv 30. srp 2012, 13:10

Zlatá Opera :?



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#22 » čtv 30. srp 2012, 14:14

sided píše:akorát to nedělá výpis nepřečtených ale nových příspěvků, takže musím prohledávat všechna temata co je kde novýho. Asi to mám nějak blbě nastavený :roll:


V sekci "poslední" je první záložka "nepřečtené". Mně to funguje docela dobře (verze iPhone)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#23 » čtv 30. srp 2012, 15:43

"poslední" nemám, mám "nejnovější" a po tím "nepřečtené" a prostě to nevypíše všechno ale jen něco. Pro zbytek je potřeba projít temata. Na Androidu.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#24 » pát 31. srp 2012, 12:00

Sided, mně to obecně dělá obojí. Ten výpis je jak říkáš. Je to výpis posledních příspěvků. Nicméně ty nepřečtené mají název vlákna tučným písmem a mají tendenci držet se nahoře.

Po tom update se mi však "oboldovalo" všechno. Tedy aktuálně se vše tváří jako nepřečtené, dokud to znovu neotevřu. To už samo o sobě je nepříjemné. A když nějaké vlákno přečtu a chci se k němu po minutě vrátit, jako již přečtené je dole pod tím nekonečnem "jakože nepřečtených" a není šance tam dolistovat. Jediná možnost je tam dojít po stromu.

Pak pozoruji jednu zvláštnost, ke které dochází pouze na tomto fóru. Když se podívám například na toto vlákno (první, které bylo po ruce):

P: Koženou botku na pažbu

V browseru vidím tři fotografie. Popišme to jako:

3x foto

(Tři fotografie pod sebou.)


V Tapatalku však vidím:

4x čtvereček (něco jako chybějící foto, ale bez ikonky)
1x foto
8x čtvereček
1x foto
8x čtvereček
1x foto
4x čtvereček


Vše pod sebou. Tedy např. 4x čtvereček znamená 4 čtverečky pod sebou.
Dělalo mi to tu odjakživa, jinde nikdy. Všechny verze Tapatalku, co jsem měl, včetně poslední. Zkoušeno na Samsung Galaxy S2 a S3 (Android).

Jinak opravdu díky za udržování této funkčnosti. Bez pohodlného a rychlého přístupu přes mobil bych neměl vůbec šanci fórum číst.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » pát 31. srp 2012, 13:34

Systém zobrazování témat ovlivnit nemůžu.

To s těmi obrázky sám moc nechápu. Asi to nějak souvisí s tím, že jde o přílohy, ne obrázky přímo. Zkusím s tím do budoucna něco provést, ale funkčnosti to nebrání, takže to z mé strany bohužel nehoří (zatímco jiné věci ano :( ).



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#26 » pát 31. srp 2012, 13:54

Systém je myslím bez problémů, pouze došlo k resetu přečtených vláken.

Co se fotek týče, jen jsem chtěl upozornit, když už se tu řeší Tapatalk. O nic nejde, dodnes jsem statečně mlčel. :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pon 24. čer 2013, 14:37

Byl aktualizován plugin pro Tapatalk, kdyby něco neklapalo, tak hlašte.

Druhak je pro Android k dispozici úplně nová verze aplikace, které zřejmě do budoucna nahradí tu původní. Myslím, že je povedenější ;)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapatalk.tapatalk4

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » úte 12. lis 2013, 22:10

Já vím, že ZBK je docela velký fórum, ale na mém služebním WP8 HTC se mi všecko načítá docela ošklivě dlouho. Mám v klientu připojený krom ZBK i LEXí fórum a jedno svoje a obě jsou nesrovnatelně rychlejší (ale taky menší, že?)

Nemůže to být že by nebyl tady na straně fóra vypnutej PUSH?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » stř 13. lis 2013, 01:16

Push by s tím neměl mít nic společného, myslím. Je to dlouhodobé? Protože v poslední době vidím obecně nějaké problémy, ale to může souviset s upgrady serverových kapacit na straně hostingu.
(LEX sice běží na stejném hostinu ale na jiném stroji)



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#30 » stř 13. lis 2013, 05:50

U mne zadna "pozorovatelna" zmena. A to prohlizim forum kazdy den. (iphone, ipad)


TT tomik

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů