Ruger Blackhawk .357 mag , .44 mag

Krátké vícehlavňové zbraně


Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#61 » úte 30. led 2024, 08:29

Fíha, hezkypěkně. Přiznám se, že by mě to nenapadlo řešit.
Revolver je krasavec!

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#62 » úte 30. led 2024, 09:03

Redsnake: Díky, díky, já jsem takový detailista.... :-)

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#63 » úte 30. led 2024, 09:59

Ještě přidám můj nový přírůstek.... Ruger SBH s 4 a 3/4" lauferm v .44 Rem.mag.
R.v. 2023.
a.jpg


b.jpg


c.jpg


d.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#64 » úte 30. led 2024, 14:14

A zde ještě celá rodina SA......

aa.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#65 » úte 30. led 2024, 15:31

To je nádherná rodinka. Taky jednu chci, ale musím došetřit a pořád nejsem rozhodnutý jestli dlouhou, nebo krátkou hlaveň :-D Je nějaký výrazný rozdíl mezi těmi hlavněmi při střelbě? Kolik stál ten poslední výše zmíněný přírůstek a jak dlouhá byla čekací doba?

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#66 » úte 30. led 2024, 16:15

Zatím jsem ani z jedné te .44 nestrilel, ale určitě pak dám srovnání. Prozenu to i hradlama.
Nekupoval jsem ho nový, ale z druhé ruky. Ceníková cena je nyní tuším 32tis. což bych za to nedal a původni majitel na něj čekal myslím 2 roky. Každopádně ten 7,5" má větší grip, lépe se drží a má lepší spoušť (1kg). Ten kratší má 1,4kg spoušť (počítám,že se trochu zajede) a lépe vypadá:-). Dá se tam dát i lehčí bicí a spoušťova pružina od Wollfa, tak třeba časem....
Jinak jsou to krásné zbraně, ale co tak nějak pozoruji, tak ta kvalita se mi zdá lepší u starší produkce.



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#67 » úte 30. led 2024, 19:17

Díky. Srovnání těch .44 si moc rád přečtu. Čekačka 2 roky už je docela masakr a tolik těch .44 se na prodej z druhé ruky zase bohužel nepohybuje, tak gratuluji k dobré koupi. Je zajímavý že ten delší se líp drží, já si říkal jestli to nebude už velká páka na ruku a nebude to držení nepříjemný tou vahou. Ona ta sestupná kvalita se diskutuje i u jiných výrobců co tak pozoruji jako Smith&wesson, Kimber, Sig apod,

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#68 » úte 30. led 2024, 19:26

Ten delší SBH má trochu delší grip. Lépe to tak sedí v ruce a je celkem dobře vyvážený, tak tu délku hlavně moc nevnímám. Určitě to není žádná velká páka....nebál bych se toho..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti