9mm Luger v revolveru Alfa (aj.)

Krátké vícehlavňové zbraně


Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#91 » pon 10. srp 2020, 06:09

O čekání se tu v tématu píše dost, myslel jsem tak, že objednám a uvidím, je to jen kvér navíc, ne jediný, abych ho potřeboval nutně hned. Pokud by byl do těch 3 měsíců, tak je to snesitelné. Mimochodem, nějaká alternativa v podobné kvalitě, ceně a stejné ráži, co je běžně skladem, existuje? Nějaké devítkové revolvery jsem našel, ale skladem nic.



coddy
Příspěvky: 28

Příspěvek#92 » pon 10. srp 2020, 06:21

Mám 6" v nerezu s dlouhým válcem, kupoval jsem ho před vánoci 2016 a stál 15 litrů. S čištěním to není třeba přehánět, záleží na střelivu. Slabší podfukuje okolo nábojnic a zanáší komory ale dokut tam jdou náboje volně tak to neřeším. Kratší válec má být přesnější protože tam ta střela kloktá v holé díře o 6mm míň ale ten rozdíl je pro to domácí stříleníčko naprosto zanedbatelný řekl bych neměřitelný a na olympiádu si tohle brát nikdo nebude. Jinak cena se příliš nezměnila a ochota v dnešní době snad bude příznivější, Já mám z podnikovou prodejnou v Brně ty nejlepší zkušenosti.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#93 » pon 17. srp 2020, 10:12

Strelec: pokud chces neco hned, mam v planu dat do prodeje muj tripalcovej S&W 547 9mm...

dam to za 16k, pokud si pro to clovek prijede sem do Marianek....

Tady není burza! McFly



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#94 » pon 17. srp 2020, 11:19

Zase nutně nespěchám a popravdě bych raději novou zbraň v záruce. Ale děkuji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů