Několik otázek týkajících se karabiny CZ-527

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně


HiroyuYulin
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » čtv 22. dub 2021, 11:55

Jsem na trhu, abych si koupil svou první šroubovou pušku. Zajímal jsem se (a stále mám) o Ruger Gunsite Scout v .308, ale moji kamarádi se zbraněmi mě stále vedli k CZ-527 v 7,62x39 a 550, což chápu, že mají podobné rysy. 527 se mi opravdu líbí na papíře, ale mám nějaké otázky.

Kdy je CZ začala vyrábět? Jaká je za nimi historie?

Díval jsem se všude online, ale na této pušce nemohu najít žádnou ustálenou historii, kromě toho na nich po roce 2002 přepnuli rychlost zkroucení. Která poznámka, která rychlost zkroucení by byla nejlepší pro 7,62?

2. Četl jsem články a příspěvky na fóru o praskání zásob po malém počtu nábojů na těchto puškách, je tento problém rozšířený?

Dřevěný materiál vypadá nádherně a nerad bych ho po tak krátké době musel poslat zpět do ČR na výměnu.

3. Vyrábí CZ pro tuto pušku tříkolové zásobníky v rozměrech 7,62x39?

Najdu je celý den a noc v .223, ale ne v x39. Jsem opravdu zvědavý, že dokážu žít s pětibokými zbraněmi, puška bude většinou pro zábavu a možná lov, pokud bych ji chtěl (nebo musel) vzít.

4. Dělá CZ pro 527 „průhledné“ obrysové kruhy?

Chtěl bych zachovat možnost používat mířidla pro případ, že by se něco stalo s rozsahem, který na něm budu instalovat. Pamatuji si, že jsem je před nějakou dobou viděl na české verzi webu CZ, ale nemohu je najít ve Spojených státech. Jejich prsteny vypadají na 527 nejpřirozeněji, na rozdíl od trhů s náhradními díly, které vypadají nevhodně, alespoň ty, které jsem viděl.

5. Lze „kuklu“ přes mušku odstranit? Je to většinou jen estetická věc, ale kapuce na této jinak krásně vypadající pušce vypadá jen nepatrně.

6. Jaký by byl dobrý prostor pro tuto pušku? Něco, co to není přehnané, ale také by to nestálo příliš mnoho nebo nevypadalo směšně na pušce?

Děkuju!



HiroyuYulin
Příspěvky: 2

Příspěvek#2 » sob 24. dub 2021, 07:48

issue got solved!!!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů