Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#1006 » pát 5. srp 2022, 20:41

30 tisíc českých za tlumič?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#1007 » pát 5. srp 2022, 22:13

Na Antrega asi půjde jiná úsťovka a něco od konkurence bratru za polovic :cry:



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1008 » pon 8. srp 2022, 11:46

AHoj chci se zeptat kolegove,
todle to jde na Antrega bez problemu? jenom vymenim a nic jineho neresim?

Obrázekpost image

Pistolovi GRIP:
- Bude to sedet kdyz je tam ten kryt medzeri medzi lucikem? (original to nema)
A je to lepsie s tym vystupkom ci ne?

- QD plate
ma nejake divne skoseni v dolni casti - oproti napriklad MAGPUL plate https://zbrane.habresto.cz/popruhy-a-po ... plate.html . to je v poradku? Bude to sedet?

Dik budu rad kdyz se nejdriv overim ze to bude cajk nez kupit neco a pak zistit ze to nesedi.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1009 » pon 8. srp 2022, 12:52

QD End Plate mám na pušce už z výroby a sedí jako pr.el na nočník. Pistolovku jsem měnil, ale za jinou od Magpulu. Od BCM jsem zkoušel model 1 a ten nabízí ty nosy výměnné, ale v tomto případě netuším.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1010 » pon 8. srp 2022, 13:22

mijunior píše:QD End Plate mám na pušce už z výroby a sedí jako pr.el na nočník. Pistolovku jsem měnil, ale za jinou od Magpulu. Od BCM jsem zkoušel model 1 a ten nabízí ty nosy výměnné, ale v tomto případě netuším.


Dekuju ti a jen tak se zaujimavosti kdy si pusku kupoval prosimte resp jake maCIP datum?
Ja tento rok a nemam tam qdcko ale klasiku. Coz mne take mrzi lebo tamto co tam je na take jak "stipce" nevyuzivam kedze mam QD popruh.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1011 » pon 8. srp 2022, 15:47

Pro pušku jsem si byl v květnu a objednával ji začátkem února a to už Antreg standartně montoval QD. Mám MS4 popruh od Magpulu ale nakonec mi víc vyhovuje ho používat jako dvoubodový. Pažba + QD na předpažbí.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1012 » pon 8. srp 2022, 19:15

Mijunior kterou magpul pistolovu rukojet si tam dal.
Nasel sem jeste tuto.
Ta bude v rovnalom uhle jak ten bcm?
https://zbrane.habresto.cz/pistolovky/1 ... dark_earth



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1013 » pon 8. srp 2022, 19:44

Jo K2, tu tam mám, Je kolmější než MOE a na rozdíl od BCM mi její "bobří" ocas lépe padne do ruky. Chce si to ozkoušet a nejlíp na pušce. Každému sedne trochu něco jiného. Já mám velkou dlaň ale jen průměrně dlouhé prsty.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1014 » pon 8. srp 2022, 20:28

Mijunior. Dekuju. Mne osobne jde hlavne v prvom rade mi o mensi ohybani zapesti protoze sem vysokej cez 2 m. a i kdyz mam pazbu uplne vysunutu tak moje strilejici ruka je stejne docela ohnuta. Takze tento K2 je "nejvic kolmejsi" co se da od magpulu kupit?

Ten original magpul co tam je mi sedi dobre. Takze kdyz to bude vic kolme kuli uleve zapesti, tak budu rad z mnelo by mi to sedet

Uživatelský avatar
ST33L
Příspěvky: 35

Příspěvek#1015 » pon 8. srp 2022, 21:11

Eagg píše:Mijunior. Dekuju. Mne osobne jde hlavne v prvom rade mi o mensi ohybani zapesti protoze sem vysokej cez 2 m. a i kdyz mam pazbu uplne vysunutu tak moje strilejici ruka je stejne docela ohnuta. Takze tento K2 je "nejvic kolmejsi" co se da od magpulu kupit?

Ten original magpul co tam je mi sedi dobre. Takze kdyz to bude vic kolme kuli uleve zapesti, tak budu rad z mnelo by mi to sedet


Zrovna na to koukám, že bych taky šel do tý K2/K2+(plusko by mělo být navíc pogumovaný, co jsem se dočetl) a kolmější jsem od Magpulu nenašel.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1016 » úte 9. srp 2022, 12:32

jak sedi K2 a K2+ na antregu? muzete sem prosim nekdo hodit foto?
Jde mi to tydle 2 obrazky.
K2 sedi super,
u K2+ je docela velka medzera medzi bobrim ocasem a samotnou zbrani. TO s mi moc nelibi.
Bud sou to spatne foto, nebo to ma tak blbe sedet?

Obrázek

Obrázek



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1017 » úte 9. srp 2022, 13:18

Obě verze mají shodný bobří ocas, ale na fotkách jsou dva odlišné lowery. Takhle "ošklivě" vypadá Magpul pistolovka na MP 15-22. Jinak na straně 61 je fotka mojí pušky s K2. Sice tam není úplný detail ale myslím že to je vidět dostatečně



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1018 » úte 9. srp 2022, 14:02

20220809_150042.jpg
Pro srovnání K2 na pušce a standardní MOE dodávána z výroby.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1019 » úte 9. srp 2022, 15:25

Mijunior. Skvele!!!. Vidim ze ty mas fde pusku a davas cerne doplnky. Ja zase opacne
Cerna a davam fde doplnky



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1020 » čtv 11. srp 2022, 19:08

Tak "rucka" dorazila a ked som Vas tu tolik otravoval posielam info.
Objednal som si K2+ kvoli tomu pogumovanemu povrchu a ze zaciatku sa to zdalo jako dost divne kedze som mal doteraz plast ale velmo rychlo som si zvykol a je to moc fajn.
V kazdom pripade bobrej ocas je na k2+ jiny nez na K1. Nejvatsi rozdil je zezadu kdy k1 je vic doxspica a k2+ ma vzadu vatsi plochu.
Ve vysledky v zadu nesedi uplne presne. Neni to az take jak na tom obrazku co sem dal vyssie ale o polivcku min. No je tam takovy odskok. Coz mi na pocudovanie nejak nevadi.

Par foto
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: partykiller a 16 hostů