CZUB Scorpion EVO 3 S1

Samonabíjecí pušky


cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#556 » pon 22. kvě 2023, 13:45

No pozitivní je, že mi to tehdy na místě vyměnili, ale po x tisících to vypadá stejně. Ale střílí to.
Mačkání, tvrdost, reset, to je absolutně někde jinde, je to úplně super. Až se to rozmlátí tak, že to nebude střílet, tak jim to holt dovezu zase na výměnu, jsou z Brna a nebyl problém se domluvit.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#557 » úte 23. kvě 2023, 10:41

Takže to o už moc víc rozklapané naž na těch fotkách není?
Mluvíš o výměně, to tam mají doživotní záruku?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#558 » čtv 25. kvě 2023, 18:48

Ještě pár aktuálních postřehů k EVO3. Bavil jsem se se zástupcem CZUB a potvrdil (co jiného mohl říct), že se jedná jen o marketingovou akci. Minimálně letos se žádný další klon, nebo následovník EVO nechystá. Po tom co akce skončí se vyhodnotí a buď se v ní bude pokračovat, nebo přijdou časem i jiné. Vše je "ve hvězdách".

Sklopka s magnetem je jen na verzi Carabine, pokud ji někdo chce i na krátké verzi, tak jedině přes konfigurátor. Standardně je tam háček co drží pažbu v zavřeném stavu.

Na závěr jsem se ještě zeptal jestli se k nám do ČR chystá i verze EVO 3+ a na to mi sdělil, že je to pouze v režii a licenci CZ-USA a do ČR se dovoz ani výroba neplánuje.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#559 » pát 26. kvě 2023, 05:22

Jestli fakt jen testují cenovou elasticitu poptávky, tak to jako spotřebitel doufám, že na to zareaguje tolik kupujících, aby jim vyšla poptávka velmi elastická. Pak, když jim nedojde, že v daném segmentu zahltili trh, mohli by to zopakovat třeba i u běžných pistolí, plošně a na delší dobu. To by byla radost pozorovat, jak klesá cenová hladina pistolí všech výrobců.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#560 » pát 26. kvě 2023, 10:21

Tak konkurence.neni na škodu, ale ovlivní to maximálně určitý segment nabídky. Je ale pravda, že Bren třeba za 40 by docela byl.problem pro dovozce Arek.

Jinak je škoda, že Colt je tak cenově prestreleny...



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#561 » čtv 1. čer 2023, 14:07

Všiml jsem si, že na stránkách Habresta zmizelo u datumu dostupnosti 15.8.2023 (krátká verze Scorpiona) číslo, které upozorňovalo, že to datum platí až pro objednávky od čísla XXXX.

Znamená to, že tento datum již platí pro všechny, i ty s nižšími čísly než bylo XXXX?

Díky případně Sokarovi, pokud odpoví ;-)



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#562 » čtv 1. čer 2023, 14:35

Já mám objednávku snad z prvního dne, kdy ta akce začala a už jsem platil fakturu a očekávám tak relativně brzké dodání. Je možné, že někteří objednali a nezaplatili...



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#563 » čtv 1. čer 2023, 15:18

Chlapi, věc se má tak že jsme ale absolutně přetížení, protože ten nápor je pekelný. V objednávkách je Vás dohromady vysoké stovky. Řešíme vše na vlny. Aktuálně dobíhá druhá. Příští týden třetí od čtvrtka. Následující týden 4+5 sloučená dohromady a pak další.... Vysomrovali jsme si co šlo. Na koho se kdy dostane nelze aktuálně říct, protože sem tam dojde storno, někdo nereaguje na výzvy k platbě před přepravou, někdo nemá čas a chce dodat až na Vánoce (jako fakt), někteří nemají nákupka atd, takže se to mění z hodiny na hodinu. Náš přepravce má do toho kontrolu od PČR, takže to nás taky tento týden brzdí v rozváženích k Vám domů. Dlouhé verze budou všechny do 20.6 skladem pro všechny co mají objednané a dál budeme určitý počet držet k okamžitému odběru. Krátké verze jsme zajistili několik set ks tak se dostalo na spoustu z vás dříve než 15.8. Zbraně chodí s různými zásobníky - někdy 10rd někdy 20 rd u těch krátkých a u těch dlouhých zpravidla jen 10rd. Proto je ani neuvádíme jak to dojde. Nejsou důležité, důležité je dostat gun. Náhradní zásobníky nejsou a byly problém už před touto akcí, která se rozjela víc než jsme čekali. Střelivo bereme po paletách (100k ks) a nestačí nám to. Pokud zbrojovka dodá co slíbila, vykryjeme všechny, jen nám to bude trvat a může docházet ke zpožděné komunikaci. Díky všem.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#564 » čtv 1. čer 2023, 16:31

Díky za informace. Já jsem s komunikací eshopu Habresto spokojen. Instrukce byly jasné, stejně jako důsledky, když někdo nebude mít NP, nezaplatí obratem fakturu, atd.



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#565 » čtv 1. čer 2023, 18:17

Já mám objednávku z 19.5., takže to už plavu asi v hodně vzdálené vlně :-) Takže pokud si to někdo rozmyslí, nebo čeká na vánoce, tím líp. Já mám nákupko i peníze v ruce a místo vánoc jsem to chtěl na narozky (a ty už proběhly) :-D Díky Sokar za informace!



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#566 » čtv 1. čer 2023, 18:43

v třetí vlně která dorazí příští středu asi jsou objednávky do 18.5. Tedy ta z 19.5 je ve čtvrté vlně s dodáním k nám 15.6. Ozveme se a jak dostaneme čísla z CZUB začnou chodit další instrukce a notifikace změn stavu objednávky.



amun010
Příspěvky: 2

Příspěvek#567 » pát 2. čer 2023, 07:43

Já mám od Beareka krátkou a 1000 nábojů do 10 dnů byla doma :) Ale už je nenabízejí co jsem zahledl....
Bude u nás v ČR scorpion v každém domě :)



Demero
Příspěvky: 3

Příspěvek#568 » sob 3. čer 2023, 10:46

Kdo chce Scorpion Evo nejvýhodnější a rychle tak doporučuji nový obchod v Ostravě Defendia. Evo za 25900,- a k němu zdarma 1000,- nábojů nebo kolimator. Čekací doba týden. Koupil jsem si kratkou verzi s kolimatorem Vortex sparc v ceně 5500,-zdarma.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#569 » ned 4. čer 2023, 19:10

V Dfendii nabízí na webu jen 600 nábojů.
https://www.defendia.cz/strelne-zbrane/ ... -mm-luger/



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#570 » pát 9. čer 2023, 12:48

Tak mi scorpion právě dorazil. Překvapuje mě, že v základu jsou 2 zásobníky po 20 ranách, celý CZUB set na čištění 9x19 v pěkném balení a zpracování mi nepřijde tak špatné, jak uváděli někteří recenzenti. Vakl je v plastových dílech minimální, tak buď se časem zvětší, nebo naopak si to sedne.
Přišlo mi k tomu 1000 ks alsapro a Holosun HE503CU Elite.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů