CSV-9

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#16 » úte 16. čer 2015, 19:06

První hodinku už jsem testoval po koupi. A zatím nadšení. Další testování půjdu někam kolem Prahy. Jestli chceš můžeš se někdy připojit.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#17 » úte 16. čer 2015, 19:18

Hele a nechceš v sobotu odpoledne dorazit do Družce? Jinak na jaké je to zásobníky? Slyšel jsem že buď Glock nebo CZ.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#18 » úte 16. čer 2015, 20:22

Já to mám na zásobníky Glock, ale udělají na přání i na CZ. V sobotu pracuju a mohl bych až večer.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#19 » úte 16. čer 2015, 20:25

Tak to je škoda, mají tam jen do čtyř, budu tam tak ve dvě. Ale pokud bys tam jel jindy, rád bych si ji vyzkoušel. A jak je to u CVS s případným servisem?

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#20 » úte 16. čer 2015, 20:37

Servis znamená buď do Ostravy a nebo k výrobci. Myslím že by neměl být problém, ale hlavně doufám že servis nebudu potřebovat ☺

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#21 » úte 16. čer 2015, 20:42

Tak to každopádně, přeju tuny prázdných nábojnic :-) Taky bych ji bral, ale peněženka je proti :-D Tak snad se někdy třeba v tom Družci potkáme :-)

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#22 » úte 16. čer 2015, 21:20

Díky a určitě se někde potkáme



kinght
Příspěvky: 24

Příspěvek#23 » pát 19. čer 2015, 06:50

Ještě ji mají v Guncenteru v otrokovicách.... taky přeju tuny prázdných nábojnic :) ....ale chtělo by to pořešit na té zbrani nějaké lepší mířidla nebo rovnou kolimátor to je pak jiná liga :)

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#24 » pát 19. čer 2015, 23:14

Díky :) , mířidla přijdou na řadu časem. Musím říct že u nich teprve pročítám a hledám co nakonec pořídit.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#25 » ned 28. čer 2015, 13:26

Tak jsem měl nedávno možnost si vystřelit pár ran zároveň z CSV 9 - tky (novější verze - prodloužená hlaveň a pažba z CZ 805 BRENu ) a z Scorpion EVO 3. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z výrobců čte tyto stránky ? Měl bych totiž dva podněty k vylepšení. A ikdyby nečetl, tak to "hodím" aspoň sem :D :

1) mířidla, resp. muška - střelba na 15 metrů, tunelová střelnice, umělé osvětlení, terč: papír, figura pro EPP (pro obě zbraně naprosto stejné podmínky). Nevim, ale nějak blbě jsem viděl tu černou mušku na černém pozadí černého terče. Tedy špatně čitelná mířidla. Podle mě by tomu možná prospěla muška se světlovodným vláknem. Ikdyž tohle by si možná majitel zbraně mohl pořešit následnou samostanou koupí takto upravené mušky jako apgrejd (nebo jak se to vyslovuje :D ) Ikdyž nejsem příznivcem perličkové mušky (kterou mělo konkurenční EVO 3), tak na terči to byl opakovaný jasný rozdíl v horších zásazích (větší rozptyl) než z EVO 3 (se kterým jsem se opakovaně bezproblémů vešel do středové pětky terče).

2) páčka závěru - hezká kulaťoučká (válcová) věcička, která mi nevim proč při natahování závěru dvakrát vyklouzla z ruky a sjela po ukazováčku střílející ruky - pokaždé jsem natahoval nadhmatem za držení ukazováčku pravé ruky. Zde už by výrobce mohl zapracovat na výrobním provedení, které by možná úchop zlepšil, aniž by nijak zvlášť znatelně stouply náklady na výrobu - zdrsnění válcové části. Prostě to nechat jen projet rýhovacími kolečky. Není třeba nijak moc hluboko aby docházelo k nepříjemnému škrábání kůže (na to je pemza, že :D ), ale mírné zdrsnění by myslím velmi pomohlo. Možná bych ještě zkusil variantu plynulého rozšíření do zvonu směrem od zbraně a to při zachování stejné délky. Jak moc velké by to rozšíření mělo být bych nechal na výrobci, nicméně nijak dramatické, avšak znatelné rozšíření bych zkusil ;) .

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#26 » úte 30. čer 2015, 21:40

Nevím jestli čte výrobce tohle vlákno. Mířidla je pravda že by si upgrade zasloužila. Abych pravdu řekl, tak se s dioptrem tak oťukávám a vlastně si asi zvykám. Ale i tak si rozhodně s rozptylem nestěžuju a i při střílení s Evem, ze kterého se mi střílelo taky dobře, jsem spokojený. Na rozptyl si ale nemůžu stěžovat viz přiložená fotka. Taky stříleno na 15 metrů a to nejsem zkušený střelec. Zdrsnění páčky závěru by nebylo špatné, ale ani tady nemám problém se stávajícím. Pro mě osobně vlastně pro CSV-9 nad Evem rozhodli tři věci. Evo se mi zdálo v ruce takové prostě moc plastové i když střelba byla příjemná, cena která je nižší u CSV a hlavně když jsem si jel vyzkoušet srovnání s Evem podruhé bylo Evo, které mělo nastříleno méně, na střelnici rozbité a čekalo na opravu. CSV byť už značně oprýskané provozem fungovalo.
IMG_20150630_203902-s.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#27 » úte 30. čer 2015, 22:41

Já osobně po těch několika ranách za sebe můžu napsat jen to, že u EVA mi dost vadila páčka přeřaďovače (pojistky) nad spouští, která je dle mého buď příliš velká, nebo špatně umístěná. Jednoduše zavazela prstu střílející ruky - jsem pravák. Tato "drobnost" mi dost kazila radost ze střelby. Ale tady to je o jiné zbrani, nicméně i přes tuto "vadu na kráse" jsem měl oproti CSV-véčku lepší rozptyl (pro mé oko bylo CSV nastřeleno jínak, takže jsem nehleděl na "desítky", ale jen na soustřel). Asi díky bílé perličkové mušce na EVU oproti černé mušce na CSV byly opakované nástřely s EVEm vždy lepší. Zkušeno opakovaně na stejnou vzdálenost (15 metrů) za stejných světelných podmínek a se stejným střelivem.
- první terč se zásahy ve středovém kruhu - EVO (menší rozptyl)
- druhý terč se zásahy mimo střed - CSV (větší rozptyl)
Takže i za mne - CSV by si zasloužilo lepší mířidla (alespoň mušku :D )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#28 » úte 30. čer 2015, 23:08

jo rozhodně na tuhle celo černou postavu se míří fakt hůř s černou muškou . I když možná bude stačit natřít mušku kontrastní barvou a nebo vyměnit mířidla celá. Někde jsem viděl vlákno o barvení mířidel tak pohledám a zkusím ☺



kinght
Příspěvky: 24

Příspěvek#29 » stř 8. črc 2015, 18:34

jak jsem psal o trošku výš ...celý koncept původních mířidel jsem zavrhl... i když dalo se s nima normálně mířit a trefit se... u nás je delší střelnice tak na 50m s černou muškou nebyl na černý terč problém ale vadilo mi že jsem vlivem mojí krátké verze pažby do nich nemohl dostat oko... nasadil jsem na předpažbí kolimátor Hako Firepoint a problémy se zamířením uplně odpadly.... na tu krytku pouzdra závěru bych nic nedával aby to drželo nástřel krytka se sundává při rozborce ... s tou natahovací pákou je to pravda vyřešil jsem to tak že sem si sehnal dvě natahovací páky a mám na každé straně jednu takže ovládání závěru s levé strany levou rukou je dostatečně uspokojivé :)



kinght
Příspěvky: 24

Příspěvek#30 » sob 15. srp 2015, 10:37

https://www.youtube.com/watch?v=Rb4iOHD2SPY ....tady je nějaké moje video bylo to ve fázi kdy už mě nebavila mířená střelba :-D ... příště nafotím nějaké výsledky v terči.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host