PERUN 15

Samonabíjecí pušky


Venon
Příspěvky: 43

Příspěvek#391 » úte 12. led 2021, 18:06

Bral jsem 12,5 a objednával jsem přímo u nich.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#392 » pon 18. led 2021, 23:01

Vím, že už je to trapný, ale dnes ke 14,5":

"Kolega aktuálně schvaluje hlavně po posledních úpravách do výroby. Do nitridace by mohly jít cca kolem konce měsíce a pak okamžitě do pušek."



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#393 » úte 19. led 2021, 08:27

"A hned jak budou v puškách, do měsíce jsou na krámě..." Naštěstí jsme hoši trpěliví. Taky mám objednávku od října, tuším. Myslíte, že byl o 14,5 zájem? Asi nepředčí 12ky...

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#394 » úte 19. led 2021, 08:36

Jinak ptal jsem se výrobce co Perun a tlumiče a dostal jsem odpověď, že pilně testují, které tlumiče jsou k Perunu vhodné a že následně dají i výsledky testování veřejně :)

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#395 » úte 19. led 2021, 08:50

Mám sice Perun stále ještě objednaný, ale už jsem to vzdal a dnes si jdu pro jinou pušku. Další měsíce čekání na Godota mi přijde jako ztráta času. Věřím, že jako základ pro upgrade je Perun zajímavá volba, ale čekat na tuto pušku měsíce nebo roky jako před Mototechnou ve frontě na Moskvič, to mi přijde na počátku třetí dekády 21. století nedůstojné.
Základní marketingová poučka říká, že pokud chceš propagovat zboží, musíš být připraven ho taky dodávat, protože vytvořit zájem o produkt a pak krčit rameny je v byznysu sebevražda.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#396 » úte 19. led 2021, 09:25

To dává určitě smysl.
Ale já už nespěchám. Taky čekám na 14,5" od října.

Vloni jsem napjatě čekal, ptal se, sondoval - a letos tomu už nechávám volný průběh a v klidu očekávám, že bude nejspíš na podzim.
Cokoli dřívějšího mě potěší, ale jakýmkoli proklamacím ohledně termínů dodávek už vůbec nevěřím.

Je to škoda, že tahle část renomé jim šla hned zkraje vstupu na trh úplně do háje.



getsome
Příspěvky: 614

Příspěvek#397 » úte 19. led 2021, 10:40

Čekat čtvrt nebo půl roku na low budget pušku mi přijde šílené, bez urážky (opravdu). Před Vánoci jsem objednal Antrega a jestli nebude v dohodnutém termínu na konci ledna, tak storno a hotovo.



KUL
Příspěvky: 61

Příspěvek#398 » úte 19. led 2021, 11:29

Náhrada za Perun je Taurus T4, který může být do 14dnů. Otázkou zda je to výhoda nebo ne.



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#399 » úte 19. led 2021, 12:00

To čekání je hrozný, tak jsem si ho musel zpříjemnit nákupem DéDéčka v blackoutu. A je to hned snesitelnější.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#400 » úte 19. led 2021, 13:55

KUL píše:Náhrada za Perun je Taurus T4, který může být do 14dnů. Otázkou zda je to výhoda nebo ne.

Díky za upozornění, vidím to prvně.

Uživatelský avatar
Long
Příspěvky: 107

Příspěvek#401 » úte 19. led 2021, 15:59

grey.man píše:"A hned jak budou v puškách, do měsíce jsou na krámě..." Naštěstí jsme hoši trpěliví. Taky mám objednávku od října, tuším. Myslíte, že byl o 14,5 zájem? Asi nepředčí 12ky...


U "čtrnáctapůlek" nejspíš čekali na množtví objednávek, jednu nebo dvě asi vyřizovat nebudou....



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#402 » stř 20. led 2021, 08:44

Kdepak, v tom říjnu už bylo naopak plno ve frontě.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#403 » stř 20. led 2021, 09:44

To je tezky. Musis zaujmout na trhu a to se jim povedlo. Nekdo to dela tak, ze jde zaujmout az neco má. Nekdo jde zaujmout, aby si overil, ze o jejo produkt bude zajem a teprve pak jde vyrabet.
Ad1) potrebujes hodne penez na vyvoj a finalizaci a pak byt pripraven, ze o to treba nebude takovy zajem, co rikal vyzkum.
Ad2) udelas si pruzkum, kdy naslibujes, co budes delat. Vidis positivni reakci, mas objednavky, ale vyrobenyho toho mas prd. Sice setris love na zacatku, ale pak zase nastves zakazniky, kteri nejsou typu "cekam na Porsche 9xxxF 1 rok a jsem happy".
Ja treba nerad cekam a tak Perun padl na zacatku, protoze ty cekaci doby, co tu lidi psali a pisou, to je des.
Perunu drzim palce, at se dari, ale at delaji prvne neco na 100% a pak az dalsi diverzifikace. Jinak tu bude vice clanku o tom jaka je/bude dostupnost, nez realne zkusenosti uzivatelu:(



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#404 » čtv 21. led 2021, 15:03

Chapal jsem cekacku na zacatku pred testama.. Pochopil jsem ji v listopadu. Zadarilo se a je velky ohlas. Pred vanoci uz jsem se divil. Ted to absolutne nechapu... Jako byt na prodej, uz jsem ji vzal, ale psat se do poradniku na pul roka a vice.
Za sebe nechapu proc to nerozjedou..jen tim trati. Je to skoda.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#405 » pát 22. led 2021, 00:04

krtek2k píše:To čekání je hrozný, tak jsem si ho musel zpříjemnit nákupem DéDéčka v blackoutu. A je to hned snesitelnější.


Dokud nezačneš střílet a vyprazdňovat krabičky :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Enderein a 25 hostů